Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:30 1 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:0
08.09.2019 16:30 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:1
14.09.2019 16:30 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0
21.09.2019 16:30 4 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
29.09.2019 16:30 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
05.10.2019 15:30 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
13.10.2019 15:30 7 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:4
19.10.2019 15:30 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
10.11.2019 14:30 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:2
- 10 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 7 1 1 22:6 22
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 19:9 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 4 2 11:10 13
6 Левски 96 (Главиница) 9 4 1 4 16:13 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 3 1 5 9:21 10

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 16:00 1 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:3
08.09.2019 15:00 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:7
14.09.2019 15:00 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:7
21.09.2019 15:00 4 кръг Д Добруджа (Искра) 0:7
29.09.2019 15:00 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:8
05.10.2019 14:00 6 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
13.10.2019 14:00 7 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
19.10.2019 14:00 8 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:3
- 10 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 17 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 18 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 4 0 5 17:26 12
7 Айдемир (Айдемир) 9 3 0 6 20:28 9
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 2 0 7 7:38 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 1 0 8 3:33 3
10 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 1 0 8 5:32 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 5 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници