Раковски 2005 (Калипетрово)

BGSupporters форум

Раковски 2005 (Калипетрово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 4 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 6 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 8 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 9 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Раковски 2005 (Калипетрово) 1 1 0 0 3:0 3
2 Спортист (Кайнарджа) 1 1 0 0 3:2 3
3 Добруджа (Искра) 1 0 1 0 1:1 1
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 1 0 1 0 1:1 1
5 Айдемир (Айдемир) - 0 0 0 0:0 0

Раковски 2005 (Калипетрово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 15:00 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
19.09.2020 15:00 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 4 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 5 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 6 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 8 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 9 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 10 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 11 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 12 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 13 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 15 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 18 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Добруджа (Ситово) - 0 0 0 0:0 0
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) - 0 0 0 0:0 0
8 Спортист (Кайнарджа) 1 0 0 1 0:2 0
9 Добруджа (Искра) 1 0 0 1 4:7 0
10 Раковски 2005 (Калипетрово) 1 0 0 1 0:3 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 5 място
2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 5 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 4 място
2014/2015 А ОФГ СС 4 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 2 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници