Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Генерал Скобелев (Подем)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Доростол 2013 (Силистра)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

Дунав (Вардим)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златия (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Коняво)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Бухово)

Миньор (Димитровград)

Миньор (Кюстендил)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпия (Оризари)

Орел (Глухар)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Петър Бонев (Перущица)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Сарата (Долни Раковец)

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Септември 2009 (Лехчево)

Силистра 2009 (Силистра)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Стара Загора (Стара Загора)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Хаджи Димитър (Сливен)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Поморие)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Раковски 2011 (Раковски)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е през 2011 г. - след обединение на Раковски (Раковски) и Марица 1921 (Пловдив).

Хроника: Град Раковски, център на най-голямата католическа общност в България, е създаден през 1966 г. - след обединение на Генерал Николаево, Секирово и Парчевич (днес негови квартали). В Генерал Николаево - най-големия от трите квартала, са съществували различни футболни отбори, по-известни от които са Урожай (в средата на 50-те години на ХХ век) и Дибенко (1957 г.). През 1966 г. дружеството за физическа култура и спорт в града приема името Легия, на основата на което след 1985 г. се образува едноименният футболен клуб. Няколко години по-късно възниква и ФК Секирово (1991 г.), а през 2001 г. в общинския център започва да развива дейност и новоучредения ФК Раковски. В началото той поддържа само детско-юношески формации, но след края на сезон 2004/05, когато Легия на практика прекратява съществуването си, сформира и мъжки отбор. През зимната пауза на състезателната 2010/11 г. Раковски се обединява с Марица 1921 (Пловдив) под името Раковски 2011, който от следващия сезон наследява мястото на пловдивския клуб в ЮИ В АФГ и името, символите и базата на Раковски, като към наименованието му се добавя 2011.

Клубни цветове: зелен, бял и виненочервен.

Прозвище: “католиците”.

Адрес: Раковски 4150, кв. “Генерал Николаево”, градски стадион ”Г. С. Раковски”.
Телефони: (+359 888) 861943 и (+359 894) 487884.
Е-mail: -

Клубни върхове:
трето място в “Б” група: 2012/13 г.
шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2012/13 г.

Раковски 2011 (Раковски)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
15.08.2015 18:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
22.08.2015 18:00 3 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 2:1
29.08.2015 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
05.09.2015 17:00 5 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:3
12.09.2015 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
26.09.2015 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
03.10.2015 16:00 9 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
11.10.2015 15:00 10 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
31.10.2015 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
07.11.2015 14:30 14 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
14.11.2015 14:30 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:0
21.11.2015 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
28.11.2015 14:30 17 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:4
20.02.2016 14:30 18 кръг Д Миньор (Раднево) 7:1
27.02.2016 14:30 19 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
05.03.2016 15:00 20 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:1
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
19.03.2016 15:00 22 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
26.03.2016 15:00 23 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
02.04.2016 17:00 24 кръг Г Несебър (Несебър) 0:5
09.04.2016 17:00 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
16.04.2016 17:00 26 кръг Г Марица (Пловдив) 1:0
20.04.2016 17:00 27 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
23.04.2016 17:00 28 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
29.04.2016 17:00 29 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
07.05.2016 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
11.05.2016 18:00 31 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
15.05.2016 18:00 32 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 4:0
21.05.2016 18:00 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
28.05.2016 16:30 34 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Спартак-С 94 (Пловдив) 34 12 6 16 36:38 42
13 Левски (Карлово) 34 11 2 21 43:75 35
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 10 4 20 45:68 34
15 Борислав 2009 (Първомай) 34 6 11 17 34:59 29
16 Миньор (Раднево) 34 8 3 23 32:84 27
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2

Раковски 2011 (Раковски)

ЮМВ "Б": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2015 10:30 1 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:4
26.09.2015 10:00 2 кръг Г Марица (Пловдив) 4:6
03.10.2015 10:30 3 кръг Д Труд (Труд) 8:0
09.10.2015 16:00 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:2
17.10.2015 10:30 5 кръг Д Гигант (Съединение) 6:2
26.10.2015 10:30 6 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:4
01.11.2015 10:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
08.11.2015 10:30 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:3
- 9 кръг
почива
27.03.2016 12:30 10 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:0
02.04.2016 10:30 11 кръг Д Марица (Пловдив) 2:7
09.04.2016 10:30 12 кръг Г Труд (Труд) 3:0
16.04.2016 10:00 13 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:5
23.04.2016 10:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 9:3
02.05.2016 10:30 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
08.05.2016 10:00 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
14.05.2016 10:30 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пълдин (Пловдив) 16 11 3 2 52:13 36
4 Тракия 06 (Стамболийски) 16 10 1 5 36:13 31
5 Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26
6 Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18
7 Гигант (Съединение) 16 4 0 12 25:63 12

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Г. С. Раковски"

Стадион "Г. С. Раковски"
(в в кв. "Ген. Николаево")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:03 сезона

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 16 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "Б" група 15 място
2013/2014 "Б" група 9 място
2012/2013 "Б" група 3 място
2011/2012 "В" група 1 място
2010/2011 Б ОФГ ПД 1 място
2009/2010 - -
2008/2009 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници