Раковски 2018 (Раковски)

BGSupporters форум

Раковски 2018 (Раковски)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Г Средногорец (Брезово) 3:0
15.09.2019 17:00 2 кръг Д Войнягово (Войнягово) 1:2
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Сокол (Крислово) 3:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Д Сокол (Пъдарско) 5:3
05.10.2019 16:00 5 кръг Г Домлян (Домлян) 1:1
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 0:0
20.10.2019 16:00 7 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:3
24.10.2019 16:00 8 кръг Г Вихър (Строево) 1:4
08.12.2019 14:30 9 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
09.11.2019 14:30 10 кръг Г Труд (Труд) 0:1
17.11.2019 14:30 11 кръг Д Урожай (Стрелци) 1:3
24.11.2019 14:30 12 кръг Г Тракия (Царимир) -:-
01.12.2019 14:30 13 кръг Д Ведраре (Ведраре) -:-
- 14 кръг Д Средногорец (Брезово) -:-
- 15 кръг Г Войнягово (Войнягово) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Сокол (Пъдарско) -:-
- 18 кръг Д Домлян (Домлян) -:-
- 19 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 20 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 21 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 22 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 23 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 24 кръг Г Урожай (Стрелци) -:-
- 25 кръг Д Тракия (Царимир) -:-
- 26 кръг Г Ведраре (Ведраре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Средногорец (Брезово) 10 3 0 7 16:28 9
9 Войнягово (Войнягово) 9 3 0 6 11:22 9
10 Раковски 2018 (Раковски) 9 2 2 5 12:17 8
11 Домлян (Домлян) 10 2 2 6 18:51 8
12 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 9 2 0 7 25:28 6

Раковски 2018 (Раковски)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 0:7
15.09.2019 10:30 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:5
23.09.2019 13:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:8
29.09.2019 10:30 4 кръг Д Левски (Карлово) 0:7
05.10.2019 12:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
13.10.2019 10:30 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:9
20.10.2019 10:30 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:7
30.10.2019 15:00 8 кръг Д Извор (Горски извор) 2:3
06.11.2019 10:30 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
10.11.2019 11:00 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
16.11.2019 12:30 11 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 0:6
24.11.2019 12:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
30.11.2019 10:30 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 15 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 21 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
- 25 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Орлета (Пазарджик) 8 3 1 4 18:23 10
11 Юнайтед (Пловдив) 10 2 1 7 15:49 7
12 Брестник 1948 (Брестник) 10 2 1 7 25:29 7
13 Борислав 2009 (Първомай) 9 1 0 8 9:68 3
14 Раковски 2018 (Раковски) 11 0 0 11 3:61 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Г. С. Раковски"

Стадион "Г. С. Раковски"
(в в кв. "Ген. Николаево")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници