Раковски 2018 (Раковски)

BGSupporters форум

Раковски 2018 (Раковски)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 20:00 1 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
23.09.2018 17:00 2 кръг Г Тракия (Царимир) 1:4
30.09.2018 17:00 3 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:3
07.10.2018 16:00 4 кръг Д Войнягово (Войнягово) 1:1
14.10.2018 16:00 5 кръг Г Средногорец (Брезово) 1:5
21.10.2018 16:00 6 кръг Д Сокол (Пъдарско) 0:3
- 7 кръг
почива
04.11.2018 14:30 8 кръг Д Чернозем (Черноземен) 3:2
11.11.2018 14:30 9 кръг Г Калояново (Калояново) 1:5
18.11.2018 14:30 10 кръг Д Урожай (Стрелци) 2:2
25.11.2018 14:30 11 кръг Г Вихър (Строево) 3:0
- 12 кръг Г Сокол (Крислово) -:-
- 13 кръг Д Тракия (Царимир) -:-
- 14 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 15 кръг Г Войнягово (Войнягово) -:-
- 16 кръг Д Средногорец (Брезово) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Пъдарско) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
- 20 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 21 кръг Г Урожай (Стрелци) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Строево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сокол (Пъдарско) 10 4 3 3 26:20 15
7 Войнягово (Войнягово) 10 3 2 5 12:22 11
8 Раковски 2018 (Раковски) 10 3 2 5 16:25 11
9 Чернозем (Черноземен) 10 3 1 6 19:20 10
10 Вихър (Строево) 10 1 0 9 11:40 3

Раковски 2018 (Раковски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:30 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:4
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
07.10.2018 12:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:2
14.10.2018 10:30 4 кръг Д Кричим (Кричим) 4:0
21.10.2018 10:30 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:10
28.10.2018 10:30 6 кръг Г Тополово (Тополово) 1:3
04.11.2018 12:00 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:4
10.11.2018 12:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 1:4
18.11.2018 10:30 9 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:9
- 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 17 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металик 1938 (Сопот) 9 3 3 3 26:20 12
7 Борислав 2009 (Първомай) 9 3 1 5 12:27 10
8 Тополово (Тополово) 9 3 0 6 26:28 9
9 Раковски 2018 (Раковски) 9 2 1 6 18:36 7
10 Кричим (Кричим) 9 1 0 8 7:43 3

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Г. С. Раковски"

Стадион "Г. С. Раковски"
(в в кв. "Ген. Николаево")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници