Рациария (Арчар)

BGSupporters форум

Рациария (Арчар)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Грамада) 2:2
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Кула 04 (Кула) 5:0
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Пластик (Старопатица) 1:4
25.09.2016 17:00 4 кръг Д Тимок (Брегово) 0:3
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Славия (Ново село) 1:4
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Левски (Покрайна) 0:1
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Ботев Д (Димово) 0:4
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Балкан (Белоградчик) 0:3
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:4
- 10 кръг
почива
20.11.2016 14:30 11 кръг Д Партизани (Макреш) 1:4
12.03.2017 14:30 12 кръг Д Ботев (Грамада) 0:1
19.03.2017 14:30 13 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:4
02.04.2017 17:00 14 кръг Д Пластик (Старопатица) -:-
08.04.2017 17:00 15 кръг Г Тимок (Брегово) -:-
16.04.2017 17:00 16 кръг Д Славия (Ново село) -:-
23.04.2017 17:00 17 кръг Г Левски (Покрайна) -:-
30.04.2017 17:00 18 кръг Д Ботев Д (Димово) -:-
07.05.2017 18:00 19 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
14.05.2017 18:00 20 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 21 кръг
почива
27.05.2017 18:00 22 кръг Г Партизани (Макреш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев Д (Димово) 12 4 1 7 15:29 13
8 Левски (Покрайна) 11 4 1 6 17:20 13
9 Пластик (Старопатица) 12 2 2 8 13:25 8
10 Рациария (Арчар) 12 1 1 10 11:34 4
11 Кула 04 (Кула) 12 1 0 11 11:54 3

Рациария (Арчар)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 1 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:3
02.10.2016 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:5
09.10.2016 3 кръг Г Тимок (Брегово) 2:6
16.10.2016 4 кръг Г Пегас спорт (Видин) 1:11
23.10.2016 5 кръг Д Ружинци (Ружинци) 4:2
30.10.2016 6 кръг Д Кула 04 (Кула) 9:1
04.11.2016 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:13
11.11.2016 14:30 8 кръг Д Тимок (Брегово) 1:2
20.11.2016 9 кръг Д Пегас спорт (Видин) -:-
- 10 кръг Г Ружинци (Ружинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пегас спорт (Видин) 8 7 0 1 42:10 21
3 Ружинци (Ружинци) 8 3 0 5 25:22 9
4 Тимок (Брегово) 8 3 0 5 13:30 9
5 Рациария (Арчар) 8 2 0 6 18:43 6
6 Кула 04 (Кула) 8 1 0 7 7:43 3

Рациария (Арчар)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Балкан"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 14:30 1 кръг Д Ружинци (Ружинци) 11:1
- 2 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
- 3 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 4 кръг Г Ружинци (Ружинци) -:-
- 5 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
- 6 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
- 7 кръг Д Ружинци (Ружинци) -:-
- 8 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 10 кръг Г Ружинци (Ружинци) -:-
- 11 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
- 12 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Грамада) 2 2 0 0 5:2 6
2 Рациария (Арчар) 1 1 0 0 11:1 3
3 Балкан (Белоградчик) 1 0 0 1 2:3 0
4 Ружинци (Ружинци) 2 0 0 2 1:13 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ВД 7 място
2014/2015 А ОФГ ВД 5 място
2012/2013 А ОФГ ВД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници