Релакс (Овен)

BGSupporters форум

Релакс (Овен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Г Орлите (Секулово) 0:4
11.09.2016 16:30 2 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:3
18.09.2016 16:30 3 кръг Д Червена звезда (Дулово) 4:3
25.09.2016 16:30 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
02.10.2016 15:30 5 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
16.10.2016 15:30 7 кръг Д Вихър (Боил) 2:6
22.10.2016 15:30 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:4
29.10.2016 15:30 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 2:5
18.03.2017 10 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 11 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 12 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Орлите (Секулово) 9 3 1 5 15:18 10
7 Червена звезда (Дулово) 9 3 0 6 9:23 9
8 Йълдъръм (Яребица) 9 2 2 5 15:18 8
9 Светкавица (Поройно) 9 2 0 7 12:43 6
10 Релакс (Овен) 9 1 1 7 13:31 4

Релакс (Овен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Г Орлите (Секулово) 3:1
11.09.2016 15:00 2 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
18.09.2016 15:00 3 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:1
25.09.2016 15:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:7
02.10.2016 14:00 5 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 9:0
09.10.2016 14:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 3:1
16.10.2016 14:00 7 кръг Д Вихър (Боил) 10:0
22.10.2016 14:00 8 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:1
29.10.2016 14:00 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:0
18.03.2017 10 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 11 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 12 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 9 9 0 0 53:2 27
2 Релакс (Овен) 9 8 0 1 37:11 24
3 Йълдъръм (Яребица) 9 7 0 2 45:8 21
4 Червена звезда (Дулово) 9 6 0 3 40:8 18
5 Орлите (Секулово) 9 5 0 4 30:20 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 10 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници