Релакс (Овен)

BGSupporters форум

Релакс (Овен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 16:30 1 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:0
10.09.2017 16:30 2 кръг Д Вихър (Любен) 1:3
16.09.2017 16:30 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:3
24.09.2017 16:30 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 6:0
01.10.2017 16:30 5 кръг Г Галактика (Черник) 5:0
08.10.2017 15:30 6 кръг Д Вихър (Боил) 0:3
15.10.2017 15:30 7 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:1
22.10.2017 15:30 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:6
29.10.2017 15:30 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
12.11.2017 14:30 11 кръг Д Орлите (Секулово) анл.
11.03.2018 15:30 12 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:1
18.03.2018 15:30 13 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:2
01.04.2018 15:30 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:4
07.04.2018 16:30 16 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
15.04.2018 16:30 17 кръг Г Вихър (Боил) 2:9
22.04.2018 16:30 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
29.04.2018 16:30 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
06.05.2018 17:30 20 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
13.05.2018 17:30 21 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Любен) 15 11 2 2 66:12 35
4 Йълдъръм (Яребица) 15 10 1 4 48:28 31
5 Релакс (Овен) 16 8 1 7 45:37 25
6 Червена звезда (Дулово) 15 6 2 7 26:29 20
7 Лудогорец 2011 (Паисиево) 16 5 2 9 28:39 17

Релакс (Овен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 15:00 1 кръг Г Светкавица (Поройно) 6:0
10.09.2017 15:00 2 кръг Д Вихър (Любен) 5:0
16.09.2017 15:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
24.09.2017 15:00 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
01.10.2017 15:00 5 кръг Г Галактика (Черник) 0:0
08.10.2017 14:00 6 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
15.10.2017 14:00 7 кръг Г Чернолик (Чернолик) 5:2
22.10.2017 14:00 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 8:1
05.11.2017 13:00 10 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:4
12.11.2017 13:00 11 кръг Д Орлите (Секулово) анл.
11.03.2018 14:00 12 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:0
18.03.2018 14:00 13 кръг Г Вихър (Любен) 1:1
09.04.2018 15:00 14 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:3
01.04.2018 14:00 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
07.04.2018 15:00 16 кръг Д Галактика (Черник) 5:0
15.04.2018 15:00 17 кръг Г Вихър (Боил) 2:2
22.04.2018 15:00 18 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
29.04.2018 15:00 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
06.05.2018 16:00 20 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
13.05.2018 16:00 21 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Червена звезда (Дулово) 15 12 1 2 53:11 37
3 Победа 2009 (Вокил) 15 11 0 4 49:13 33
4 Релакс (Овен) 16 8 4 4 48:22 28
5 Вихър (Любен) 15 8 3 4 39:22 27
6 Галактика (Черник) 16 7 3 6 40:28 24

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 10 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място
2009/2010 А ОФГ СС 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници