Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Ресен 2012 (Ресен)

BGSupporters форум

Ресен 2012 (Ресен)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2013 17:00 1 кръг Д Левски (Лясковец) 2:1
15.09.2013 17:00 2 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 4:0
21.09.2013 17:00 3 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 3:2
29.09.2013 17:00 4 кръг Г Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
05.10.2013 16:00 5 кръг Д Чумерна (Елена) 3:0
13.10.2013 16:00 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
19.10.2013 16:00 7 кръг Д Ботев (Дебелец) 1:0
26.10.2013 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:0
02.11.2013 14:30 9 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 2:1
09.11.2013 14:30 10 кръг Д Лайтс (Велико Търново) 3:3
16.11.2013 14:30 11 кръг Г Алекс ОК (Шемшево) 4:0
23.03.2014 14:30 12 кръг Г Левски (Лясковец) 0:1
29.03.2014 14:30 13 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 4:0
06.04.2014 17:00 14 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 1:2
12.04.2014 17:00 15 кръг Д Земеделец-Елит (Козловец) 5:0
19.04.2014 17:00 16 кръг Г Чумерна (Елена) 2:0
24.04.2014 17:00 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
04.05.2014 18:00 18 кръг Г Ботев (Дебелец) 3:1
10.05.2014 18:00 19 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:0
18.05.2014 18:00 20 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 3:1
24.05.2014 18:00 21 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 2:4
31.05.2014 18:00 22 кръг Д Алекс ОК (Шемшево) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лайтс (Велико Търново) 22 21 1 0 91:17 64
2 Ресен 2012 (Ресен) 22 17 1 4 64:19 52
3 Левски 1986 (Стражица) 22 13 3 6 51:28 42
4 Левски (Лясковец) 22 13 2 7 53:21 41
5 Янтра (Полски Тръмбеш) 22 10 3 9 50:34 33

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВТ 4 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 2 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 1 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 1 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 2 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници