Ресен 2012 (Ресен)

BGSupporters форум

Ресен 2012 (Ресен)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Левски (Лясковец) 0:0
17.09.2016 17:00 2 кръг Д Земеделец-Елит (Козловец) 2:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Ботев (Дебелец) 5:1
01.10.2016 16:00 4 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Чумерна (Елена) 2:1
15.10.2016 16:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Лато (Алеково) 2:2
12.11.2016 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:0
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 3:1
01.04.2017 17:00 10 кръг Д Левски (Лясковец) 3:0
08.04.2017 17:00 11 кръг Г Земеделец-Елит (Козловец) 4:2
15.04.2017 17:00 12 кръг Д Ботев (Дебелец) 8:0
23.04.2017 17:00 13 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 3:0
29.04.2017 17:00 14 кръг Д Чумерна (Елена) 1:2
07.05.2017 18:00 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
13.05.2017 18:00 16 кръг Д Лато (Алеково) 3:0
20.05.2017 18:00 17 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 3:0
28.05.2017 18:00 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 14 3 1 44:15 45
2 Ресен 2012 (Ресен) 18 12 4 2 45:13 40
3 Лато (Алеково) 18 10 2 6 35:24 32
4 Левски (Лясковец) 18 9 4 5 31:21 31
5 Земеделец-Елит (Козловец) 18 8 2 8 35:30 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
- -
почива
Област Велико Търново / Финал
21.09.2016 16:00 - Д Академик (Свищов) 3:2
Северозападна България / Първи кръг
12.10.2016 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:5

Ресен 2012 (Ресен)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 3:2
29.09.2016 16:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 2:0
06.10.2016 3 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
13.10.2016 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
20.10.2016 5 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:6
27.10.2016 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:1
04.11.2016 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
10.11.2016 8 кръг Д Трявна (Трявна) 0:5
18.11.2016 9 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
23.03.2017 14:00 10 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 4:1
26.03.2017 14:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 0:5
30.03.2017 14:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
07.04.2017 15:00 13 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
13.04.2017 15:00 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 9:0
19.04.2017 15:00 15 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:3
28.04.2017 15:00 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
04.05.2017 16:00 17 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
12.05.2017 16:00 18 кръг Д Павликени (Павликени) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Павликени (Павликени) 18 11 5 2 55:26 38
4 Вихър (Славяново) 18 9 2 7 36:31 29
5 Ресен 2012 (Ресен) 18 8 2 8 37:41 26
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22
7 Ювентус (Малчика) 18 7 0 11 41:64 21

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 2 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 1 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 1 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 2 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници