Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Ресен 2012 (Ресен)

BGSupporters форум

Ресен 2012 (Ресен)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Левски (Лясковец) 0:0
17.09.2016 17:00 2 кръг Д Земеделец-Елит (Козловец) 2:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Ботев (Дебелец) 5:1
01.10.2016 16:00 4 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Чумерна (Елена) 2:1
15.10.2016 16:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Лато (Алеково) 2:2
12.11.2016 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:0
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 3:1
01.04.2017 17:00 10 кръг Д Левски (Лясковец) 3:0
08.04.2017 17:00 11 кръг Г Земеделец-Елит (Козловец) 4:2
15.04.2017 17:00 12 кръг Д Ботев (Дебелец) 8:0
23.04.2017 17:00 13 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 3:0
29.04.2017 17:00 14 кръг Д Чумерна (Елена) 1:2
07.05.2017 18:00 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
13.05.2017 18:00 16 кръг Д Лато (Алеково) 3:0
20.05.2017 18:00 17 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 3:0
28.05.2017 18:00 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 14 3 1 44:15 45
2 Ресен 2012 (Ресен) 18 12 4 2 45:13 40
3 Лато (Алеково) 18 10 2 6 35:24 32
4 Левски (Лясковец) 18 9 4 5 31:21 31
5 Земеделец-Елит (Козловец) 18 8 2 8 35:30 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Първи кръг
- -
почива
Област Велико Търново / Финал
21.09.2016 16:00 - Д Академик (Свищов) 3:2
Северозападна България / Първи кръг
12.10.2016 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:5

Ресен 2012 (Ресен)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 3:2
29.09.2016 16:00 2 кръг Г Вихър (Славяново) 2:0
06.10.2016 3 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
13.10.2016 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
20.10.2016 5 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:6
27.10.2016 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:1
04.11.2016 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
10.11.2016 8 кръг Д Трявна (Трявна) 0:5
18.11.2016 9 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
23.03.2017 14:00 10 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 4:1
26.03.2017 14:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 0:5
30.03.2017 14:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
07.04.2017 15:00 13 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
13.04.2017 15:00 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 9:0
19.04.2017 15:00 15 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:3
28.04.2017 15:00 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:1
04.05.2017 16:00 17 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
12.05.2017 16:00 18 кръг Д Павликени (Павликени) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Павликени (Павликени) 18 11 5 2 55:26 38
4 Вихър (Славяново) 18 9 2 7 36:31 29
5 Ресен 2012 (Ресен) 18 8 2 8 37:41 26
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22
7 Ювентус (Малчика) 18 7 0 11 41:64 21

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВТ 4 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 2 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 1 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 1 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 2 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници