Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Респект (Хасково)

BGSupporters форум

Респект (Хасково)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 10:30 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
29.09.2019 10:30 2 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:2
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:0
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:2
- 5 кръг
почива
06.11.2019 10:30 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:5
03.11.2019 10:30 7 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 1:2
10.11.2019 10:30 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:0
17.11.2019 10:30 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 12 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 14 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 19 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 20 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 5 1 2 24:14 16
2 Респект (Хасково) 8 5 0 3 19:12 15
3 Арсенал (Казанлък) 6 4 0 2 14:6 12
4 Хеброс 1921 (Харманли) 6 2 1 3 14:14 7
5 Ботев (Гълъбово) 8 1 0 7 4:29 3

Респект (Хасково)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
отложен 3 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 8:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 8:0
06.11.2019 12:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:2
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 5:1
отложен 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:1
23.11.2019 12:00 10 кръг Г Ника (Сливен) 4:0
30.11.2019 12:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
- 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 15 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 18 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
- 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 20 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 21 кръг Д Ника (Сливен) -:-
- 22 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 8 2 1 45:16 26
2 Респект (Хасково) 9 7 1 1 35:11 22
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 9 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 10 5 2 3 33:26 17

Респект (Хасково)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Чирпан (Чирпан) 13:0
отложен 3 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 9:0
06.11.2019 10:00 6 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:2
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:5
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
23.11.2019 10:00 10 кръг Г Ника (Сливен) 10:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 13 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
- 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 20 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Ника (Сливен) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Берое (Стара Загора) 10 9 0 1 54:6 27
3 Розова долина (Казанлък) 9 7 0 2 40:6 21
4 Респект (Хасково) 9 6 0 3 46:11 18
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 9 5 0 4 31:22 15
6 Арена (Ямбол) 9 5 0 4 24:10 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници