Рилец (Говедарци)

BGSupporters форум

Рилец (Говедарци)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 1:0
- 2 кръг
почива
23.09.2018 17:00 3 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:0
07.10.2018 16:00 5 кръг Д Мирково (Мирково) 3:0
14.10.2018 11:30 6 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 2:0
20.10.2018 16:00 7 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:0
27.10.2018 16:00 8 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:1
10.11.2018 15:00 10 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:1
18.11.2018 15:00 11 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
10.03.2019 15:00 12 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 11:0
- 13 кръг
почива
24.03.2019 11:30 14 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 6:1
31.03.2019 15:00 15 кръг Д Звездец (Горна Малина) 2:0
07.04.2019 11:30 16 кръг Г Мирково (Мирково) 3:0
14.04.2019 16:00 17 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 2:1
20.04.2019 16:00 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:3
05.05.2019 11:30 19 кръг Д Спортист (Нови хан) 3:2
11.05.2019 17:00 20 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
18.05.2019 17:00 21 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 3:0
23.05.2019 17:00 22 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 20 18 2 0 54:5 56
2 Бенковски (гр.Костенец) 20 16 2 2 47:10 50
3 Рилец (Говедарци) 20 15 2 3 49:13 47
4 Ракитин (Трудовец) 20 12 1 7 41:22 37
5 Левски 2007 (Долна баня) 20 8 2 10 34:28 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- -
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:5

Рилец (Говедарци)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 17:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
20.09.2018 17:00 2 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:3
27.09.2018 17:00 3 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:5
04.10.2018 16:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
11.10.2018 16:00 5 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
18.10.2018 16:00 6 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 5:1
25.10.2018 16:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:4
28.03.2019 15:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
04.04.2019 16:00 9 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:2
11.04.2019 16:00 10 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 3:0
18.04.2019 16:00 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
02.05.2019 17:00 12 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 3:5
12.05.2019 17:00 13 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 3:1
16.05.2019 17:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Германея (Сапарева баня) 14 7 1 6 24:25 22
5 Бенковски (гр.Костенец) 14 5 5 4 29:26 20
6 Рилец (Говедарци) 14 3 1 10 17:40 10
7 Спортист 2006 (Драговищица) 14 0 1 13 11:96 1
8 ФК Рилски спортист (Самоков) 14 5 2 7 33:28 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 3 място
2016/2017 А ОФГ СФ 3 място
2015/2016 А ОФГ СФ 7 място
2014/2015 А ОФГ СФ 6 място
2012/2013 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници