Рилец (Говедарци)

BGSupporters форум

Рилец (Говедарци)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 1:0
- 2 кръг
почива
23.09.2018 17:00 3 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:0
07.10.2018 16:00 5 кръг Д Мирково (Мирково) 3:0
14.10.2018 11:30 6 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 2:0
20.10.2018 16:00 7 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:0
27.10.2018 16:00 8 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:0
04.11.2018 15:00 9 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:1
10.11.2018 15:00 10 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:1
18.11.2018 15:00 11 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 3:0
- 12 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 15 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 16 кръг Г Мирково (Мирково) -:-
- 17 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 18 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 19 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 20 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 21 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 22 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 9 1 0 24:3 28
2 Бенковски (гр.Костенец) 10 9 0 1 27:3 27
3 Рилец (Говедарци) 10 7 2 1 15:3 23
4 Ракитин (Трудовец) 10 6 0 4 14:8 18
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 10 4 1 5 10:13 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- -
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:5

Рилец (Говедарци)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 17:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
20.09.2018 17:00 2 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:3
27.09.2018 17:00 3 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 1:5
04.10.2018 16:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
11.10.2018 16:00 5 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
18.10.2018 16:00 6 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 5:1
25.10.2018 16:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:4
- 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 9 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 10 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 12 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 13 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 1 2 30:6 13
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 2 2 19:11 11
6 Германея (Сапарева баня) 7 3 0 4 13:18 9
7 Рилец (Говедарци) 7 1 0 6 7:24 3
8 Спортист 2006 (Драговищица) 7 0 0 7 3:65 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 3 място
2016/2017 А ОФГ СФ 3 място
2015/2016 А ОФГ СФ 7 място
2014/2015 А ОФГ СФ 6 място
2012/2013 А ОФГ СФ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници