Рилци (кв.Рилци, Добрич)

BGSupporters форум

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 17:00 1 кръг Д Интер (Добрич) 0:0
21.09.2019 17:00 2 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 0:6
28.09.2019 17:00 3 кръг Д Партизан (Василево) 5:0
05.10.2019 16:00 4 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 0:4
12.10.2019 16:00 5 кръг Д Царичино (Царичино) 4:0
19.10.2019 16:00 6 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 0:11
07.12.2019 14:30 7 кръг Д ФК Калиакра 1 (Каварна) 0:1
09.11.2019 14:30 8 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 1:1
16.11.2019 14:30 9 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2
23.11.2019 14:30 10 кръг Г Дружба (Люляково) 5:1
30.11.2019 14:30 11 кръг Д Добруджанец (Овчарово) 1:3
- 12 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 13 кръг Д Орловец 2008 (Победа) -:-
- 14 кръг Г Партизан (Василево) -:-
- 15 кръг Д Христо Ботев (Стожер) -:-
- 16 кръг Г Царичино (Царичино) -:-
- 17 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) -:-
- 18 кръг Г ФК Калиакра 1 (Каварна) -:-
- 19 кръг Д Албена 97 (Оброчище) -:-
- 20 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 21 кръг Д Дружба (Люляково) -:-
- 22 кръг Г Добруджанец (Овчарово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Калиакра 1 (Каварна) 11 6 1 4 34:28 19
7 Албена 97 (Оброчище) 11 4 1 6 22:31 13
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 11 3 2 6 17:29 11
9 Добруджанец (Овчарово) 11 3 0 8 15:40 9
10 Дружба (Люляково) 11 2 1 8 9:44 7

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:4
21.09.2019 11:00 2 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:2
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
05.10.2019 13:30 4 кръг Д Черно море II (Варна) 2:0
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Дунав II (Русе) 1:5
19.10.2019 13:00 6 кръг Г ФК Тича (Варна) 3:0
28.10.2019 11:00 7 кръг Д Варна 2017 (Варна) 5:0
31.10.2019 14:30 8 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
04.11.2019 14:00 9 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
09.11.2019 11:00 10 кръг Г Черно море (Варна) 0:9
16.11.2019 11:00 11 кръг Д Дунав (Русе) 0:2
26.11.2019 16:00 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
20.11.2019 10:30 13 кръг Д Олимпик (Варна) 1:3
- 14 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 15 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Дунав II (Русе) -:-
- 19 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 20 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дунав II (Русе) 13 7 2 4 45:13 23
7 МФК Тича (Варна) 13 7 1 5 39:20 22
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 13 5 1 7 20:33 16
9 Шумен 2007 (Шумен) 13 5 0 8 32:30 15
10 Черно море II (Варна) 12 4 1 7 22:21 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ДЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 11 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 6 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници