Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2017 16:00 1 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 5:0
08.10.2017 16:00 2 кръг Д Перперикон (Перперек) 8:1
15.10.2017 16:00 3 кръг Г Палас (Рудозем) 1:3
19.11.2017 14:30 4 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 4:1
29.10.2017 14:00 5 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 4:2
05.11.2017 14:30 6 кръг Д Искра (Черноочене) 2:1
26.11.2017 13:00 7 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 0:0
- 8 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 9 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 10 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 11 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 12 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) -:-
- 13 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 14 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 7 5 1 1 24:8 16
2 Палас (Рудозем) 7 4 1 2 17:10 13
3 Върбица 2006 (Бенковски) 7 3 3 1 9:5 12
4 Родопи 1935 (Момчилград) 7 3 2 2 8:9 11
5 Левски 2005 (Крумовград) 7 3 1 3 13:13 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
18.11.2017 13:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:4
29.09.2017 14:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
10.11.2017 14:00 4 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.10.2017 15:00 6 кръг Д Арда (Кърджали) 2:1
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
01.04.2018 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 10 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 7 5 1 1 16:10 16
2 Марица 1921 (Пловдив) 7 4 2 1 11:4 14
3 Арда (Кърджали) 7 3 2 2 12:9 11
4 Ботев 2002 (Пловдив) 7 3 1 3 17:10 10
5 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 3 13:7 10

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 12:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:2
24.09.2017 12:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:0
30.09.2017 12:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
07.10.2017 11:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
14.10.2017 12:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
21.10.2017 12:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
29.10.2017 12:00 7 кръг Д Левски (Карлово) 4:0
05.11.2017 12:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
11.11.2017 12:00 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
18.11.2017 12:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
26.11.2017 13:00 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) 6:0
10.03.2018 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 11 11 0 0 44:3 33
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 9 0 2 47:14 27
3 Ботев (Пловдив) 11 8 1 2 49:7 25
4 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 3 2 27:8 21
5 Спартак-С 94 (Пловдив) 11 5 2 4 22:15 17

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 14:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
24.09.2017 12:00 3 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:4
27.09.2017 16:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
30.09.2017 14:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:9
07.10.2017 12:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 5:1
15.10.2017 12:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:1
21.10.2017 10:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
29.10.2017 11:00 9 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:2
05.11.2017 12:00 10 кръг Д Левски (Паталеница) 1:7
11.11.2017 12:00 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:3
19.11.2017 12:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
27.11.2017 13:00 13 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
10.03.2018 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 23 кръг Г Левски (Паталеница) -:-
- 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица 1921 (Пловдив) 13 5 2 6 27:28 17
9 Брестник 1948 (Пловдив) 13 5 1 7 29:39 16
10 Родопа Смолян (Смолян) 13 4 1 8 20:37 13
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 2 0 11 19:89 6
12 Гигант (Съединение) 13 2 0 11 11:142 6

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ КЖ/СМ 1 място
2014/2015 "В" група --
2012/2013 А ОФГ СМ 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници