Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2014 18:00 1 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) анл.
16.08.2014 18:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
23.08.2014 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
31.08.2014 18:00 4 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) анл.
06.09.2014 17:00 5 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) анл.
13.09.2014 17:00 6 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
20.09.2014 17:00 7 кръг Д Левски (Карлово) анл.
27.09.2014 17:00 8 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
03.10.2014 16:00 9 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
11.10.2014 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
18.10.2014 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
26.10.2014 14:30 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
01.11.2014 14:30 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
08.11.2014 14:30 14 кръг Д Марица (Пловдив) анл.
16.11.2014 14:30 15 кръг Г Елхово (Елхово) анл.
22.11.2014 14:30 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
29.11.2014 14:30 17 кръг Г Евроколеж (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Карлово) 30 7 7 16 23:48 28
15 Сливен 2000 (Сливен) 30 4 3 23 26:95 15
16 Стара Загора (Стара Загора) 30 1 1 28 17:92 4
-- Родопа Смолян (Смолян) - 0 0 0 0:0 -
-- Елхово (Елхово) - 0 0 0 0:0 -

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 11:00 1 кръг Г Арда (Кърджали) 0:5
11.09.2014 12:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
19.09.2014 16:00 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:0
11.11.2014 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:0
02.10.2014 15:00 5 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
09.10.2014 16:00 6 кръг Г Марица (Пловдив) 0:5
19.10.2014 12:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 2:2
25.10.2014 10:30 8 кръг Г Палас 2011 (Рудозем) 0:1
01.11.2014 12:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
08.11.2014 11:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
13.11.2014 14:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:0
23.11.2014 12:00 12 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
29.11.2014 12:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
28.02.2015 12:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) 2:3
07.03.2015 12:00 15 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
12.05.2015 18:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:0
05.05.2015 16:00 17 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:2
26.03.2015 15:00 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
05.04.2015 19 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
11.04.2015 12:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
18.04.2015 10:30 21 кръг Д Палас 2011 (Рудозем) 4:0
26.04.2015 12:00 22 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
02.05.2015 12:00 23 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
07.05.2015 17:00 24 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
- 25 кръг
почива
22.05.2015 18:00 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Палас 2011 (Рудозем) 24 12 2 10 39:52 38
7 Раковски 2011 (Раковски) 24 11 4 9 46:27 37
8 Родопа Смолян (Смолян) 24 9 3 12 29:34 30
9 Гигант (Съединение) 24 7 3 14 34:68 24
10 Металик 1938 (Сопот) 24 7 1 16 27:63 22

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници