Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2015 16:00 1 кръг Д Марица (Пловдив) 0:1
25.09.2015 17:00 2 кръг Д Векта (Пловдив) 1:0
02.10.2015 16:00 3 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
09.10.2015 15:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
15.10.2015 15:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 2:3
22.10.2015 16:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
31.10.2015 13:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 7:0
05.11.2015 14:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
14.11.2015 11:00 9 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
27.03.2016 12:00 10 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
31.03.2016 15:00 11 кръг Г Векта (Пловдив) 1:0
09.04.2016 11:00 12 кръг Д Палас (Рудозем) 2:1
15.04.2016 11:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:3
22.04.2016 15:00 14 кръг Д Левски (Карлово) 7:0
02.05.2016 12:00 15 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
06.05.2016 15:00 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 7:0
12.05.2016 16:00 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
20.05.2016 16:00 18 кръг Д Арда (Кърджали) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица (Пловдив) 18 15 1 2 58:12 46
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 12 1 5 41:20 37
4 Родопа Смолян (Смолян) 18 10 1 7 41:26 31
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 8 1 9 36:38 25
6 Векта (Пловдив) 18 7 1 10 26:34 22

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ "А": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 12:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:3
26.09.2015 12:00 2 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
03.10.2015 13:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
10.10.2015 12:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
17.10.2015 10:30 5 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
22.10.2015 15:00 6 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:3
31.10.2015 12:00 7 кръг Г СК Марица (Пловдив) 1:3
07.11.2015 12:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
14.11.2015 11:00 9 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:1
26.03.2016 12:00 10 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:6
30.03.2016 15:00 11 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1
09.04.2016 12:00 12 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
15.04.2016 13:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
23.04.2016 12:00 14 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
18.05.2016 12:00 15 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:1
07.05.2016 12:00 16 кръг Д СК Марица (Пловдив) 1:0
15.05.2016 12:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
21.05.2016 10:30 18 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 СК Марица (Пловдив) 18 9 2 7 43:21 29
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 18 9 1 8 36:28 28
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 2 9 27:32 23
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 26:32 14
9 Марица 2003 (Маноле) 18 3 1 14 24:44 10

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници