Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
- -
почива
Финали
06.06.2017 18:00 - Д Тунджа 2006 (Ягода) 1:1
"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
09.10.2016 15:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 0:0
16.10.2016 15:00 3 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 4:2
23.10.2016 15:00 4 кръг Г Перперикон (Перперек) 1:0
30.10.2016 15:00 5 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 6:0
13.11.2016 14:00 6 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 1:2
20.11.2016 14:00 7 кръг Д Искра (Черноочене) 8:0
- 8 кръг
почива
19.03.2017 14:00 9 кръг Г Палас (Рудозем) 2:0
02.04.2017 15:00 10 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 3:0
09.04.2017 16:00 11 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
16.04.2017 16:00 12 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:1
23.04.2017 16:00 13 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 11:1
30.04.2017 16:00 14 кръг Г Искра (Черноочене) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 12 10 1 1 45:7 31
2 Палас (Рудозем) 12 9 1 2 41:15 28
3 Искра (Черноочене) 12 5 2 5 25:36 17
4 Родопи 1935 (Момчилград) 12 5 1 6 31:33 16
5 Перперикон (Перперек) 12 4 0 8 22:29 12
Финал
14.05.2017 16:00 - Д Палас (Рудозем) 3:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
01.11.2016 14:00 - Д Марица (Пловдив) 1:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
08.11.2016 14:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
Югоизточна България
15.03.2017 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:2

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2016 11:00 1 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1
18.09.2016 12:00 2 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
22.09.2016 12:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:1
01.10.2016 12:00 4 кръг Д Вихър (Строево) 7:0
26.11.2016 12:00 5 кръг Г Труд (Труд) 1:0
15.10.2016 12:00 6 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:1
22.10.2016 13:00 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
29.10.2016 12:00 8 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
05.11.2016 13:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
14.11.2016 12:00 10 кръг Г Марица (Пловдив) 1:0
19.11.2016 12:00 11 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
19.04.2017 15:00 12 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0
02.04.2017 10:30 13 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 2:2
24.03.2017 15:00 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
27.03.2017 14:00 15 кръг Г Вихър (Строево) 6:0
07.04.2017 15:00 16 кръг Д Труд (Труд) 3:0
14.04.2017 12:00 17 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
24.04.2017 16:00 18 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 6:2
- 19 кръг
почива
05.05.2017 16:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
17.05.2017 15:00 21 кръг Д Марица (Пловдив) 4:0
20.05.2017 12:00 22 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак-С 94 (Пловдив) 20 18 2 0 67:8 56
2 Родопа Смолян (Смолян) 20 16 2 2 61:11 50
3 Марица (Пловдив) 20 15 0 5 73:19 45
4 Труд (Труд) 20 14 2 4 49:9 44
5 Раковски 2011 (Раковски) 20 9 1 10 35:43 28

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 12:00 1 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
- 2 кръг
почива
02.10.2016 12:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 1:1
08.10.2016 12:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
15.10.2016 13:00 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
26.11.2016 12:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
05.11.2016 11:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
12.11.2016 11:00 9 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
25.03.2017 12:00 10 кръг Г Марица (Пловдив) 3:0
- 11 кръг
почива
08.04.2017 12:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 3:3
15.04.2017 13:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
22.04.2017 12:00 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) 9:3
28.04.2017 16:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
06.05.2017 12:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
13.05.2017 12:30 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
27.05.2017 12:00 18 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 16 9 4 3 32:11 31
4 Спартак-С 94 (Пловдив) 16 6 6 4 22:14 24
5 Родопа Смолян (Смолян) 16 6 4 6 31:31 22
6 Хасково (Хасково) 16 4 8 4 20:17 20
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 5 1 10 17:26 16

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 12:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:0
18.09.2016 12:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:2
22.09.2016 12:00 3 кръг Д Марица (Пловдив) 3:0
01.11.2016 10:30 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:13
09.10.2016 12:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
16.10.2016 11:00 6 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:4
23.10.2016 13:00 7 кръг Д Орлета (Пазарджик) 7:1
30.10.2016 12:00 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
06.11.2016 11:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:4
13.11.2016 10:00 10 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
19.11.2016 11:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
11.03.2017 12:00 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
17.03.2017 12:00 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) 4:1
25.03.2017 14:00 14 кръг Г Марица (Пловдив) 0:10
02.04.2017 12:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:9
09.04.2017 12:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
14.04.2017 12:00 17 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
23.04.2017 12:00 18 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:1
28.04.2017 15:00 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:6
07.05.2017 11:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
17.05.2017 12:00 21 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1
21.05.2017 12:00 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак-С 94 (Пловдив) 22 13 2 7 51:43 41
4 Ботев 2002 (Пловдив) 22 12 2 8 52:43 38
5 Родопа Смолян (Смолян) 22 9 4 9 49:74 31
6 Локомотив 1926 II (Пловдив) 22 7 7 8 37:47 28
7 Марица (Пловдив) 22 9 0 13 57:65 27

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници