Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2017 16:00 1 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 5:0
08.10.2017 16:00 2 кръг Д Перперикон (Перперек) 8:1
15.10.2017 16:00 3 кръг Г Палас (Рудозем) 1:3
19.11.2017 14:30 4 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 4:1
29.10.2017 14:00 5 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 4:2
05.11.2017 14:30 6 кръг Д Искра (Черноочене) 2:1
26.11.2017 13:00 7 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 0:0
15.03.2018 14:00 8 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 3:0
18.03.2018 14:00 9 кръг Г Перперикон (Перперек) 2:1
25.03.2018 14:00 10 кръг Д Палас (Рудозем) 2:0
01.04.2018 15:00 11 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 4:1
08.04.2018 16:00 12 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:0
15.04.2018 15:00 13 кръг Г Искра (Черноочене) 0:2
29.04.2018 15:00 14 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 14 11 1 2 41:14 34
2 Палас (Рудозем) 14 9 1 4 40:23 28
3 Върбица 2006 (Бенковски) 14 8 3 3 33:14 27
4 Искра (Черноочене) 14 8 1 5 31:21 25
5 Родопи 1935 (Момчилград) 14 6 3 5 25:24 21
Финал
13.05.2018 17:00 - Д Палас (Рудозем) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
18.11.2017 13:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:4
29.09.2017 14:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
10.11.2017 14:00 4 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.10.2017 15:00 6 кръг Д Арда (Кърджали) 2:1
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
02.04.2018 15:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
05.04.2018 16:00 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
12.04.2018 16:00 10 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
19.04.2018 16:00 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
26.04.2018 16:00 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
03.05.2018 16:00 13 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
17.05.2018 13:00 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 14 10 3 1 36:11 33
2 Родопа Смолян (Смолян) 14 9 1 4 28:18 28
3 Хасково (Хасково) 14 8 2 4 33:20 26
4 Арда (Кърджали) 14 7 4 3 33:17 25
5 Ботев 2002 (Пловдив) 14 6 3 5 38:22 21

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 12:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:2
24.09.2017 12:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:0
30.09.2017 12:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
07.10.2017 11:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
14.10.2017 12:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
21.10.2017 12:00 6 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
29.10.2017 12:00 7 кръг Д Левски (Карлово) 4:0
05.11.2017 12:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
11.11.2017 12:00 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
18.11.2017 12:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
26.11.2017 13:00 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) 6:0
10.03.2018 12:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
18.04.2018 12:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 7:0
16.05.2018 11:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
31.03.2018 10:00 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 7:0
05.04.2018 16:00 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
09.05.2018 12:00 17 кръг Д Сокол (Марково) 0:4
22.04.2018 12:00 18 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
28.04.2018 12:00 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
05.05.2018 12:00 20 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
12.05.2018 12:00 21 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
19.05.2018 12:00 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 22 19 1 2 104:12 58
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 18 1 3 92:24 55
3 Родопа Смолян (Смолян) 22 16 0 6 69:23 48
4 Сокол (Марково) 22 13 2 7 44:26 41
5 Марица 1921 (Пловдив) 22 12 5 5 56:29 41

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 14:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
24.09.2017 12:00 3 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:4
27.09.2017 16:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
30.09.2017 14:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:9
07.10.2017 12:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 5:1
15.10.2017 12:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:1
21.10.2017 10:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
29.10.2017 11:00 9 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:2
05.11.2017 12:00 10 кръг Д Левски (Паталеница) 1:7
11.11.2017 12:00 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:3
19.11.2017 12:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
27.11.2017 13:00 13 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
11.03.2018 12:00 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
03.06.2018 12:00 15 кръг Д Векта (Пловдив) 2:0
23.03.2018 13:30 16 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:0
01.04.2018 12:00 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
04.04.2018 12:00 18 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:24
09.04.2018 12:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 14:2
15.04.2018 12:00 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) 2:3
22.04.2018 12:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:12
29.04.2018 12:00 22 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
05.05.2018 12:00 23 кръг Г Левски (Паталеница) 0:7
13.05.2018 12:00 24 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:5
20.05.2018 13:00 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:6
27.05.2018 12:00 26 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асти АБ (Хасково) 26 12 2 12 83:61 38
9 Брестник 1948 (Пловдив) 26 12 1 13 60:70 37
10 Родопа Смолян (Смолян) 26 9 3 14 51:97 30
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 26 5 0 21 55:166 15
12 Атлетик (Куклен) 26 4 0 22 18:117 12

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници