Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 16:00 1 кръг Г Перперикон (Перперек) 5:0
07.10.2018 16:00 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:0
14.10.2018 14:30 3 кръг Д Арда 1 (Кърджали) 3:0
21.10.2018 14:30 4 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 4:0
28.10.2018 14:30 5 кръг Д Палас (Рудозем) 6:2
04.11.2018 14:30 6 кръг Г Искра (Черноочене) 2:0
11.11.2018 14:30 7 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 2:0
- 8 кръг Д Перперикон (Перперек) -:-
- 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 10 кръг Г Арда 1 (Кърджали) -:-
- 11 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
- 12 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 13 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
- 14 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 7 7 0 0 25:2 21
2 Палас (Рудозем) 7 5 0 2 40:16 15
3 Върбица 2006 (Бенковски) 5 4 0 1 22:6 12
4 Арда 1 (Кърджали) 6 4 0 2 18:10 12
5 Искра (Черноочене) 6 1 1 4 11:17 4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 11:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
отложен 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.10.2018 16:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
11.10.2018 13:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
отложен 5 кръг Г Сокол (Марково) -:-
25.10.2018 16:00 6 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
06.11.2018 14:30 7 кръг Г Хасково (Хасково) 0:5
08.11.2018 14:30 8 кръг Д Садово (Садово) 3:0
15.11.2018 14:30 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
- 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 16 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 17 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 23:6 24
2 Родопа Смолян (Смолян) 7 5 0 2 13:8 15
3 Хасково (Хасково) 7 4 1 2 29:14 13
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 6 4 1 1 18:7 13
5 Марица 1921 (Пловдив) 7 4 0 3 22:15 12

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 6:1
29.09.2018 11:00 3 кръг Г Векта (Пловдив) 3:0
07.10.2018 12:00 4 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 11:0
13.10.2018 11:00 5 кръг Г Пловдив (Пловдив) 3:1
20.10.2018 12:00 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
27.10.2018 12:00 7 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:2
02.11.2018 13:00 8 кръг Г Девин (Девин) 8:1
10.11.2018 10:30 9 кръг Д Палас (Рудозем) 3:1
18.11.2018 12:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 20 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 10 8 1 1 32:11 25
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 8 0 2 43:13 24
3 Асти АБ (Хасково) 10 6 3 1 30:5 21
4 Марица 1921 (Пловдив) 10 6 2 2 30:9 20
5 Спартак 1947 (Пловдив) 10 5 2 3 29:9 17

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 12:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
12.09.2018 12:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:7
16.09.2018 12:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
23.09.2018 12:30 4 кръг Г Векта (Пловдив) 2:1
30.09.2018 13:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
05.10.2018 16:00 6 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 3:0
14.10.2018 12:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
20.10.2018 12:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
28.10.2018 12:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 8:1
03.11.2018 12:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
11.11.2018 12:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
- 12 кръг
почива
25.11.2018 12:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
- 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак 1947 (Пловдив) 10 9 0 1 38:5 27
4 Орлета (Пазарджик) 11 7 1 3 48:18 22
5 Родопа Смолян (Смолян) 11 6 2 3 22:16 20
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 1 4 32:14 19
7 Векта (Пловдив) 10 6 0 4 42:10 18

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници