Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 16:00 1 кръг Г Перперикон (Перперек) 5:0
07.10.2018 16:00 2 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:0
14.10.2018 14:30 3 кръг Д Арда 1 (Кърджали) 3:0
21.10.2018 14:30 4 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 4:0
28.10.2018 14:30 5 кръг Д Палас (Рудозем) 6:2
04.11.2018 14:30 6 кръг Г Искра (Черноочене) 2:0
11.11.2018 14:30 7 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 2:0
24.03.2019 14:30 8 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
31.03.2019 14:30 9 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
07.04.2019 15:30 10 кръг Г Арда 1 (Кърджали) -:-
14.04.2019 15:30 11 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
21.04.2019 15:30 12 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
28.04.2019 15:30 13 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
04.05.2019 16:00 14 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 8 8 0 0 28:2 24
2 Върбица 2006 (Бенковски) 8 7 0 1 28:6 21
3 Палас (Рудозем) 8 5 0 3 40:19 15
4 Арда 1 (Кърджали) 8 4 0 4 18:13 12
5 Искра (Черноочене) 8 3 1 4 17:17 10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2019 14:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
02.03.2019 12:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1

Родопа Смолян (Смолян)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 11:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
08.12.2018 13:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
04.10.2018 16:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
11.10.2018 13:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
04.12.2018 12:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
25.10.2018 16:00 6 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
06.11.2018 14:30 7 кръг Г Хасково (Хасково) 0:5
08.11.2018 14:30 8 кръг Д Садово (Садово) 3:0
15.11.2018 14:30 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
21.03.2019 15:00 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
28.03.2019 13:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.04.2019 16:00 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
12.04.2019 16:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
18.04.2019 13:00 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.04.2019 16:00 15 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
02.05.2019 15:00 16 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
09.05.2019 15:00 17 кръг Г Садово (Садово) -:-
16.05.2019 14:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хасково (Хасково) 10 7 1 2 43:17 22
4 Сокол (Марково) 9 6 0 3 29:16 18
5 Родопа Смолян (Смолян) 10 5 0 5 14:20 15
6 Марица 1921 (Пловдив) 10 5 0 5 28:25 15
7 Арда 1924 (Кърджали) 10 4 1 5 27:12 13

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 6:1
29.09.2018 11:00 3 кръг Г Векта (Пловдив) 3:0
07.10.2018 12:00 4 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 11:0
13.10.2018 11:00 5 кръг Г Пловдив (Пловдив) 3:1
20.10.2018 12:00 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
27.10.2018 12:00 7 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:2
02.11.2018 13:00 8 кръг Г Девин (Девин) 8:1
10.11.2018 10:30 9 кръг Д Палас (Рудозем) 3:1
18.11.2018 12:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:2
16.03.2019 11:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 10:1
24.03.2019 12:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:3
30.03.2019 12:00 14 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
06.04.2019 12:00 15 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
13.04.2019 12:00 16 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
20.04.2019 12:00 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
29.04.2019 12:00 18 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
04.05.2019 11:00 19 кръг Д Девин (Девин) -:-
12.05.2019 10:30 20 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
18.05.2019 12:00 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
24.05.2019 18:00 22 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 13 10 0 3 61:19 30
2 Ботев (Пловдив) 13 9 1 3 37:17 28
3 Асти АБ (Хасково) 13 8 3 2 40:12 27
4 Пловдив (Пловдив) 12 7 4 1 56:9 25
5 Марица 1921 (Пловдив) 13 7 3 3 41:17 24

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 12:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
12.09.2018 12:00 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:7
16.09.2018 12:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
23.09.2018 12:30 4 кръг Г Векта (Пловдив) 2:1
30.09.2018 13:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
05.10.2018 16:00 6 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 3:0
14.10.2018 12:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
20.10.2018 12:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
28.10.2018 12:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 8:1
03.11.2018 12:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
11.11.2018 12:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
- 12 кръг
почива
25.11.2018 12:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:4
09.03.2019 12:00 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:7
16.03.2019 13:00 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
22.03.2019 14:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
31.03.2019 12:00 17 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
03.04.2019 13:00 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
07.04.2019 10:30 19 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
14.04.2019 12:00 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
21.04.2019 12:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
29.04.2019 12:00 22 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
05.05.2019 13:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
12.05.2019 12:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг
почива
26.05.2019 12:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Орлета (Пазарджик) 14 10 1 3 65:20 31
6 Борислав 2009 (Първомай) 15 6 4 5 50:31 22
7 Родопа Смолян (Смолян) 15 6 2 7 25:36 20
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 15 6 1 8 36:33 19
9 Арда 1924 (Кърджали) 14 6 1 7 46:33 19

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници