Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
18.08.2019 18:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 2:5
15.09.2019 17:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
13.10.2019 16:00 11 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
20.10.2019 16:00 12 кръг Г Левски (Карлово) -:-
24.10.2019 16:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
02.11.2019 14:30 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 19 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 23 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 29 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 31 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 32 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 34 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 1 1 5 5:14 4
15 Сокол (Марково) 7 2 1 4 7:20 4
16 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 0 3 4 6:20 3
17 Карнобат (Карнобат) 6 0 1 5 5:14 1
18 Родопа Смолян (Смолян) 6 0 1 5 5:15 1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
10.08.2019 18:00 - Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Г Гигант (Съединение) 1:2

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници