Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
18.08.2019 18:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
25.08.2019 18:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 2:5
15.09.2019 17:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:3
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:5
13.10.2019 16:00 11 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:2
20.10.2019 16:00 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
24.10.2019 16:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 19 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 22 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 23 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 26 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 27 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 29 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 30 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 31 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 32 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 34 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Атлетик (Куклен) 15 5 1 9 14:23 16
14 Сокол (Марково) 15 5 1 9 15:39 13
15 Родопа Смолян (Смолян) 15 3 3 9 15:30 12
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 3 3 9 11:27 12
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 15 3 3 9 13:36 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
10.08.2019 18:00 - Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Г Гигант (Съединение) 1:2

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 12:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:0
13.09.2019 16:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
20.09.2019 12:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:0
отложен 4 кръг Д Сокол (Марково) -:-
06.10.2019 12:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:1
11.10.2019 15:00 6 кръг Д Извор (Горски извор) 4:1
20.10.2019 11:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 12:0
отложен 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
06.11.2019 12:00 9 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 3:5
09.11.2019 12:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:0
13.11.2019 14:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
24.11.2019 12:00 12 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
29.11.2019 14:00 13 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 26 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Карлово) 10 7 2 1 48:4 23
2 Родопа Смолян (Смолян) 9 7 0 2 35:8 21
3 Арда 1924 (Кърджали) 9 6 2 1 27:3 20
4 Сокол (Марково) 9 6 1 2 39:14 19
5 Извор (Горски извор) 9 5 1 3 17:15 16

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 12:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
20.09.2019 12:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
28.09.2019 10:30 3 кръг Д Палас (Рудозем) 3:6
06.10.2019 12:30 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
- 5 кръг
почива
19.10.2019 11:00 6 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 3:1
отложен 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
31.10.2019 12:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:1
09.11.2019 12:00 9 кръг Г Извор (Горски извор) 0:4
16.11.2019 12:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.11.2019 12:00 11 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
- 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 22 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Борислав 2009 (Първомай) 6 5 0 1 15:9 15
3 Извор (Горски извор) 5 4 0 1 23:5 12
4 Родопа Смолян (Смолян) 7 4 0 3 20:15 12
5 ФК Хасково 1924 (Хасково) 8 3 3 2 12:7 12
6 Спартак 1947 (Пловдив) 6 2 2 2 11:8 8

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 16:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
15.09.2019 12:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
22.09.2019 12:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
29.09.2019 12:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 1:1
06.10.2019 12:00 5 кръг Д Векта (Пловдив) 2:0
13.10.2019 12:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
20.10.2019 12:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:3
29.10.2019 12:00 8 кръг Д Пловдив (Пловдив) 2:4
05.11.2019 12:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
10.11.2019 12:00 10 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:4
17.11.2019 12:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
24.11.2019 13:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
01.12.2019 12:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Марица 1921 (Пловдив) 10 2 1 7 14:36 7
11 Арда 1924 (Кърджали) 10 2 1 7 17:34 7
12 Родопа Смолян (Смолян) 10 2 1 7 12:24 7
13 Векта (Пловдив) 10 1 0 9 9:44 3
14 Металик 1938 (Сопот) 10 0 0 10 1:50 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници