Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 20 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 29 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 30 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 32 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 33 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 34 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 11 5 2 4 13:12 17
9 Борислав 2009 (Първомай) 12 4 4 4 14:12 16
10 Родопа Смолян (Смолян) 12 4 2 6 19:16 14
11 Спартак 1947 (Пловдив) 12 3 4 5 14:20 13
12 Извор (Горски извор) 12 3 4 5 15:14 13
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
29.09.2020 16:00 - Д Пирин (Благоевград) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
02.09.2020 17:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Смолян / Финал
14.10.2020 16:00 - Г Палас (Рудозем) 5:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2020 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
18.07.2020 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
25.07.2020 11:00 - Г Гигант (Съединение) 0:2
01.08.2020 18:00 - Д Верея (Стара Загора) 5:1

Родопа Смолян (Смолян)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2020 12:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
17.09.2020 16:00 2 кръг Г Труд (Труд) 5:2
25.09.2020 16:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:0
- 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 6 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 10 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 11 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 22 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пловдив 2015 (Пловдив) 3 2 1 0 11:2 7
2 Родопа Смолян (Смолян) 3 2 1 0 11:3 7
3 Ботев 2002 (Пловдив) 3 2 0 1 9:4 6
4 Металик 1938 (Сопот) 3 1 1 1 11:7 4
5 Труд (Труд) 2 1 0 1 6:5 3

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2020 17:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
06.09.2020 12:00 2 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:8
13.09.2020 12:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 8 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 9 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 11 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 12 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 25 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 3 0 1 2 9:16 1
10 Хасково (Хасково) 2 0 1 1 4:7 1
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 2 0 0 2 1:9 0
12 Реал (Пловдив) 3 0 0 3 0:10 0
13 Родопа Смолян (Смолян) 3 0 0 3 0:20 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници