Ропотамо (Приморско)

BGSupporters форум

Ропотамо (Приморско)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Странджанец (Царево) 6:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:8
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 4:0
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Камено (Камено) 0:6
02.10.2016 16:00 5 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:2
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Вихър (Айтос) 1:4
16.10.2016 16:00 7 кръг Д Кошарица (Кошарица) 3:0
23.10.2016 16:00 8 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:7
29.10.2016 14:30 9 кръг Г Русокастро (Русокастро) 2:5
04.11.2016 14:30 10 кръг Д Странджа (Малко Търново) анл.
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Равда (Равда) 1:6
20.11.2016 14:30 12 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 3:1
26.11.2016 14:30 13 кръг Г Локомотив (Бургас) 1:5
05.03.2017 15:30 14 кръг Г Странджанец (Царево) 6:4
12.03.2017 15:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
19.03.2017 15:30 16 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
24.03.2017 15:30 17 кръг Д Камено (Камено) 2:1
02.04.2017 17:00 18 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:2
08.04.2017 16:00 19 кръг Д Вихър (Айтос) 1:4
15.04.2017 14:30 20 кръг Г Кошарица (Кошарица) 1:0
23.04.2017 17:00 21 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:5
30.04.2017 17:00 22 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:6
- 23 кръг
почива
14.05.2017 18:00 24 кръг Д Равда (Равда) 4:4
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:3
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Локомотив (Бургас) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Равда (Равда) 24 9 2 13 48:59 29
7 Бяла река 1 (Зайчар) 24 9 1 14 43:57 28
8 Ропотамо (Приморско) 24 8 3 13 47:78 27
9 Камено (Камено) 24 9 0 15 62:51 27
10 Кошарица (Кошарица) 24 9 0 15 31:62 27

Ропотамо (Приморско)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 09:30 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:7
01.10.2016 10:00 2 кръг Г Локомотив (Карнобат) 2:5
09.10.2016 09:30 3 кръг Д Вихър (Айтос) 2:3
16.10.2016 09:30 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:4
22.10.2016 10:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 3:1
29.10.2016 10:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:3
05.11.2016 09:30 7 кръг Г Странджанец (Царево) 1:1
14.11.2016 10:30 8 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 6:2
19.11.2016 12:30 9 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:3
- 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Локомотив (Карнобат) -:-
- 12 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 13 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 16 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 17 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 18 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (Карнобат) 9 5 0 4 21:27 15
6 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 34:9 15
7 Ропотамо (Приморско) 9 3 1 5 22:29 10
8 Странджанец (Царево) 9 2 2 5 9:20 8
9 Карнобат (Карнобат) 9 2 0 7 21:37 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 8 място
2015/2016 А ОФГ БС 8 място
2014/2015 А ОФГ БС 9 място
2012/2013 А ОФГ БС 12 място

Интернет страници