Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2014 18:00 1 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 1:2 Канал 3
16.08.2014 18:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 0:4
23.08.2014 18:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
30.08.2014 18:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
06.09.2014 17:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
13.09.2014 17:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:1
21.09.2014 17:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
27.09.2014 17:00 8 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 6:1
03.10.2014 16:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
11.10.2014 16:00 10 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
18.10.2014 16:00 11 кръг Г Елхово (Елхово) анл.
25.10.2014 14:30 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
01.11.2014 14:30 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:2
08.11.2014 14:30 14 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0
15.11.2014 14:30 15 кръг Г Несебър (Несебър) 4:1
22.11.2014 14:30 16 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
30.11.2014 14:30 17 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 10:2
28.02.2015 15:00 18 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 0:0
07.03.2015 15:00 19 кръг Д Поморие (Поморие) 0:0
18.04.2015 17:00 20 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
21.03.2015 15:00 21 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
25.03.2015 15:00 22 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
28.03.2015 15:00 23 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:0
04.04.2015 17:00 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
10.04.2015 17:00 25 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:1
- 26 кръг
почива
22.04.2015 17:00 27 кръг Г Марица (Пловдив) 1:0
- 28 кръг
почива
02.05.2015 18:00 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
30.05.2015 18:00 30 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
13.05.2015 18:00 31 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:2
16.05.2015 18:00 32 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
23.05.2015 18:00 33 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
30.05.2015 18:00 34 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант (Съединение) 30 18 7 5 63:25 61
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 30 17 7 6 51:23 58
4 Розова долина (Казанлък) 30 15 6 9 47:30 51
5 Евроколеж (Пловдив) 30 15 5 10 43:33 50
6 Миньор (Раднево) 30 15 5 10 48:38 50

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2014 15:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 1:2
- 2 кръг
почива
02.10.2014 15:00 3 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
09.10.2014 15:00 4 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 2:1
16.10.2014 15:00 5 кръг Д Чирпан (Чирпан) 12:0
23.10.2014 15:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
30.10.2014 15:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
06.11.2014 15:00 8 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:2
13.11.2014 15:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
12.03.2015 15:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 7:0
- 11 кръг
почива
26.03.2015 15:00 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:1
02.04.2015 15:00 13 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 0:0
16.04.2015 15:00 14 кръг Г Чирпан (Чирпан) 7:0
23.04.2015 15:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:3
30.04.2015 15:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:5
07.05.2015 15:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:1
14.05.2015 15:00 18 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 16 14 1 1 62:6 43
2 Сливен 2000 (Сливен) 16 11 0 5 48:15 33
3 Розова долина (Казанлък) 16 10 2 4 50:18 32
4 Верея (Стара Загора) 16 9 3 4 57:17 30
5 Стара Загора (Стара Загора) 16 9 3 4 51:14 30

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници