Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
15.08.2015 18:00 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
22.08.2015 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
29.08.2015 18:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
05.09.2015 17:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
12.09.2015 17:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 7:0
19.09.2015 17:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
26.09.2015 17:00 8 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
03.10.2015 16:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 1:2
10.10.2015 16:00 10 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
17.10.2015 16:00 11 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:0
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
31.10.2015 14:30 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:2
07.11.2015 14:30 14 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
14.11.2015 14:30 15 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3 Канал 3
21.11.2015 14:30 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
28.11.2015 12:00 17 кръг Г Марица (Пловдив) 2:3 Канал 3
20.02.2016 14:30 18 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1
27.02.2016 14:30 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
05.03.2016 15:00 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
12.03.2016 15:00 21 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
20.03.2016 15:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
27.03.2016 15:00 23 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 4:0
02.04.2016 17:00 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
09.04.2016 17:00 25 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:2
16.04.2016 17:00 26 кръг Д Миньор (Раднево) 6:0
20.04.2016 17:00 27 кръг Г Гигант (Съединение) 2:2
23.04.2016 17:00 28 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 9:2
29.04.2016 17:00 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
07.05.2016 18:00 30 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:1
11.05.2016 18:00 31 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:0
14.05.2016 18:00 32 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
21.05.2016 18:00 33 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:1
28.05.2016 17:00 34 кръг Д Марица (Пловдив) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 34 29 3 2 88:20 90
2 Розова долина (Казанлък) 34 24 4 6 81:30 76
3 Загорец (Нова Загора) 33 22 6 5 64:20 72
4 Ураган (Бояджик) 34 20 4 10 93:45 64
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 18 8 8 61:38 62
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
19.08.2015 17:30 - Д Несебър (Несебър) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
10.11.2015 14:00 - Г Миньор (Раднево) 2:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
17.11.2015 14:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:1

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2015 15:00 1 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 0:1
01.10.2015 15:00 2 кръг Г Чирпан (Чирпан) 4:5
08.10.2015 15:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 11:0
15.10.2015 15:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 2:3
- 5 кръг
почива
29.10.2015 15:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:1
05.11.2015 15:00 7 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:7
12.11.2015 15:00 8 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 0:4
19.11.2015 15:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:1
26.11.2015 15:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:1
10.03.2016 15:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 3:2
- 12 кръг
почива
03.04.2016 15:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 5:0
31.03.2016 15:00 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:1
07.04.2016 15:00 15 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 1:0
14.04.2016 15:00 16 кръг Г Чирпан (Чирпан) 4:2
21.04.2016 15:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
24.05.2016 16:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
- 19 кръг
почива
12.05.2016 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
19.05.2016 15:00 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливен 2000 (Сливен) 18 13 1 4 88:19 40
3 Миньор (Раднево) 18 11 1 6 56:37 34
4 Розова долина (Казанлък) 18 11 0 7 55:35 33
5 Чирпан (Чирпан) 18 8 1 9 46:63 25
6 Загорец (Нова Загора) 18 4 1 13 36:58 13

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2015 10:30 1 кръг Г Левски (Оризово) 4:1
04.10.2015 10:30 2 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
11.10.2015 10:30 3 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:1
18.10.2015 10:30 4 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 1:4
25.10.2015 10:30 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:2
01.11.2015 10:30 6 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:1
08.11.2015 10:30 7 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 5:2
15.11.2015 10:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:5
22.11.2015 10:30 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:2
06.03.2016 10:30 10 кръг Д Левски (Оризово) 3:0
13.03.2016 10:30 11 кръг Д Чирпан (Чирпан) 1:0
20.03.2016 10:30 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:6
27.03.2016 10:30 13 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 4:1
03.04.2016 10:30 14 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:2
10.04.2016 10:30 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:2
17.04.2016 10:30 16 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 4:0
24.04.2016 10:30 17 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
15.05.2016 10:30 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чирпан (Чирпан) 17 11 1 5 49:31 34
5 Арсенал (Казанлък) 17 10 3 4 71:15 33
6 Розова долина (Казанлък) 18 8 1 9 34:40 25
7 Стара Загора (Стара Загора) 18 6 1 11 34:56 19
8 Ботев (Гълъбово) 18 4 0 14 28:119 12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници