Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Любимец (Любимец) 4:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 2:0
12.10.2016 16:00 4 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
09.09.2016 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:4
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Арда (Кърджали) 2:2
15.10.2016 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Елхово (Елхово) 4:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 6:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:0
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Арда (Кърджали) 5:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Елхово (Елхово) 4:0
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Миньор (Раднево) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица (Пловдив) 34 26 0 8 95:25 78
3 Карнобат (Карнобат) 34 23 4 7 79:35 73
4 Розова долина (Казанлък) 34 20 4 10 69:38 64
5 Атлетик (Куклен) 34 15 8 11 58:44 53
6 Борислав 2009 (Първомай) 34 14 8 12 60:48 50
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Д Черно море (Варна) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
24.08.2016 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
31.08.2016 18:00 - Г Кошарица (Кошарица) 2:2
Югоизточна България / Финал
14.09.2016 17:00 - Г Гигант (Съединение) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 - Г Верея II (Стара Загора) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 18:00 - Г Поморие (Поморие) 2:4
23.07.2016 18:00 - Д Берое (Стара Загора) 5:1
27.07.2016 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:0
30.07.2016 19:15 - Г Созопол (Созопол) 1:5

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2016 15:00 1 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 2:0
06.10.2016 15:00 2 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:1
13.10.2016 15:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 10:0
20.10.2016 15:00 4 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 10:0
- 5 кръг
почива
03.11.2016 15:00 6 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 2:1
10.11.2016 15:00 7 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:1
17.11.2016 15:00 8 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:0
24.11.2016 15:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 3:0
01.12.2016 15:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:1
16.03.2017 15:00 11 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 6:0
- 12 кръг
почива
30.03.2017 15:00 13 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 1:2
06.04.2017 15:00 14 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
13.04.2017 15:00 15 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:1
20.04.2017 15:00 16 кръг Г Чирпан (Чирпан) 3:0
27.04.2017 15:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:1
04.05.2017 15:00 18 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 6:0
- 19 кръг
почива
18.05.2017 15:00 20 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 3:1
25.05.2017 15:00 21 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 18 16 0 2 71:9 48
2 Стара Загора (Стара Загора) 18 15 0 3 79:23 45
3 Мъглиж (Мъглиж) 17 9 0 8 38:26 27
4 ПССГ Чирпан (Чирпан) 17 6 0 11 34:83 18
5 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 37:71 16

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 7:2
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:4
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:0
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:0
05.11.2016 10:00 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:5
06.11.2016 10:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1
14.11.2016 10:00 8 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:0
20.11.2016 10:00 9 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
12.03.2017 10:00 10 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 1:1
19.03.2017 10:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:1
02.04.2017 10:00 12 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:0
09.04.2017 10:00 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:0
23.04.2017 10:00 14 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:4
30.04.2017 10:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
07.05.2017 10:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:3
14.05.2017 10:00 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:1
21.05.2017 10:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сливен 2000 (Сливен) 18 12 2 4 64:23 38
4 Арсенал (Казанлък) 18 9 2 7 47:34 29
5 Розова долина (Казанлък) 18 8 3 7 39:28 27
6 Чирпан (Чирпан) 18 7 3 8 19:30 24
7 Загорец (Нова Загора) 18 5 3 10 14:41 18

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2016 10:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 0:6
- 2 кръг
почива
08.10.2016 10:00 3 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:3
15.10.2016 10:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
22.10.2016 10:00 5 кръг Д Сините камъни (Сливен) 0:3
29.10.2016 10:00 6 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 3:1
05.11.2016 10:00 7 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:5
12.11.2016 10:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:4
19.11.2016 10:00 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:2
18.03.2017 10:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 0:2
- 11 кръг
почива
01.04.2017 10:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:5
08.04.2017 10:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:0
22.04.2017 10:00 14 кръг Г Сините камъни (Сливен) 0:6
29.04.2017 10:00 15 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 1:2
06.05.2017 10:00 16 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:1
13.05.2017 10:00 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:4
20.05.2017 10:00 18 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арсенал (Казанлък) 16 9 1 6 40:28 28
6 Миньор (Раднево) 16 6 2 8 40:38 20
7 Загорец (Нова Загора) 16 5 2 9 34:36 17
8 Розова долина (Казанлък) 16 2 1 13 10:62 7
9 Стара Загора (Стара Загора) 16 1 0 15 11:84 3

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Миньор (Раднево) 9:0
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Хасково (Хасково) 0:2
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Респект (Хасково) 2:2
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 3:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Единство (Гурково) 5:2
12.11.2016 11:30 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 5:1
19.11.2016 11:30 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:0
26.11.2016 11:30 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
03.12.2016 11:30 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:0
11.03.2017 12:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 8:0
18.03.2017 12:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
25.03.2017 12:00 14 кръг Г Яворов (Чирпан) 8:0
01.04.2017 12:00 15 кръг Д Хасково (Хасково) 1:1
08.04.2017 12:00 16 кръг Г Респект (Хасково) 1:0
22.04.2017 12:00 17 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:1
29.04.2017 12:00 18 кръг Г Единство (Гурково) 6:1
06.05.2017 12:00 19 кръг Д Арсенал (Казанлък) 7:4
13.05.2017 12:00 20 кръг Г Чирпан (Чирпан) 10:0
20.05.2017 12:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
27.05.2017 12:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 22 22 0 0 186:7 66
2 Хасково (Хасково) 22 17 1 4 112:14 52
3 Розова долина (Казанлък) 22 16 3 3 99:20 51
4 Янтра 1919 (Габрово) 22 16 1 5 105:38 49
5 Респект (Хасково) 22 13 2 7 101:36 41

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници