Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Извор (Горски извор) 4:2
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 3:2
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 6:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Несебър (Несебър) 5:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
21.11.2020 14:30 16 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
отложен 17 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 19 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 21 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 23 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 27 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 29 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 33 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 34 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 9 3 4 21:14 30
5 Гигант (Съединение) 16 9 3 4 26:14 30
6 Розова долина (Казанлък) 16 9 3 4 39:28 30
7 Левски (Карлово) 16 8 2 6 24:29 26
8 Атлетик (Куклен) 16 7 1 8 21:21 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
04.11.2020 14:30 - Д Верея (Стара Загора) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:30 - Д Верея (Стара Загора) 2:0
08.07.2020 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
15.07.2020 18:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
22.07.2020 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:1
25.07.2020 10:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:4
31.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.729 44
октомври 2019 7.297 70
септември 2019 11.577 56
август 2019 13.671 41
май 2019 14.632 38
април 2019 5.275 84
март 2019 10.960 53
ноември 2018 6.592 81
октомври 2018 12.915 50
септември 2018 8.670 70
май 2018 14.143 34
април 2018 8.492 70
март 2018 12.864 46
ноември 2017 7.039 71
октомври 2017 11.839 49
септември 2017 7.832 71
август 2017 6.275 78
май 2017 7.482 70
април 2017 7.695 69
март 2017 12.737 45
ноември 2016 15.599 32
октомври 2016 9.119 60
септември 2016 8.110 66
август 2016 15.958 30
май 2016 15.906 30
април 2016 11.797 41
март 2016 11.676 42
ноември 2015 7.930 67
октомври 2015 11.847 41
август 2015 10.861 42
май 2015 7.511 58
април 2015 8.471 56
март 2015 11.737 44
декември 2014 10.178 53
октомври 2014 14.315 31
септември 2014 6.313 73
май 2014 12.456 48
април 2014 9.087 59
март 2014 5.610 78
ноември 2013 6.505 80
септември 2013 9.701 62
август 2013 7.813 71
май 2013 6.665 69
април 2013 17.159 33
март 2013 1.913 87
ноември 2012 12.697 49
октомври 2012 13.281 42
септември 2012 12.261 46
май 2012 8.838 70
април 2012 9.715 69
март 2012 6.841 78
ноември 2011 14.206 52
октомври 2011 1.906 103
септември 2011 13.143 57
август 2011 4.521 92
май 2011 5.004 92
април 2011 9.020 74
март 2011 5.979 89
ноември 2010 7.375 88
октомври 2010 10.893 68
септември 2010 11.391 68
август 2010 7.258 89
всички

Интернет страници