Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Ружинци (Ружинци)

BGSupporters форум

Ружинци (Ружинци)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 1 кръг Д Пегас спорт (Видин) 1:3
02.10.2016 2 кръг Д Кула 04 (Кула) 11:0
09.10.2016 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:5
16.10.2016 4 кръг Д Тимок (Брегово) 3:0
23.10.2016 5 кръг Г Рациария (Арчар) 2:4
30.10.2016 6 кръг Г Пегас спорт (Видин) 1:7
04.11.2016 7 кръг Г Кула 04 (Кула) 5:0
14.11.2016 14:00 8 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:3
20.11.2016 9 кръг Г Тимок (Брегово) 2:0
24.03.2017 15:00 10 кръг Д Рациария (Арчар) 4:0
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Пегас спорт (Видин) 0:3
09.04.2017 10:30 12 кръг Г Рациария (Арчар) 0:3
16.04.2017 10:30 13 кръг Д Тимок (Брегово) 11:0
23.04.2017 10:30 14 кръг Г Кула 04 (Кула) 3:4
29.04.2017 10:30 15 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 15 13 0 2 82:10 39
2 Пегас спорт (Видин) 15 13 0 2 75:17 39
3 Ружинци (Ружинци) 15 7 0 8 46:32 21
4 Тимок (Брегово) 15 4 0 11 15:67 12
5 Кула 04 (Кула) 15 4 0 11 21:75 12

Ружинци (Ружинци)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Балкан"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 14:30 1 кръг Г Рациария (Арчар) 1:11
21.09.2016 16:00 2 кръг Г Ботев (Грамада) 0:2
28.09.2016 3 кръг Д Балкан (Белоградчик) 5:3
05.10.2016 4 кръг Д Рациария (Арчар) 0:5
12.10.2016 5 кръг Д Ботев (Грамада) 4:1
12.10.2016 6 кръг Г Балкан (Белоградчик) 7:1
06.04.2017 15:00 7 кръг Г Рациария (Арчар) 6:2
06.04.2017 13:00 8 кръг Г Ботев (Грамада) 3:1
13.04.2017 16:30 9 кръг Д Балкан (Белоградчик) 5:0
20.04.2017 13:00 10 кръг Д Рациария (Арчар) 2:1
27.04.2017 13:00 11 кръг Д Ботев (Грамада) 2:1
27.04.2017 16:30 12 кръг Г Балкан (Белоградчик) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ружинци (Ружинци) 12 9 0 3 42:30 27
2 Ботев (Грамада) 12 6 0 6 23:21 18
3 Рациария (Арчар) 12 5 1 6 35:26 16
4 Балкан (Белоградчик) 12 3 1 8 21:44 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници