Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Левски Раковски (София)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хаджи Димитър (Сливен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ружинци (Ружинци)

BGSupporters форум

Ружинци (Ружинци)

ЮМВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Г Кула 04 (Кула) 5:0
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Тимок (Брегово) 12:3
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Ботев (Грамада) 3:2
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Кула 04 (Кула) 4:0
20.10.2018 10:30 5 кръг Г Тимок (Брегово) 3:1
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Ботев (Грамада) 2:4
31.03.2019 10:30 7 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
07.04.2019 10:30 8 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
14.04.2019 10:30 9 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
21.04.2019 10:30 10 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
05.05.2019 10:30 11 кръг Г Тимок (Брегово) -:-
12.05.2019 10:30 12 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ружинци (Ружинци) 6 5 0 1 29:10 15
2 Ботев (Грамада) 6 4 1 1 20:14 13
3 Тимок (Брегово) 6 1 1 4 19:29 4
4 Кула 04 (Кула) 6 1 0 5 8:23 3

Ружинци (Ружинци)

Деца: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Г Рациария (Арчар) 3:2
29.09.2018 10:30 2 кръг Г Дреновец (Дреновец) 11:0
06.10.2018 10:30 3 кръг Д Балкан (Белоградчик) 1:1
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Рациария (Арчар) 12:0
20.10.2018 10:30 5 кръг Д Дреновец (Дреновец) 6:0
27.10.2018 10:30 6 кръг Г Балкан (Белоградчик) 4:2
03.04.2019 14:45 7 кръг Г Рациария (Арчар) -:-
10.04.2019 13:00 8 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
17.04.2019 14:45 9 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
24.04.2019 14:45 10 кръг Д Рациария (Арчар) -:-
01.05.2019 13:00 11 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
08.05.2019 14:45 12 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ружинци (Ружинци) 6 5 1 0 37:5 16
2 Балкан (Белоградчик) 6 3 1 2 30:12 10
3 Рациария (Арчар) 6 3 0 3 19:27 9
4 Дреновец (Дреновец) 6 0 0 6 2:44 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници