Садово (Садово)

BGSupporters форум

Садово (Садово)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
09.06.2018 18:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2017 18:00 1 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:0
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:0
09.09.2017 17:00 4 кръг Г Житница (Житница) 5:1
16.09.2017 17:00 5 кръг Д Вихър (Белозем) 2:0
22.09.2017 17:00 6 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Д Кричим (Кричим) 4:0
07.10.2017 16:00 8 кръг Г Вихър (Строево) 1:0
14.10.2017 16:00 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:1
21.10.2017 16:00 10 кръг Г Калояново (Калояново) 3:0
28.10.2017 14:30 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0
04.11.2017 14:30 12 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
11.11.2017 14:30 13 кръг Д Вихър (Войсил) 3:2
18.11.2017 14:30 14 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 5:1
25.11.2017 14:30 15 кръг Д Момино (Момино село) 3:0
24.02.2018 14:00 16 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 6:1
25.04.2018 18:00 17 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1
10.03.2018 15:00 18 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
17.03.2018 15:00 19 кръг Д Житница (Житница) 3:1
24.03.2018 15:00 20 кръг Г Вихър (Белозем) 2:0
31.03.2018 16:00 21 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:0
06.04.2018 17:00 22 кръг Г Кричим (Кричим) 4:0
14.04.2018 17:00 23 кръг Д Вихър (Строево) 3:1
21.04.2018 17:00 24 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
28.04.2018 17:00 25 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
05.05.2018 18:00 26 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
12.05.2018 18:00 27 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
20.05.2018 18:00 28 кръг Г Вихър (Войсил) 2:0
26.05.2018 18:00 29 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 5:1
23.05.2018 18:00 30 кръг Г Момино (Момино село) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Садово (Садово) 30 26 3 1 85:18 81
2 Вихър (Строево) 30 22 5 3 70:28 71
3 Тракия 06 (Стамболийски) 30 18 6 6 69:36 60
4 Вихър (Белозем) 30 17 4 9 70:44 55
5 Металик 1938 (Сопот) 30 14 8 8 52:38 50

Садово (Садово)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:5
01.10.2017 10:30 2 кръг Д Спартак (Болярци) 6:0
26.11.2017 12:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
15.10.2017 09:30 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:0
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Вихър (Строево) 11:1
28.10.2017 10:30 6 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 9:0
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:2
12.11.2017 10:30 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
19.11.2017 10:30 9 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
27.05.2018 10:30 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
31.03.2018 10:00 11 кръг Г Спартак (Болярци) 1:0
09.04.2018 10:30 12 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
15.04.2018 13:00 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:0
22.04.2018 10:30 14 кръг Д Вихър (Строево) 3:0
27.04.2018 17:00 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
06.05.2018 10:30 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) 4:1
13.05.2018 10:30 17 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
20.05.2018 10:30 18 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 18 17 1 0 95:6 52
2 Пълдин (Пловдив) 18 14 1 3 82:12 43
3 Садово (Садово) 18 14 0 4 67:14 42
4 Спартак (Болярци) 18 10 1 7 50:32 31
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 9 1 8 41:38 28

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 17 място
2017/2018 А ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 2 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 9 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.228 82
април 2019 1.701 94
март 2019 1.789 95
ноември 2018 6.194 82
октомври 2018 4.211 89
септември 2018 10.410 56
всички

Интернет страници