Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Самуил (Самуилово)

BGSupporters форум

Самуил (Самуилово)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Д Стандарт (Шивачево) 1:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Балкан (Селиминово) 7:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Паланките (Бяла паланка) 3:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г ОФК Твърдица (Твърдица) 2:3
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 0:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Скобелево (Сливен) 0:1
22.10.2016 16:00 7 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:2
29.10.2016 15:00 8 кръг Г Балкан (Твърдица) 3:0
13.11.2016 15:00 9 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 5:0
19.11.2016 15:00 10 кръг Д Гранит (Сборище) 7:2
27.11.2016 15:00 11 кръг Г Котел (Котел) 10:1
04.03.2017 15:00 12 кръг Г Стандарт (Шивачево) 3:1
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Балкан (Селиминово) 3:0
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Паланките (Бяла паланка) 3:0
02.04.2017 16:00 15 кръг Д ОФК Твърдица (Твърдица) 1:1
09.04.2017 16:00 16 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 0:1
16.04.2017 16:00 17 кръг Д Скобелево (Сливен) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:2
29.04.2017 17:00 19 кръг Д Балкан (Твърдица) 5:1
06.05.2017 17:00 20 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 1:4
14.05.2017 17:00 21 кръг Г Гранит (Сборище) 3:0
21.05.2017 17:00 22 кръг Д Котел (Котел) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тунджа 2009 (Мечкарево) 22 14 4 4 47:23 46
5 ОФК Твърдица (Твърдица) 22 13 4 5 62:28 43
6 Самуил (Самуилово) 22 13 2 7 62:23 41
7 Гранит (Сборище) 22 9 1 12 31:43 28
8 Стандарт (Шивачево) 22 8 1 13 30:37 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СЛ 3 място
2017/2018 А ОФГ СЛ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЛ 6 място
2015/2016 А ОФГ СЛ 1 място
2014/2015 А ОФГ СЛ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЛ 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ СЛ 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници