Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Сантос (Долно Белотинци)

BGSupporters форум

Сантос (Долно Белотинци)

"Б" ОФГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Г Липен (Липен) 4:0
27.08.2017 16:15 2 кръг Д Ботев 1930 (Кобиляк) 0:3
03.09.2017 17:00 3 кръг Г Порто (Портитовци) 2:2
09.09.2017 17:00 4 кръг Д Хайдут 2014 (Ерден) 3:4
16.09.2017 17:00 5 кръг Г Левски (Комощица) 0:2
24.09.2017 17:00 6 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 0:5
01.10.2017 16:00 7 кръг Д Син стрел (Крапчене) 1:4
01.11.2017 14:30 8 кръг Г Локомотив (Долно Церовене) 2:3
15.10.2017 16:00 9 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 3:4
22.10.2017 16:00 10 кръг Г Динамо (Мадан) 1:2
29.10.2017 14:30 11 кръг Д Балкан (Говежда) 5:4
18.03.2018 15:00 12 кръг Д Липен (Липен) 1:3
24.05.2018 18:00 13 кръг Г Ботев 1930 (Кобиляк) 0:5
31.03.2018 16:00 14 кръг Д Порто (Портитовци) 0:1
07.04.2018 16:00 15 кръг Г Хайдут 2014 (Ерден) 3:4
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Левски (Комощица) 9:2
22.04.2018 16:00 17 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:3
29.04.2018 17:00 18 кръг Г Син стрел (Крапчене) 2:4
05.05.2018 17:00 19 кръг Д Локомотив (Долно Церовене) 4:3
13.05.2018 18:00 20 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 2:3
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Динамо (Мадан) 7:2
27.05.2018 17:00 22 кръг Г Балкан (Говежда) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив (Долно Церовене) 22 7 2 13 44:81 23
9 Левски (Комощица) 22 6 0 16 39:86 18
10 Хайдут 2014 (Ерден) 22 5 1 16 46:95 16
11 Сантос (Долно Белотинци) 22 5 1 16 52:69 16
12 Динамо (Мадан) 22 5 0 17 25:84 15
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2017 18:00 - Г Пъстрина 2012 (Монтана) 5:9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ МН 11 място
2016/2017 Б ОФГ МН 11 място
2015/2016 - -
2014/2015 Б ОФГ МН 5 място
2012/2013 А ОФГ МН 16 място

Интернет страници

 » няма интернет страници