Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 18:00 1 кръг Г Марица (Милево) 4:0
01.09.2019 17:00 2 кръг Д Садово (Садово) 3:0
08.09.2019 17:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
15.09.2019 17:00 4 кръг Д Житница (Житница) 4:1
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Момино (Момино село) 3:3
29.09.2019 17:00 6 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1
06.10.2019 16:00 7 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 4:4
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Калояново (Калояново) 6:0
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Вихър (Белозем) 4:0
20.04.2020 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
10.11.2019 14:30 12 кръг Д Кричим (Кричим) 8:0
17.11.2019 14:30 13 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 5:0
24.11.2019 14:30 14 кръг Д Марица (Цалапица) 12:1
01.12.2019 14:30 15 кръг Г Раковски (Раковски) 4:1
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Марица (Милево) 1:0
29.02.2020 14:00 17 кръг Г Садово (Садово) 1:0
отложен 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 19 кръг Г Житница (Житница) -:-
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Момино (Момино село) -:-
отложен 21 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
отложен 22 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
отложен 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
25.04.2020 17:00 25 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
02.05.2020 18:00 26 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
09.05.2020 18:00 27 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
16.05.2020 18:00 28 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
24.05.2020 18:00 29 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
30.05.2020 18:00 30 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 17 14 3 0 52:7 45
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 13 3 1 52:7 42
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 12 3 1 61:14 39
4 Марица (Милево) 17 10 3 4 46:22 33
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28:24 32
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Д Левски (Карлово) 0:0

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 12 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 14 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
отложен 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
отложен 16 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
16.04.2020 14:00 17 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
02.05.2020 09:00 19 кръг Д Велд II (Пловдив) -:-
09.05.2020 14:00 20 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
16.05.2020 14:00 21 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
23.05.2020 14:00 22 кръг Г Лион (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9
10 Юнайтед (Пловдив) 11 2 1 8 22:47 7
11 Лион (Пловдив) 11 2 1 8 18:38 7
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - 0 0 0 0:0 0
13 Велд II (Пловдив) 11 0 0 11 10:52 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 8 място
2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници