Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
02.09.2017 17:00 2 кръг Г Калояново (Калояново) 1:1
06.09.2017 18:00 3 кръг Д Житница (Житница) 4:0
10.09.2017 17:00 4 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
17.09.2017 17:00 5 кръг Г Вихър (Войсил) 0:3
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:2
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:3
22.10.2017 16:00 10 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
28.10.2017 14:30 11 кръг Г Садово (Садово) 0:4
05.11.2017 14:30 12 кръг Д Вихър (Белозем) 1:2
12.11.2017 14:30 13 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:0
19.11.2017 14:30 14 кръг Д Кричим (Кричим) 3:1
25.11.2017 14:30 15 кръг Г Вихър (Строево) 1:1
24.02.2018 14:00 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
25.04.2018 18:00 17 кръг Д Калояново (Калояново) 1:2
10.03.2018 15:00 18 кръг Г Житница (Житница) 1:1
17.03.2018 15:00 19 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0
25.03.2018 16:00 20 кръг Д Вихър (Войсил) 0:1
31.03.2018 16:00 21 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:5
06.04.2018 17:00 22 кръг Д Момино (Момино село) 4:3
14.04.2018 17:00 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:3
22.04.2018 17:00 24 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
29.04.2018 17:00 25 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:3
05.05.2018 18:00 26 кръг Д Садово (Садово) 1:1
12.05.2018 18:00 27 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Вихър (Войводиново) 3:0
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Кричим (Кричим) 1:1
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Вихър (Строево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металик 1938 (Сопот) 30 14 8 8 52:38 50
6 Дълго поле (Дълго поле) 30 15 2 13 59:50 47
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 11 9 10 51:46 42
8 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 30 10 8 12 49:68 38
9 Момино (Момино село) 30 11 5 14 62:67 38
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:3
22.07.2017 18:00 - Г Вихър (Войсил) 4:3
05.08.2017 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници