Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Д Момино (Момино село) 1:0
01.09.2018 17:00 2 кръг Г Житница (Житница) 0:1
09.09.2018 17:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 1:1
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Вихър (Войводиново) 3:4
23.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:0
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Раковски (Раковски) 1:0
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
28.10.2018 14:30 10 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:1
04.11.2018 14:30 11 кръг Д Вихър (Войсил) 1:0
10.11.2018 14:30 12 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:0
17.11.2018 14:30 13 кръг Д Марица (Цалапица) 1:0
25.11.2018 14:30 14 кръг Д Марица (Милево) 2:0
01.12.2018 14:00 15 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
27.03.2019 16:30 16 кръг Г Момино (Момино село) -:-
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Житница (Житница) 0:1
09.03.2019 15:00 18 кръг Г Вихър (Белозем) 1:2
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Вихър (Войводиново) 0:1
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
30.03.2019 16:00 21 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
13.04.2019 17:00 23 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
20.04.2019 17:00 24 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
26.04.2019 17:00 25 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
11.05.2019 18:00 27 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
18.05.2019 18:00 28 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Г Марица (Милево) -:-
01.06.2019 18:00 30 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 18 10 4 4 36:18 34
5 Марица 2003 (Маноле) 18 9 5 4 36:22 32
6 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 18 8 4 6 21:15 28
7 Дълго поле (Дълго поле) 19 7 6 6 26:33 27
8 Тракия 06 (Стамболийски) 19 7 5 7 29:22 26
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2019 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
02.02.2019 14:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
17.02.2019 14:30 - Д Левски (Карлово) 1:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници