Септември (Симитли)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Септември, чието име и база наследява настоящият клуб, преучреден през 2014 г., съществува под това наименование от края на 50-те години на миналия век.

Хроника: В Симитли са съществували различни футболни отбори - Торпедо, Македония, Септември и др. В края на 50-те години на миналия век местното физкултурно дружество приема името Септември. През 1985 г. на негова основа се образува едноименният футболен клуб, който започва да се развива самостоятелно. От 1998 г. той се преименува на Септември 98, като под това наименование съществува до 2002 г. През същата година Македонска слава временно премества седалището си от Благоевград в Симитли, а местният Септември 98 е принуден да посреща съперниците си до края на сезона в областния град. За състезателната 2004/05 г. футболният клуб отново е регистриран със сегашното си име. В зимната пауза той временно се обединява с Перун от град Кресна, който към момента се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Септември (Симитли), но заради нормативни ограничения доиграва сезона на стадион „Струма“ в Симитли под названието Перун (Кресна). През сезон 2005/06 отборът официално започва да се състезава под името Септември (Симитли). Междувременно в съседния до него общински център е учреден нов клуб - Кресна 2004, който впоследствие приема популярното за града футболно име Перун. През лятото на 2013 г. Септември (Симитли) прекратява дейността си. Скоро след това Перун (Кресна) отново се премества да домакинства в Симитли, подсилен е с част от ръководството и футболистите на несъществуващия вече Септември и използва неговите клубни екипи. На 26 юни 2014 г., след организационни промени той официално се пререгистрира като Септември (Симитли).

Клубни цветове: червен и бял.

Прозвище: -

Адрес: Симитли 2730, ул."Христо Ботев" 27.
Телефон: (+359 748) 72138.
E-mail: -

Клубни върхове:
шесто място в Западна “Б” група: 2010/11 и 2011/12 г.
полуфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 г.
носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 1994/95 г.

Септември (Симитли)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.08.2019 20:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
19.08.2019 18:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
24.08.2019 20:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:2
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:0
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Банско (Банско) 2:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
06.11.2019 14:00 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
09.11.2019 14:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
16.11.2019 14:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 3:0 Sportal TV
23.11.2019 14:00 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0 Sportal TV
30.11.2019 14:00 17 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
- 18 кръг
почива
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
18.03.2020 15:00 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
21.03.2020 15:00 23 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) анл.
28.03.2020 15:00 24 кръг Д Перун 1978 (Кресна) анл.
04.04.2020 16:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
11.04.2020 16:00 26 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
15.04.2020 16:00 27 кръг Г Банско (Банско) анл.
25.04.2020 16:00 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Миньор (Перник) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Оборище (Панагюрище) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 18 13 3 2 34:6 42
2 Септември (Симитли) 17 12 5 0 31:11 41
3 Спортист 2009 (Своге) 18 12 1 5 31:21 37
4 Вихрен 1925 (Сандански) 18 11 4 3 29:14 37
5 Оборище (Панагюрище) 18 10 4 4 30:10 34
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 - Г Струма (Марикостиново) 4:1
Област Благоевград / 1/2 финали
25.09.2019 17:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
Област Благоевград / Финал
09.10.2019 16:00 - Д Банско (Банско) 4:1
Югозападна България / Първи кръг
- -
почива
Югозападна България / 1/2 финали
20.11.2019 14:00 - Г Миньор (Перник) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:45 - Г Беласица (Петрич) 0:2
10.07.2019 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2
12.07.2019 10:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
31.10.2019 14:30 - Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Д Царско село 2015 (София) 0:7
22.01.2020 14:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
29.01.2020 13:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 1:3
01.02.2020 11:00 - Д Пирин /юн.мл./ (Благоевград) 6:0
12.02.2020 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
14.02.2020 14:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
19.02.2020 14:00 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:0

Септември (Симитли)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:9
15.09.2019 11:30 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:5
22.09.2019 11:30 3 кръг Г Беласица (Петрич) 0:8
29.09.2019 11:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
06.10.2019 11:30 5 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
13.10.2019 11:30 6 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 10:1
20.10.2019 11:30 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
07.11.2019 11:30 8 кръг Д Банско (Банско) 4:2
10.11.2019 11:30 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
17.11.2019 11:30 10 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
24.11.2019 11:30 11 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 5:2
08.03.2020 11:30 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
15.03.2020 11:30 13 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
22.03.2020 11:30 14 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
29.03.2020 11:30 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) анл.
05.04.2020 11:30 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) анл.
12.04.2020 11:30 17 кръг Г Перун 1978 (Кресна) анл.
26.04.2020 11:30 18 кръг Д Миньор (Перник) анл.
03.05.2020 11:30 19 кръг Г Банско (Банско) анл.
10.05.2020 11:30 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
17.05.2020 11:30 21 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) анл.
24.05.2020 11:30 22 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марек 1915 (Дупница) 11 4 2 5 16:24 14
8 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 4 1 6 21:37 13
9 Септември (Симитли) 11 3 2 6 24:40 11
10 Пирин 2001 (Благоевград) 11 3 2 6 31:31 11
11 Перун 1978 (Кресна) 11 2 0 9 17:78 6

Септември (Симитли)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 9:0
14.09.2019 11:00 2 кръг Д Неврокоп (Гоце Делчев) 0:2
21.09.2019 11:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
28.09.2019 11:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:8
05.10.2019 11:00 5 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:0
12.10.2019 11:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
19.10.2019 11:00 7 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 1:1
14.12.2019 11:00 8 кръг Г Мечетата (Петрич) анл.
- 9 кръг
почива
16.11.2019 11:00 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Банско (Банско) анл.
30.11.2019 11:00 12 кръг Г Места (Хаджидимово) 0:3
07.12.2019 11:00 13 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:5
14.03.2020 11:00 14 кръг Д Перун 1978 (Кресна) анл.
21.03.2020 11:00 15 кръг Г Неврокоп (Гоце Делчев) анл.
28.03.2020 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) анл.
04.04.2020 11:00 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) анл.
11.04.2020 11:00 18 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) анл.
15.04.2020 11:00 19 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
18.04.2020 11:00 20 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) анл.
25.04.2020 11:00 21 кръг Д Мечетата (Петрич) анл.
- 22 кръг
почива
09.05.2020 11:00 23 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) анл.
16.05.2020 11:00 24 кръг Г Банско (Банско) анл.
23.05.2020 11:00 25 кръг Д Места (Хаджидимово) анл.
30.05.2020 11:00 26 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 25:19 13
10 Банско (Банско) 9 3 2 4 32:14 11
11 Септември (Симитли) 10 3 1 6 13:22 10
12 Перун 1978 (Кресна) 11 1 0 10 16:75 3
13 Места (Хаджидимово) 11 1 0 10 5:76 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:06 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 2 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "Б" група 15 място
2014/2015 "Б" група 12 място
2013/2014 - -
2012/2013 "Б" група 13 място
2011/2012 "Б" група 6 място
2010/2011 "Б" група 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 29.345 17
октомври 2019 17.163 29
септември 2019 18.352 27
август 2019 14.623 35
май 2019 9.018 65
април 2019 20.228 25
март 2019 9.459 66
ноември 2018 8.976 67
октомври 2018 5.581 80
септември 2018 12.434 48
май 2018 9.180 57
април 2018 9.175 61
март 2018 15.180 39
ноември 2017 11.635 51
октомври 2017 9.762 58
септември 2017 17.396 30
август 2017 13.009 43
май 2017 16.380 36
април 2017 18.787 28
март 2017 17.022 33
ноември 2016 14.020 41
октомври 2016 14.215 43
септември 2016 19.372 27
август 2016 10.690 53
май 2016 23.001 19
април 2016 24.618 15
март 2016 16.137 23
ноември 2015 16.022 27
октомври 2015 10.746 47
август 2015 6.760 68
май 2015 7.875 55
април 2015 13.986 35
март 2015 22.717 19
декември 2014 27.673 16
октомври 2014 14.091 33
септември 2014 27.009 20
май 2013 4.935 74
април 2013 5.956 76
март 2013 15.748 36
ноември 2012 24.597 21
октомври 2012 7.843 70
септември 2012 11.038 57
май 2012 18.520 28
април 2012 7.290 79
март 2012 47.246 8
ноември 2011 34.794 12
октомври 2011 11.982 54
септември 2011 22.995 19
август 2011 21.033 25
май 2011 12.704 51
април 2011 28.475 18
март 2011 31.708 17
ноември 2010 24.403 20
октомври 2010 18.444 36
септември 2010 28.813 19
август 2010 17.046 35
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници