Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.06.2017 18:30 - Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1 Диема спорт
Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 1 кръг Г Спартак (Плевен) 4:0
14.08.2016 19:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:1
20.08.2016 18:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
27.08.2016 18:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:2
12.09.2016 17:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2 Диема спорт 2
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:0
02.10.2016 14:30 8 кръг Г ЦСКА II (София) 1:1 Диема спорт 2
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
21.10.2016 16:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
29.10.2016 15:00 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:0
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Несебър (Несебър) 2:1
19.11.2016 14:30 13 кръг Д Банско (Банско) 1:1
26.11.2016 14:30 14 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
30.11.2016 14:30 15 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:0
05.12.2016 14:00 16 кръг Д Спартак (Плевен) 3:3
11.12.2016 14:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
27.02.2017 17:30 18 кръг Г Поморие (Поморие) 2:1 Диема спорт
05.03.2017 15:30 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
11.03.2017 12:30 20 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2 Диема спорт
15.03.2017 14:00 21 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
01.04.2017 17:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) 5:0
09.04.2017 17:00 23 кръг Д ЦСКА II (София) 2:1
17.04.2017 15:30 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 Диема спорт
24.04.2017 17:30 25 кръг Д Созопол (Созопол) 2:1 Диема спорт
30.04.2017 17:00 26 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
06.05.2017 18:00 27 кръг Д Несебър (Несебър) 4:0
13.05.2017 18:00 28 кръг Г Банско (Банско) 1:0
21.05.2017 18:00 29 кръг Д Левски (Карлово) 4:1
27.05.2017 17:30 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 30 17 10 3 52:27 61
2 Септември (София) 30 17 8 5 52:26 59
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 15 8 7 37:23 53
4 Созопол (Созопол) 30 14 8 8 38:25 50
5 Царско село 2015 (София) 30 14 6 10 54:39 48
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Д Берое (Стара Загора) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2016 15:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2016 19:00 - Г Левски (София) 1:3
02.07.2016 18:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
06.07.2016 18:00 - Г Пирин (Благоевград) 2:2
10.07.2016 10:30 - Д Черно море (Варна) 1:3
15.07.2016 18:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:1
20.07.2016 18:00 - Д Апоел (Йерусалим, Израел, 2) 1:1
23.07.2016 10:00 - Г Царско село 2015 (София) 1:3
30.07.2016 10:30 - Д Септември (Симитли) 5:0
12.11.2016 16:00 - Г Левски (София) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.02.2017 13:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
25.03.2017 14:00 - Г Верея (Стара Загора) 3:0

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 17:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
21.08.2016 17:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1
25.08.2016 17:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1
03.09.2016 16:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
11.09.2016 16:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
18.09.2016 16:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
24.09.2016 16:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 3:0
01.10.2016 15:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
05.10.2016 15:30 9 кръг Д Левски (София) 1:0
15.10.2016 15:30 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1
22.10.2016 15:00 11 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
02.11.2016 14:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
14.11.2016 14:00 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:1
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
10.12.2016 13:00 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 2:1
04.03.2017 14:30 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
02.04.2017 15:30 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
08.04.2017 15:30 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
23.04.2017 15:30 22 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
26.04.2017 15:30 23 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
30.04.2017 16:00 24 кръг Г Левски (София) 2:3
07.05.2017 16:00 25 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
14.05.2017 16:00 26 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
20.05.2017 17:00 27 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
25.05.2017 17:00 28 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
01.06.2017 17:00 29 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
04.06.2017 17:00 30 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 30 20 1 9 86:35 61
5 Левски (София) 30 19 3 8 78:32 60
6 Септември (София) 30 17 5 8 49:37 56
7 Дунав 2010 (Русе) 30 14 5 11 47:52 47
8 Берое (Стара Загора) 30 11 7 12 53:44 40

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 11:00 1-ви мач Д Левски (София) 2:2
19.11.2016 11:00 реванш Г Левски (София) 2:2
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
12.09.2016 17:00 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
16.09.2016 17:00 3 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
19.09.2016 17:00 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:0
26.09.2016 17:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:2
03.10.2016 16:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
10.10.2016 16:00 7 кръг Д БМ Спорт (София) 3:0
17.10.2016 16:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
24.10.2016 12:00 9 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
31.10.2016 14:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
07.11.2016 11:00 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
14.11.2016 14:00 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
21.11.2016 12:00 13 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
27.11.2016 14:00 14 кръг Г Банско (Банско) 7:0
03.12.2016 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
08.03.2017 14:00 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
12.03.2017 14:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
20.03.2017 14:00 18 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
24.03.2017 14:00 19 кръг Д ДИТ Спорт (София) 4:2
30.03.2017 14:00 20 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:3
03.04.2017 16:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
10.04.2017 16:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
04.05.2017 17:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
20.04.2017 16:00 24 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:0
18.05.2017 16:00 25 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
27.04.2017 11:30 26 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
08.05.2017 16:00 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) 6:1
15.05.2017 17:00 28 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
23.05.2017 15:00 29 кръг Д Банско (Банско) 3:0
28.05.2017 17:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чавдар (Етрополе) 30 20 4 6 99:36 64
4 Вихрен 1925 (Сандански) 30 18 5 7 83:43 59
5 Септември (София) 30 16 6 8 56:31 54
6 Ботев 57 СОУ (София) 30 16 6 8 75:42 54
7 БМ Спорт (София) 30 17 1 12 90:64 52

ДИТ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
16.09.2016 17:00 3 кръг Г Банско (Банско) 5:1
19.09.2016 17:00 4 кръг Д Септември (София) 0:1
26.09.2016 17:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:5
03.10.2016 16:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
10.10.2016 16:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
17.10.2016 16:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:2
24.10.2016 14:30 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:3
31.10.2016 14:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:5
07.11.2016 13:00 11 кръг Д БМ Спорт (София) 1:5
14.11.2016 14:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
21.11.2016 14:00 13 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:3
26.11.2016 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 2:1
03.12.2016 11:30 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:2
05.03.2017 13:00 16 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
13.03.2017 15:00 17 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
19.03.2017 13:00 18 кръг Д Банско (Банско) 9:1
24.03.2017 14:00 19 кръг Г Септември (София) 2:4
30.03.2017 17:00 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
02.04.2017 14:00 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:11
09.04.2017 16:00 22 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:4
17.04.2017 16:00 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:0
23.04.2017 11:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
30.04.2017 14:00 26 кръг Г БМ Спорт (София) 2:6
07.05.2017 16:00 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
14.05.2017 17:00 28 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:5
21.05.2017 13:30 29 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
24.05.2017 18:00 30 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Септември (Симитли) 30 12 3 15 69:51 39
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 9 3 18 50:58 30
12 ДИТ Спорт (София) 30 8 2 20 44:85 26
13 Беласица (Петрич) 30 7 4 19 63:98 25
14 Оборище (Панагюрище) 30 6 4 20 43:88 22

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 11:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:2
12.09.2016 17:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
16.09.2016 11:00 3 кръг Д БМ Спорт (София) 4:3
19.09.2016 17:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2016 12:00 5 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:1
03.10.2016 16:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
10.10.2016 11:00 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
17.10.2016 16:00 8 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
24.10.2016 14:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
31.10.2016 14:00 10 кръг Д Банско (Банско) 10:0
07.11.2016 11:00 11 кръг Г Септември (София) 0:1
14.11.2016 11:30 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
21.11.2016 11:00 13 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
26.11.2016 14:00 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
03.12.2016 11:30 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:1
05.03.2017 14:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:2
12.03.2017 13:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
19.03.2017 14:00 18 кръг Г БМ Спорт (София) 2:3
24.03.2017 11:30 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
30.03.2017 14:00 20 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1
02.04.2017 13:30 21 кръг Д Беласица (Петрич) 5:2
09.04.2017 16:00 22 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
17.04.2017 16:00 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
20.04.2017 16:00 24 кръг Д Септември (Симитли) 4:1
23.04.2017 16:00 25 кръг Г Банско (Банско) 8:0
27.04.2017 11:30 26 кръг Д Септември (София) 1:1
09.05.2017 17:00 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
14.05.2017 18:00 28 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:2
21.05.2017 17:00 29 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
24.05.2017 18:00 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихрен 1925 (Сандански) 30 18 5 7 83:43 59
5 Септември (София) 30 16 6 8 56:31 54
6 Ботев 57 СОУ (София) 30 16 6 8 75:42 54
7 БМ Спорт (София) 30 17 1 12 90:64 52
8 Пирин (Гоце Делчев) 30 15 3 12 63:57 48

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2016 17:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
27.08.2016 17:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
04.09.2016 16:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 4:1
10.09.2016 16:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
17.09.2016 16:00 5 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
24.09.2016 10:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
02.10.2016 15:30 7 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:2
08.10.2016 15:30 8 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
16.10.2016 11:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
03.11.2016 11:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
09.11.2016 14:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:1
14.11.2016 11:00 13 кръг Г Левски (София) 1:0
24.11.2016 14:00 14 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
07.12.2016 13:00 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
01.03.2017 11:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
04.03.2017 11:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
04.05.2017 16:00 18 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
18.03.2017 14:30 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
23.03.2017 14:30 20 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
01.04.2017 15:30 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
09.04.2017 13:00 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
22.04.2017 11:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
26.04.2017 11:00 24 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
01.05.2017 16:00 25 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
07.05.2017 10:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
14.05.2017 11:00 27 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
20.05.2017 10:30 28 кръг Д Левски (София) 1:2
29.05.2017 17:00 29 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 9:0
02.06.2017 17:00 30 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 30 25 5 0 97:9 80
2 Черно море (Варна) 30 21 4 5 74:19 67
3 Септември (София) 30 20 4 6 55:22 64
4 ЦСКА (София) 30 18 3 9 72:29 57
5 Ботев (Пловдив) 30 15 5 10 65:43 50

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:00 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
11.09.2016 11:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 5:0
18.09.2016 11:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:2
21.09.2016 11:00 4 кръг Д Левски (София) 0:0
- 5 кръг
почива
02.10.2016 11:00 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 9:2
09.10.2016 11:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:1
12.10.2016 13:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
16.10.2016 11:30 9 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:0
23.10.2016 11:00 10 кръг Д ЕСФА (София) 2:0
11.11.2016 13:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
30.10.2016 11:00 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
08.11.2016 11:30 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
15.11.2016 11:00 14 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
24.11.2016 11:30 15 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
27.11.2016 13:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
04.12.2016 11:30 17 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
05.03.2017 11:30 18 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:0
12.03.2017 11:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
19.03.2017 10:00 20 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:2
23.03.2017 11:30 21 кръг Г Левски (София) 1:5
- 22 кръг
почива
20.04.2017 15:00 23 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
30.03.2017 11:30 24 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
12.04.2017 11:30 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
04.05.2017 11:30 26 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:2
23.04.2017 17:00 27 кръг Г ЕСФА (София) 1:2
27.04.2017 13:30 28 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
30.04.2017 11:30 29 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
07.05.2017 18:00 30 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:2
11.05.2017 11:30 31 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
14.05.2017 11:30 32 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
21.05.2017 11:30 33 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 30 27 2 1 124:14 83
2 ЦСКА (София) 30 24 4 2 91:24 76
3 Септември (София) 30 18 4 8 65:32 58
4 Миньор (Перник) 30 16 4 10 65:59 52
5 Вихрен 1925 (Сандански) 30 15 4 11 61:43 49

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
21.11.2016 14:00 реванш Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:2
1/4 финали
10.12.2016 13:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 0:3
14.12.2016 13:00 реванш Д ЦСКА (София) 0:3
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Атлетик 11 (София) 10:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:2
17.09.2016 13:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
01.10.2016 11:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:3
08.10.2016 11:00 6 кръг Д Гранит (Владая) 2:1
15.10.2016 15:00 7 кръг Г ЕСФА (София) 4:0
22.10.2016 13:00 8 кръг Д Интернационал (София) 5:1
29.10.2016 16:00 9 кръг Г БМ Спорт (София) 3:1
07.11.2016 15:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
12.11.2016 11:00 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:1
04.03.2017 15:00 12 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
11.03.2017 10:30 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
19.03.2017 15:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:4
25.03.2017 15:00 15 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
01.04.2017 15:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
08.04.2017 14:00 17 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
22.04.2017 16:00 18 кръг Д ЕСФА (София) 2:1
29.04.2017 16:00 19 кръг Г Интернационал (София) 5:0
06.05.2017 17:00 20 кръг Д БМ Спорт (София) 0:0
13.05.2017 17:00 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:3
20.05.2017 11:00 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски-Раковски (София) 22 13 4 5 59:23 43
5 ДИТ Спорт (София) 22 13 2 7 61:32 41
6 Септември (София) 22 12 4 6 52:28 40
7 БМ Спорт (София) 22 11 4 7 39:33 37
8 ЕСФА (София) 22 5 5 12 31:57 20

ДИТ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 11:30 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
11.09.2016 13:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
21.09.2016 13:00 4 кръг Д ЕСФА (София) 0:5
25.09.2016 11:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
02.10.2016 11:30 6 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
09.10.2016 13:00 7 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
19.10.2016 11:30 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
16.10.2016 13:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 3:4
23.10.2016 11:30 10 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:6
26.10.2016 13:00 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
30.10.2016 11:00 12 кръг Г Септември (София) 2:2
08.11.2016 13:00 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
15.11.2016 13:00 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:1
20.11.2016 13:00 15 кръг Д Левски (София) 0:8
- 16 кръг
почива
04.12.2016 13:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:3
05.03.2017 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
12.03.2017 11:30 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
19.03.2017 09:00 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:4
23.03.2017 11:30 21 кръг Г ЕСФА (София) 3:3
27.03.2017 11:30 22 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
02.04.2017 11:00 23 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:2
09.04.2017 11:30 24 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
12.04.2017 11:30 25 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:2
19.04.2017 11:30 26 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
23.04.2017 13:00 27 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
- 28 кръг
почива
30.04.2017 11:30 29 кръг Д Септември (София) 0:3
07.05.2017 11:30 30 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
18.05.2017 18:00 31 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:3
14.05.2017 11:30 32 кръг Г Левски (София) 1:5
- 33 кръг
почива
28.05.2017 11:30 34 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Царско село 2015 (София) 30 12 6 12 41:32 42
10 Чавдар (Етрополе) 30 10 7 13 28:40 37
11 ДИТ Спорт (София) 30 9 3 18 41:94 30
12 Пирин (Благоевград) 30 7 8 15 35:69 29
13 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 7 16 40:66 28

ДИТ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Интернационал (София) 3:1
10.09.2016 17:00 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:3
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
24.09.2016 15:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
01.10.2016 11:00 5 кръг Д Септември (София) 3:2
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:4
15.10.2016 13:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
22.10.2016 13:30 8 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
29.10.2016 15:00 9 кръг Д Атлетик 11 (София) 15:1
07.11.2016 13:00 10 кръг Д Гранит (Владая) 4:0
12.11.2016 15:00 11 кръг Г ЕСФА (София) 1:1
04.03.2017 15:00 12 кръг Г Интернационал (София) 2:3
11.03.2017 15:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 2:0
18.03.2017 15:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
25.03.2017 13:00 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:1
01.04.2017 15:00 16 кръг Г Септември (София) 1:0
08.04.2017 15:00 17 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
21.04.2017 11:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:2
29.04.2017 15:00 19 кръг Д Лъвчетата (София) 2:0
06.05.2017 17:00 20 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
13.05.2017 17:00 21 кръг Г Гранит (Владая) 5:0
20.05.2017 13:30 22 кръг Д ЕСФА (София) 4:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Лъвчетата (София) 22 13 5 4 52:20 44
4 Левски-Раковски (София) 22 13 4 5 59:23 43
5 ДИТ Спорт (София) 22 13 2 7 61:32 41
6 Септември (София) 22 12 4 6 52:28 40
7 БМ Спорт (София) 22 11 4 7 39:33 37

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 13:00 1 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:1
18.09.2016 11:00 3 кръг Д Септември (София) 2:2
21.09.2016 11:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
25.09.2016 13:00 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:3
02.10.2016 13:00 6 кръг Д Левски (София) 0:4
- 7 кръг
почива
12.10.2016 11:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
16.10.2016 11:30 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
23.10.2016 13:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
26.10.2016 11:30 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:4
30.10.2016 13:00 12 кръг Д ЕСФА (София) 1:0
08.11.2016 11:30 13 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
15.11.2016 13:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
21.11.2016 10:00 15 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
27.11.2016 11:00 16 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
04.12.2016 11:30 17 кръг Г Миньор (Перник) 4:5
05.03.2017 11:30 18 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:3
- 19 кръг
почива
19.03.2017 10:00 20 кръг Г Септември (София) 2:0
23.03.2017 14:00 21 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
27.03.2017 11:30 22 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
04.05.2017 11:30 23 кръг Г Левски (София) 1:2
- 24 кръг
почива
12.04.2017 11:30 25 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:1
20.04.2017 11:30 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
23.04.2017 13:00 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
13.03.2017 13:00 28 кръг Д Витоша (Бистрица) 7:1
30.04.2017 15:30 29 кръг Г ЕСФА (София) 3:0
07.05.2017 11:30 30 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
18.05.2017 18:00 31 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:4
14.05.2017 15:30 32 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:0
21.05.2017 11:30 33 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
28.05.2017 11:30 34 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихрен 1925 (Сандански) 30 15 4 11 61:43 49
6 Витоша (Бистрица) 30 13 6 11 56:73 45
7 Ботев 57 СОУ (София) 30 14 3 13 59:46 45
8 Локомотив 1929 (София) 30 13 6 11 54:43 45
9 Царско село 2015 (София) 30 12 6 12 41:32 42

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
17.09.2016 17:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
24.09.2016 15:00 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:2
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Гранит (Владая) 0:4
08.10.2016 15:00 6 кръг Д ЕСФА (София) 2:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Г Интернационал (София) 0:1
22.10.2016 15:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 0:2
29.10.2016 16:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:0
12.11.2016 11:00 11 кръг Д Септември (София) 1:1
04.03.2017 13:00 12 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:4
12.03.2017 13:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:7
18.03.2017 15:00 14 кръг Д Лъвчетата (София) 1:4
25.03.2017 13:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:2
01.04.2017 17:00 16 кръг Д Гранит (Владая) 4:1
08.04.2017 17:00 17 кръг Г ЕСФА (София) 1:3
22.04.2017 09:00 18 кръг Д Интернационал (София) 0:1
29.04.2017 15:00 19 кръг Г БМ Спорт (София) 0:5
06.05.2017 14:00 20 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:4
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Атлетик 11 (София) 3:0
20.05.2017 11:00 22 кръг Г Септември (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ЕСФА (София) 22 5 5 12 31:57 20
9 Интернационал (София) 21 6 1 14 31:64 19
10 Гранит (Владая) 22 5 2 15 33:56 17
11 Ботев 57 СОУ (София) 22 4 2 16 20:52 14
12 Атлетик 11 (София) 22 1 0 21 9:94 3

Септември (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0
14.09.2016 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
- 4 кръг
почива
24.09.2016 11:00 5 кръг Д Елит София (София) 3:0
01.10.2016 13:30 6 кръг Г Левски (София) 0:7
05.10.2016 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
08.10.2016 11:00 8 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:2
15.10.2016 11:00 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
22.10.2016 11:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
29.10.2016 11:00 11 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:0
04.11.2016 11:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица) 6:1
11.11.2016 11:00 13 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:2
19.11.2016 11:00 14 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
26.11.2016 11:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
04.03.2017 11:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) 4:3
11.03.2017 16:30 17 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
- 19 кръг
почива
01.04.2017 11:00 20 кръг Г Елит София (София) 2:2
19.04.2017 11:00 21 кръг Д Левски (София) 0:2
08.04.2017 11:00 22 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
12.04.2017 15:30 23 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
22.04.2017 11:00 24 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
26.04.2017 11:00 25 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:0
29.04.2017 11:00 26 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:2
06.05.2017 11:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:0
13.05.2017 11:00 28 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
20.05.2017 11:00 29 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
27.05.2017 11:00 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски-Раковски (София) 28 17 4 7 53:33 55
5 Локомотив 1929 (София) 28 16 4 8 68:49 52
6 Септември (София) 28 11 10 7 56:39 43
7 Царско село 2015 (София) 28 12 3 13 60:47 39
8 Пирин (Благоевград) 28 11 4 13 50:56 37

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 13:00 1 кръг Д Ферион (София) 3:2
10.09.2016 10:00 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:0
17.09.2016 13:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 4:1
24.09.2016 13:00 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 10:0
01.10.2016 10:00 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
08.10.2016 13:00 6 кръг Д Конкордия (София) 15:1
15.10.2016 09:00 7 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 5:0
22.10.2016 09:00 8 кръг Г Ферион (София) 5:0
29.10.2016 13:00 9 кръг Д БМ Спорт (София) 2:0
05.11.2016 10:00 10 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
12.11.2016 10:00 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:1
11.03.2017 13:00 12 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
18.03.2017 10:00 13 кръг Г Конкордия (София) 4:0
25.03.2017 12:30 14 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 2:0
01.04.2017 13:00 15 кръг Д Конкордия (София) 10:0
03.05.2017 11:30 16 кръг Г Ферион (София) 7:2
22.04.2017 13:00 17 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:0
29.04.2017 09:00 18 кръг Г БМ Спорт (София) 0:0
06.05.2017 09:00 19 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
13.05.2017 13:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
20.05.2017 08:45 21 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 13 (София) 21 20 0 1 89:17 60
2 Септември (София) 21 18 1 2 90:13 55
3 БМ Спорт (София) 21 11 3 7 39:25 36
4 ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25
5 Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23

Септември (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
17.09.2016 10:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:5
25.09.2016 17:00 4 кръг Д Левски (София) 1:7
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
09.10.2016 15:00 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Национал (София) 1:3
23.10.2016 15:00 8 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
30.10.2016 09:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
07.11.2016 09:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
20.11.2016 15:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Левски (София) 0:8
04.12.2016 15:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:2
05.03.2017 12:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:7
12.03.2017 15:00 16 кръг Д Национал (София) 0:5
19.03.2017 11:00 17 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
27.03.2017 09:30 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
02.04.2017 15:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 1:8
09.04.2017 13:30 20 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
23.04.2017 11:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:0
30.04.2017 13:30 22 кръг Д Левски (София) 0:4
07.05.2017 09:30 23 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:2
14.05.2017 13:30 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
21.05.2017 09:30 25 кръг Г Национал (София) 0:3
28.05.2017 09:30 26 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
04.06.2017 11:00 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1929 (София) 27 10 4 13 46:49 34
7 Спортист 13 (София) 27 8 6 13 43:74 30
8 Септември (София) 27 7 2 18 35:87 23
9 Чавдар (Етрополе) 27 5 1 21 29:133 16
10 Левски-Раковски (София) 27 5 0 22 27:102 15

ДИТ Спорт (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
10.09.2016 11:00 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
- 3 кръг
почива
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:3
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
01.10.2016 11:00 6 кръг Д Лъвчетата (София) 2:3
12.10.2016 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:5
08.10.2016 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
15.10.2016 11:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
29.10.2016 11:00 11 кръг Г Септември (София) 0:5
04.11.2016 11:00 12 кръг Д Елит София (София) 1:1
11.11.2016 11:00 13 кръг Г Левски (София) 0:10
19.11.2016 13:00 14 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
26.11.2016 11:00 15 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
04.03.2017 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
11.03.2017 11:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:4
- 18 кръг
почива
24.03.2017 15:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
01.04.2017 11:00 20 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
04.04.2017 11:00 21 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
08.04.2017 11:00 22 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
12.04.2017 10:30 23 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
22.04.2017 11:00 24 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
26.04.2017 11:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
29.04.2017 11:00 26 кръг Д Септември (София) 2:2
06.05.2017 11:00 27 кръг Г Елит София (София) 4:1
13.05.2017 11:00 28 кръг Д Левски (София) 2:5
19.05.2017 17:00 29 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
27.05.2017 11:00 30 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Велбъжд (Кюстендил) 28 7 3 18 28:88 24
12 Витоша (Бистрица) 28 7 2 19 30:100 23
13 ДИТ Спорт (София) 28 4 3 21 26:88 15
14 Елит София (София) 28 4 3 21 35:82 15
15 Лъвчетата (София) 28 6 3 19 20:67 21

ДИТ Спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 5:0
12.09.2016 10:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Д Национал (София) 1:4
25.09.2016 09:30 4 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
03.10.2016 13:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
09.10.2016 15:00 6 кръг Г Септември (София) 1:2
16.10.2016 18:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
22.10.2016 10:30 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:0
26.10.2016 13:30 9 кръг Д Левски (София) 0:3
07.11.2016 13:00 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:0
12.11.2016 13:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
17.12.2016 12:30 12 кръг Г Национал (София) 2:2
27.11.2016 13:00 13 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
23.11.2016 11:30 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
05.03.2017 12:00 15 кръг Д Септември (София) 7:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
19.03.2017 14:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
27.03.2017 09:30 18 кръг Г Левски (София) 1:3
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
09.04.2017 09:30 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
23.04.2017 18:30 21 кръг Д Национал (София) 2:0
30.04.2017 11:00 22 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
07.05.2017 13:30 23 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
14.05.2017 13:30 24 кръг Г Септември (София) 3:1
21.05.2017 10:00 25 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
28.05.2017 13:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
04.06.2017 11:00 27 кръг Д Левски (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 27 15 3 9 58:42 48
4 Национал (София) 27 15 2 10 92:61 47
5 ДИТ Спорт (София) 27 11 4 12 49:45 37
6 Локомотив 1929 (София) 27 10 4 13 46:49 34
7 Спортист 13 (София) 27 8 6 13 43:74 30

Ботев 57 СОУ (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.10.2016 16:00 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 5:1
10.09.2016 09:00 2 кръг Г Ферион (София) 0:8
17.09.2016 09:00 3 кръг Д БМ Спорт (София) 0:2
24.09.2016 13:00 4 кръг Г Септември (София) 0:10
01.10.2016 09:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 1:3
08.10.2016 09:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3
15.10.2016 10:00 7 кръг Г Конкордия (София) 6:0
22.10.2016 09:00 8 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
29.10.2016 09:00 9 кръг Д Ферион (София) 0:3
05.11.2016 10:00 10 кръг Г БМ Спорт (София) 0:2
12.11.2016 10:00 11 кръг Д Септември (София) 1:4
11.03.2017 10:00 12 кръг Г Спортист 13 (София) 1:4
18.03.2017 10:00 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Конкордия (София) 7:1
01.04.2017 09:00 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
08.04.2017 09:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) 1:3
22.04.2017 13:00 17 кръг Г Септември (София) 0:5
29.04.2017 13:00 18 кръг Д Спортист 13 (София) 1:7
05.05.2017 13:00 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:4
13.05.2017 09:00 20 кръг Д Конкордия (София) 4:2
19.05.2017 12:30 21 кръг Г Ферион (София) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА 1948 (София) 21 7 4 10 41:51 25
5 Ферион (София) 21 7 2 12 68:60 23
6 Ботев 57 СОУ (София) 21 7 1 13 41:66 22
7 Конкордия (София) 21 3 0 18 23:137 9
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 21 4 3 14 32:54 15

Ботев 57 СОУ (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
11.09.2016 09:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:3
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Победа 2013 (София) 0:7
25.09.2016 11:00 4 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:0
02.10.2016 09:30 5 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:2
09.10.2016 09:30 6 кръг Г БМ Спорт (София) 1:4
16.10.2016 09:30 7 кръг Д Левски (Чепинци) 2:1
23.10.2016 09:00 8 кръг Г ЕСФА (София) 2:7
30.10.2016 09:30 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
07.11.2016 09:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:12
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:7
20.11.2016 09:30 12 кръг Д Победа 2013 (София) 3:4
24.11.2016 12:00 13 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 1:4
04.12.2016 11:00 14 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 0:4
05.03.2017 09:00 15 кръг Д БМ Спорт (София) 1:5
12.03.2017 09:30 16 кръг Г Левски (Чепинци) 5:3
19.03.2017 09:30 17 кръг Д ЕСФА (София) 1:4
27.03.2017 13:00 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:7
09.04.2017 11:30 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:6
23.04.2017 11:00 21 кръг Г Победа 2013 (София) 3:4
10.05.2017 15:00 22 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:3
07.05.2017 09:30 23 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 8:3
14.05.2017 09:30 24 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
21.05.2017 15:30 25 кръг Д Левски (Чепинци) 4:1
28.05.2017 14:00 26 кръг Г ЕСФА (София) 1:4
04.06.2017 14:30 27 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 27 5 1 21 49:96 16

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 14:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
08.10.2016 08:30 2 кръг Г Витоша 13 (София) 0:4
12.10.2016 16:00 3 кръг Д Национал (София) 3:6
15.10.2016 10:30 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:1
22.10.2016 15:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
29.10.2016 13:30 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:1
01.11.2016 10:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
05.11.2016 12:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
23.11.2016 16:00 9 кръг Д Левски (София) 2:7
19.11.2016 12:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
26.11.2016 15:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 11 7 0 4 29:19 21
5 Национал (София) 11 7 0 4 38:21 21
6 Септември (София) 11 5 0 6 29:34 15
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
Втора фаза / Група "А"
11.03.2017 16:30 1 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
18.03.2017 12:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
25.03.2017 09:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
01.04.2017 13:30 4 кръг Г Ферион (София) 0:5
08.04.2017 15:00 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:3
22.04.2017 12:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
10.05.2017 11:00 7 кръг Д Левски (София) 1:5
06.05.2017 13:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
13.05.2017 16:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
20.05.2017 15:00 10 кръг Г Национал (София) 0:2
27.05.2017 13:30 11 кръг Д София спорт (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Миньор (Перник) 11 3 3 5 22:20 12
8 Левски-Раковски (София) 11 3 2 6 13:27 11
9 Септември (София) 11 3 2 6 12:33 11
10 Лъвчетата (София) 11 2 1 8 16:39 7
11 Ферион (София) 11 2 0 9 10:56 6

ДИТ Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 08:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
08.10.2016 13:00 2 кръг Д Левски (София) 0:4
03.12.2016 16:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
15.10.2016 12:00 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
22.10.2016 13:30 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) 6:0
29.10.2016 13:30 6 кръг Д Септември (София) 1:5
01.11.2016 16:30 7 кръг Г Национал (София) 2:4
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:2
12.11.2016 15:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
19.11.2016 09:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
26.11.2016 10:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 11 7 0 4 38:21 21
6 Септември (София) 11 5 0 6 29:34 15
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
Втора фаза / Група "А"
11.03.2017 16:30 1 кръг Г Септември (София) 1:2
18.03.2017 10:30 2 кръг Г София спорт (София) 5:0
25.03.2017 10:30 3 кръг Д Лъвчетата (София) 5:0
01.04.2017 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
08.04.2017 16:30 5 кръг Д Ферион (София) 4:0
22.04.2017 16:30 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 5:0
10.05.2017 14:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
06.05.2017 16:30 8 кръг Г Левски (София) 1:1
13.05.2017 09:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
20.05.2017 16:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
27.05.2017 15:00 11 кръг Д Национал (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 11 11 0 0 48:1 33
2 Левски (София) 11 8 2 1 42:12 26
3 ДИТ Спорт (София) 11 7 1 3 30:9 22
4 Витоша 13 (София) 11 7 1 3 35:10 22
5 Славия 1913 (София) 11 7 1 3 26:10 22

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
08.10.2016 15:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
- 2 кръг
почива
16.10.2016 14:20 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 5:2
21.10.2016 09:00 4 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0
29.10.2016 13:00 5 кръг Д Младост 2015 (София) 8:0
07.11.2016 10:20 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8:1
11.11.2016 13:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
19.11.2016 14:20 8 кръг Г Академик 1947 (София) 2:6
27.11.2016 09:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
02.12.2016 13:00 10 кръг Г София спорт (София) 1:1
10.12.2016 09:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
6 Септември (София) 10 5 1 4 32:19 16
7 Марек 1915 (Дупница) 10 4 2 4 19:10 14
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 2 5 17:24 11
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 13:10 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
11.03.2017 12:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:7
18.03.2017 08:30 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
25.03.2017 14:50 4 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
29.03.2017 16:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:0
01.04.2017 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
08.04.2017 13:40 7 кръг Д Академик 1947 (София) 0:3
12.04.2017 14:50 8 кръг Г София спорт (София) 0:1
22.04.2017 09:00 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
29.04.2017 16:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
06.05.2017 09:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
13.05.2017 13:40 12 кръг Д Национал (София) 0:5
20.05.2017 09:00 13 кръг Г Левски (София) 0:3
24.05.2017 16:00 14 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:1
27.05.2017 13:40 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Миньор (Перник) 15 5 2 8 16:36 17
10 Левски-Раковски (София) 15 4 3 8 11:24 15
11 Септември (София) 15 4 1 10 12:33 13
12 Сливнишки герой (Сливница) 15 3 4 8 11:23 13
13 ЦСКА (София) 15 3 3 9 18:50 12

ДИТ Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 11:40 1 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:0
07.10.2016 14:20 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
- 3 кръг
почива
23.10.2016 11:40 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
28.10.2016 14:20 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:1
05.11.2016 13:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
14.11.2016 11:40 7 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
18.11.2016 14:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
26.11.2016 14:20 9 кръг Г Спортист 13 (София) 5:0
04.12.2016 11:40 10 кръг Д Победа 2013 (София) 4:0
09.12.2016 11:40 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (София) 10 9 1 0 38:3 28
2 Славия 1913 (София) 10 8 2 0 60:3 26
3 ЦСКА (София) 10 7 2 1 41:11 23
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 5 3 2 18:6 18
5 Пирин 2001 (Благоевград) 10 6 0 4 32:15 18
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 16:40 1 кръг Г Витоша 13 (София) 3:0
11.03.2017 12:00 2 кръг Д Септември (София) 7:0
18.03.2017 15:30 3 кръг Г Национал (София) 0:2
25.03.2017 16:00 4 кръг Д Левски (София) 1:1
29.03.2017 12:30 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:0
01.04.2017 16:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:0
08.04.2017 12:30 7 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
12.04.2017 11:20 8 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
22.04.2017 12:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
29.04.2017 17:10 10 кръг Г ЦСКА (София) 8:1
06.05.2017 12:30 11 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
13.05.2017 17:10 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:2
20.05.2017 11:20 13 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
24.05.2017 13:40 14 кръг Г София спорт (София) 2:1
27.05.2017 11:20 15 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Славия 1913 (София) 15 12 1 2 39:8 37
4 Левски (София) 15 9 3 3 33:12 30
5 ДИТ Спорт (София) 15 8 4 3 34:12 28
6 Метал 2002 (Перник) 15 8 4 3 15:7 28
7 Академик 1947 (София) 15 5 3 7 21:20 18

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 12:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
09.10.2016 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:6
13.10.2016 13:40 3 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
22.10.2016 10:10 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:0
30.10.2016 13:40 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:7
03.11.2016 10:10 6 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
12.11.2016 12:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
20.11.2016 12:30 8 кръг Г Левски (София) 1:5
24.11.2016 11:20 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ком 98 (Годеч) 9 4 0 5 31:27 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18:19 12
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 13:30 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 12:41 3
10 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 0 0 9 5:99 0
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 16:00 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
12.03.2017 14:50 2 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
19.03.2017 14:50 3 кръг Д Елит София (София) 1:4
27.03.2017 09:00 4 кръг Г София спорт (София) 3:1
02.04.2017 13:40 5 кръг Д Спортист 13 (София) 1:2
09.04.2017 12:30 6 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 6:2
13.04.2017 13:40 7 кръг Д Талант (София) 6:2
23.04.2017 13:40 8 кръг Г Ферион (София) 2:1
30.04.2017 11:20 9 кръг Д Сердика (София) 2:4
07.05.2017 09:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
14.05.2017 09:00 11 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:1
21.05.2017 16:00 12 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:1
25.05.2017 10:10 13 кръг Д Металург 1957 (Перник) 7:2
28.05.2017 11:20 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
- 15 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Ферион (София) 14 9 2 3 54:26 29
19 Академик 1947 (София) 14 8 2 4 47:31 26
20 Септември (София) 14 8 1 5 39:28 25
21 Сердика (София) 14 8 0 6 59:29 24
22 Елит София (София) 14 7 3 4 39:26 24

ДИТ Спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 12:30 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:0
08.10.2016 09:00 2 кръг Г Сердика (София) 8:2
16.10.2016 11:20 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
20.10.2016 11:20 4 кръг Г РД Спорт (София) 2:1
29.10.2016 10:10 5 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:2
07.11.2016 12:30 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 10:0
10.11.2016 11:20 7 кръг Д НСА (София) 1:1
- 8 кръг
почива
27.11.2016 12:30 9 кръг Д Ферион (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 8 6 2 0 42:10 20
2 ДИТ Спорт (София) 8 5 2 1 32:10 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 2 1 29:12 17
4 Ферион (София) 8 4 2 2 24:18 14
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 16:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:2
08.03.2017 16:00 2 кръг Г НСА (София) 2:3
18.03.2017 09:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
25.03.2017 16:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:1
01.04.2017 14:50 5 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
08.04.2017 14:50 6 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
12.04.2017 16:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
22.04.2017 14:50 8 кръг Д Левски (София) 1:3
29.04.2017 16:00 9 кръг Г Национал (София) 1:2
06.05.2017 16:00 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:1
13.05.2017 14:50 11 кръг Г ЦСКА (София) 3:5
20.05.2017 14:50 12 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
27.05.2017 14:50 13 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 НСА (София) 13 6 2 5 30:30 20
8 Ком 98 (Годеч) 13 5 4 4 19:20 19
9 ДИТ Спорт (София) 13 5 1 7 24:24 16
10 Левски-Раковски (София) 13 4 1 8 17:32 13
11 Локомотив 1929 (София) 13 3 0 10 18:57 9

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 09:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
06.10.2016 14:10 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
15.10.2016 14:10 3 кръг Д ДИТ Спорт (София) анл.
22.10.2016 10:00 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:2
29.10.2016 13:00 5 кръг Д НСА (София) 0:8
05.11.2016 13:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:8
12.11.2016 09:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
19.11.2016 11:50 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
26.11.2016 11:50 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 7:11 10
7 Витоша 13 (София) 8 2 0 6 7:22 6
8 Септември (София) 8 1 0 7 6:33 3
9 Локомотив 1929 (София) 8 0 0 8 2:35 0
-- ДИТ Спорт (София) - 0 0 0 0:0 -
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 10:40 1 кръг Д Шампиони (София) 0:1
19.03.2017 10:40 2 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
27.03.2017 11:50 3 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 6:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:5
09.04.2017 15:20 5 кръг Г Победа 2013 (София) 4:0
23.04.2017 09:30 6 кръг Д София спорт (София) 6:1
30.04.2017 15:20 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:1
07.05.2017 14:10 8 кръг Д Щурче (София) 6:1
14.05.2017 13:00 9 кръг Г Младост 2015 (София) 3:4
21.05.2017 11:50 10 кръг Д ДАФ (София) 2:5
28.05.2017 15:20 11 кръг Г Сердика (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Сердика (София) 11 7 2 2 26:13 23
19 Победа 2013 (София) 11 6 0 5 21:23 18
20 Септември (София) 11 5 1 5 36:25 16
21 Шампиони (София) 11 4 2 5 22:22 14
22 ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12

ДИТ Спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) анл.
06.10.2016 09:30 2 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
15.10.2016 14:10 3 кръг Г Септември (София) анл.
22.10.2016 09:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
29.10.2016 14:10 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) анл.
05.11.2016 09:30 6 кръг Г НСА (София) анл.
12.11.2016 09:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
19.11.2016 11:50 8 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
26.11.2016 11:50 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 7:11 10
7 Витоша 13 (София) 8 2 0 6 7:22 6
8 Септември (София) 8 1 0 7 6:33 3
9 Локомотив 1929 (София) 8 0 0 8 2:35 0
-- ДИТ Спорт (София) - 0 0 0 0:0 -

ДИТ Спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 14:30 1 кръг Д Левски (София) 0:11
08.10.2016 09:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 0:12
15.10.2016 11:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:8
22.10.2016 11:30 4 кръг Г ЕСФА (София) 2:5
29.10.2016 13:30 5 кръг Д Национал (София) 1:15
05.11.2016 11:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
12.11.2016 09:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:14
19.11.2016 13:30 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:6
26.11.2016 14:30 9 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:8
03.12.2016 13:30 10 кръг Г Елит София (София) 2:3
10.12.2016 10:30 11 кръг Д София спорт (София) 1:4
11.03.2017 13:30 12 кръг Г Левски (София) 0:7
18.03.2017 09:30 13 кръг Д Лъвчетата (София) 0:6
25.03.2017 11:30 14 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
01.04.2017 11:30 15 кръг Д ЕСФА (София) 5:9
08.04.2017 13:30 16 кръг Г Национал (София) 0:8
22.04.2017 11:30 17 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:14
29.04.2017 09:30 18 кръг Г Славия 1913 (София) 0:10
06.05.2017 10:30 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
24.05.2017 09:30 20 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
20.05.2017 14:30 21 кръг Д Елит София (София) 4:1
27.05.2017 10:30 22 кръг Г София спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Олимпия ФК (София) 22 6 2 14 47:83 20
9 София спорт (София) 22 4 5 13 34:106 17
10 Марек 1915 (Дупница) 22 5 2 15 42:132 17
11 Елит София (София) 22 2 2 18 25:102 8
12 ДИТ Спорт (София) 22 2 1 19 28:152 7


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници