Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.07.2017 20:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2 Диема спорт
22.07.2017 18:45 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
28.07.2017 21:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
12.10.2017 20:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5 Диема спорт
11.08.2017 21:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
21.08.2017 20:30 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
27.08.2017 18:45 7 кръг Г Черно море (Варна) 4:1 Диема спорт
11.09.2017 20:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
15.09.2017 20:00 9 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт
24.09.2017 20:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 Диема спорт
29.09.2017 17:30 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
16.10.2017 17:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Диема спорт
22.10.2017 17:15 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
30.10.2017 16:30 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0 Диема спорт
06.11.2017 17:30 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
17.11.2017 17:30 16 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4 Диема спорт
25.11.2017 13:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема
30.11.2017 17:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
03.12.2017 15:00 19 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5 Диема спорт
08.12.2017 17:30 20 кръг Д Черно море (Варна) 2:1 Диема спорт
17.02.2018 13:00 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:3 Нова спорт
24.02.2018 17:30 22 кръг Д Левски (София) 1:4 Диема спорт
03.03.2018 17:30 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
07.03.2018 15:00 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 Диема спорт
11.03.2018 12:30 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 Нова спорт
16.03.2018 17:30 26 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Верея (Стара Загора) 26 10 5 11 24:34 35
7 Славия 1913 (София) 26 8 8 10 34:37 32
8 Септември (София) 26 9 4 13 25:42 31
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 26 8 7 11 22:37 31
10 Черно море (Варна) 26 7 6 13 24:32 27
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
02.04.2018 20:00 27 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Диема спорт
09.04.2018 20:00 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
15.04.2018 17:30 29 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:0 Диема спорт
19.04.2018 17:15 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:4 Диема спорт
23.04.2018 20:00 31 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт
27.04.2018 17:30 32 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:- Нова спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 31 12 5 14 32:46 41
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 31 9 9 13 25:42 36
3 Дунав 2010 (Русе) 31 7 7 17 22:44 28
4 Етър ВТ (Велико Търново) 31 6 9 16 30:51 27
Втора фаза / 1/2 финали за 7-10 място
05.05.2018 1-ви мач Г 2-ри група "А" -:-
12.05.2018 реванш Д 2-ри група "А" -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2017 18:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2017 18:00 - Д Пелистер (Битоля, Македония, 1) 3:2
27.06.2017 18:30 - Д Черно море (Варна) 0:2
30.06.2017 18:45 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
04.07.2017 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:0
08.07.2017 18:30 - Д Царско село 2015 (София) 3:2
02.09.2017 10:30 - Д Локомотив 1929 (София) 5:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:00 - Г Септември (Симитли) 4:0
23.01.2018 13:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
28.01.2018 16:00 - Д Уйпещ (Будапеща, Унгария, 1) 2:1
31.01.2018 14:00 - Д Фастав (Злин, Чехия, 1) 0:5
04.02.2018 16:30 - Д Карпати (Лвов, Украйна, 1) 2:1
07.02.2018 15:00 - Д Лапи (Подуево, Косово, 1) 1:1
08.02.2018 14:00 - Д Оренбург (Оренбург, Русия, 2) 0:0

Септември (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 11:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2018 14:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
11.02.2018 14:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:3
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
02.09.2017 17:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
09.09.2017 16:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
17.09.2017 16:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
24.09.2017 16:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1
30.09.2017 16:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:2
07.10.2017 15:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
15.10.2017 15:30 10 кръг Д Левски (София) 0:4
18.10.2017 15:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:2
22.10.2017 15:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:1
29.10.2017 14:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 6:0
19.11.2017 14:00 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 6:0
26.11.2017 14:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.04.2018 15:30 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
06.03.2018 14:30 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
10.03.2018 14:30 18 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
15.03.2018 14:30 19 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
01.04.2018 15:00 20 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
05.04.2018 15:30 21 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
14.04.2018 15:30 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2
22.04.2018 13:30 23 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
29.04.2018 15:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
03.05.2018 16:00 25 кръг Г Левски (София) -:-
05.05.2018 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
09.05.2018 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Ботев (Враца) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 23 15 2 6 54:21 47
5 Левски (София) 23 14 5 4 49:16 47
6 Септември (София) 23 12 6 5 51:35 42
7 Дунав 2010 (Русе) 23 9 8 6 39:25 35
8 Берое (Стара Загора) 23 8 9 6 41:28 33

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 15:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
08.11.2017 14:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
1/4 финали
22.11.2017 14:00 1-ви мач Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:2
30.11.2017 13:00 реванш Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
1/2 финали
20.03.2018 14:30 1-ви мач Г Левски (София) 1:1
27.03.2018 14:30 реванш Д Левски (София) 1:0
Финал
26.04.2018 16:00 - Г Черно море (Варна) 2:1
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Д Ботев 57 СОУ (София) 5:1
Югозападна България / Финали
28.09.2017 17:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 7:0
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 5:0
20.09.2017 14:30 4 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
24.09.2017 17:00 5 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
05.10.2017 14:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:2
- 8 кръг
почива
15.10.2017 16:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
19.10.2017 16:00 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
30.10.2017 14:00 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
03.11.2017 13:00 13 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0
09.11.2017 14:00 14 кръг Г Барокко (София) 1:1
13.11.2017 13:00 15 кръг Д Левски (София) 1:2
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Беласица (Петрич) анл.
23.11.2017 10:00 17 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:3
27.11.2017 14:00 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:1
03.12.2017 10:30 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
08.03.2018 12:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
19.04.2018 16:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
12.03.2018 14:00 22 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
15.03.2018 14:00 23 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
18.03.2018 15:30 24 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
23.03.2018 14:00 25 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
29.03.2018 14:00 26 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
- 27 кръг
почива
12.04.2018 16:00 28 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
15.04.2018 16:00 29 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
24.04.2018 12:30 30 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
29.04.2018 16:00 31 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
03.05.2018 17:00 32 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
06.05.2018 17:00 33 кръг Д Барокко (София) -:-
13.05.2018 17:00 34 кръг Г Левски (София) -:-
- 35 кръг
почива
20.05.2018 17:00 36 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
27.05.2018 17:00 37 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
03.06.2018 17:00 38 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Чавдар (Етрополе) 27 18 5 4 77:28 59
4 Царско село 2015 (София) 28 15 7 6 60:30 52
5 Септември (София) 27 15 5 7 47:24 50
6 Миньор (Перник) 27 12 6 9 55:49 42
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 12 5 9 45:34 41

ДИТ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:2
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 10:1
20.09.2017 17:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:5
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Левски (София) 0:5
01.10.2017 16:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
- 7 кръг
почива
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:2
15.10.2017 14:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:4
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
29.10.2017 15:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 4:0
09.11.2017 14:00 14 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 4:2
12.11.2017 12:30 15 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
19.11.2017 11:00 16 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:3
23.11.2017 10:00 17 кръг Г Септември (София) 3:0
26.11.2017 14:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
03.12.2017 14:00 19 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
08.03.2018 14:00 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
18.04.2018 17:00 21 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
11.03.2018 14:00 22 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
15.03.2018 14:00 23 кръг Д Барокко (София) 5:1
18.03.2018 10:00 24 кръг Г Левски (София) 0:4
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
01.04.2018 16:00 27 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:2
12.04.2018 16:00 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
15.04.2018 16:00 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
22.04.2018 16:00 30 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
29.04.2018 16:00 31 кръг Г Миньор (Перник) -:-
03.05.2018 15:00 32 кръг Д Септември (Симитли) -:-
06.05.2018 17:00 33 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
13.05.2018 17:00 34 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
17.05.2018 17:00 35 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
20.05.2018 17:00 36 кръг Д Септември (София) -:-
27.05.2018 17:00 37 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.06.2018 18:00 38 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Вихрен 1925 (Сандански) 27 12 4 11 55:60 40
9 Барокко (София) 26 12 2 12 52:56 38
10 ДИТ Спорт (София) 26 11 3 12 58:56 36
11 Ботев 57 СОУ (София) 28 11 3 14 43:44 36
12 Левски Раковски (София) 27 9 5 13 40:40 32

ДИТ Спорт (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Г ЦСКА (София) 0:10

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:3
10.09.2017 13:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 10:0
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
21.09.2017 15:00 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
01.10.2017 14:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
05.10.2017 14:00 7 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
08.10.2017 16:30 8 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 4:2
13.10.2017 14:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
19.10.2017 14:00 10 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Септември (София) 0:1
29.10.2017 13:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
- 14 кръг
почива
12.11.2017 14:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Барокко (София) 2:1
26.11.2017 10:30 18 кръг Г Левски (София) 1:3
03.12.2017 12:30 19 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
08.03.2018 14:00 20 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:2
20.04.2018 12:00 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:1
11.03.2018 12:00 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:4
15.03.2018 14:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
18.03.2018 13:30 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
05.04.2018 14:30 25 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
29.03.2018 12:00 26 кръг Д Септември (Симитли) 2:3
01.04.2018 16:00 27 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:4
12.04.2018 14:00 28 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
15.04.2018 11:00 29 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
24.04.2018 12:30 30 кръг Д Септември (София) 3:1
29.04.2018 16:00 31 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
03.05.2018 17:00 32 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 33 кръг
почива
13.05.2018 17:00 34 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
17.05.2018 17:00 35 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
20.05.2018 17:00 36 кръг Г Барокко (София) -:-
27.05.2018 17:00 37 кръг Д Левски (София) -:-
- 38 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Барокко (София) 26 12 2 12 52:56 38
10 ДИТ Спорт (София) 26 11 3 12 58:56 36
11 Ботев 57 СОУ (София) 28 11 3 14 43:44 36
12 Левски Раковски (София) 27 9 5 13 40:40 32
13 Сливнишки герой (Сливница) 27 9 4 14 28:41 31

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Г Септември (София) 1:5

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
27.08.2017 18:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 6:2
30.08.2017 10:30 3 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
03.09.2017 17:30 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
10.09.2017 16:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
17.09.2017 10:30 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
23.09.2017 16:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
01.10.2017 15:30 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
19.10.2017 11:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 5:2
01.11.2017 11:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 4:1
22.10.2017 15:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
28.10.2017 14:00 12 кръг Д Левски (София) 0:1
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
18.11.2017 13:00 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
24.02.2018 13:30 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
07.03.2018 14:30 17 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0
11.03.2018 14:30 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
17.03.2018 14:30 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
25.03.2018 14:30 20 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
30.03.2018 12:30 21 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:4
04.04.2018 15:30 22 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
14.04.2018 15:30 23 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
21.04.2018 11:00 24 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
28.04.2018 15:30 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
01.05.2018 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Левски (София) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
19.05.2018 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
27.05.2018 30 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Славия 1913 (София) 24 11 5 8 42:31 38
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 24 12 1 11 28:37 37
10 Септември (София) 24 11 3 10 38:35 36
11 Дунав 2010 (Русе) 24 5 6 13 19:28 21
12 Монтана 1921 (Монтана) 24 5 5 14 21:63 20

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 11:30 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
10.09.2017 15:00 2 кръг Г Ферион (София) 11:0
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Барокко (София) 2:0
24.09.2017 11:30 4 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
01.10.2017 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:5
08.10.2017 14:30 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
15.10.2017 11:30 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
22.10.2017 11:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
29.10.2017 13:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
01.11.2017 11:30 10 кръг Д Чепинец (Велинград) 5:0
05.11.2017 11:00 11 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 4:3
12.11.2017 10:30 12 кръг Д Левски (София) 0:1
19.11.2017 11:30 13 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
26.11.2017 12:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 4:0
03.12.2017 11:30 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
15.04.2018 11:30 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
10.05.2018 11:30 17 кръг Д Ферион (София) -:-
11.03.2018 11:30 18 кръг Г Барокко (София) 3:0
26.04.2018 11:30 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
29.04.2018 13:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
01.04.2018 11:30 21 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
05.04.2018 13:30 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:0
15.04.2018 11:30 23 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
22.04.2018 11:30 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
29.04.2018 11:30 25 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
06.05.2018 11:30 26 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
13.05.2018 11:30 27 кръг Г Левски (София) -:-
20.05.2018 10:00 28 кръг Д ЦСКА (София) -:-
27.05.2018 11:30 29 кръг Г Миньор (Перник) -:-
03.06.2018 16:00 30 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чавдар (Етрополе) 23 15 2 6 53:22 47
5 Царско село 2015 (София) 22 14 4 4 65:33 46
6 Септември (София) 21 11 2 8 49:22 35
7 Ботев 57 СОУ (София) 23 11 2 10 43:45 35
8 Локомотив 1929 (София) 23 10 3 10 54:45 33

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Г Левски Раковски (София) 0:1
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 13:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 6:1
09.09.2017 12:00 2 кръг Г Младост 2015 (София) 2:0
16.09.2017 16:30 3 кръг Д Конкордия (София) 6:1
23.09.2017 12:00 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
30.09.2017 13:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
07.10.2017 13:00 6 кръг Г Олимпиец (София) 5:0
14.10.2017 09:30 7 кръг Д Барокко (София) 3:0
21.10.2017 09:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:4
28.10.2017 15:00 9 кръг Д Елит София (София) 2:0
03.11.2017 10:00 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:0
отложен 12 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
10.03.2018 13:00 13 кръг Д Младост 2015 (София) 3:1
17.03.2018 12:00 14 кръг Г Конкордия (София) 3:1
отложен 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
31.03.2018 12:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:4
14.04.2018 13:00 17 кръг Д Олимпиец (София) 8:0
21.04.2018 12:00 18 кръг Г Барокко (София) 1:0
28.04.2018 14:00 19 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
05.05.2018 09:00 20 кръг Г Елит София (София) -:-
12.05.2018 13:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
19.05.2018 17:00 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица) 17 14 3 0 89:16 45
2 Локомотив 1929 (София) 16 13 2 1 94:13 41
3 Септември (София) 16 12 1 3 51:17 37
4 Чавдар (Етрополе) 16 11 4 1 53:9 37
5 Ботев 57 СОУ (София) 17 10 4 3 65:24 34

ДИТ Спорт (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Д Чавдар (Етрополе) 3:3
Югозападна България / Финали
04.10.2017 13:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:5
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 12:00 1 кръг Д Младост 2015 (София) 3:4
09.09.2017 12:00 2 кръг Г Конкордия (София) 3:0
16.09.2017 13:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:9
23.09.2017 13:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
30.09.2017 16:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 3:1
07.10.2017 15:00 6 кръг Г Барокко (София) 1:3
14.10.2017 12:00 7 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:4
21.10.2017 13:00 8 кръг Г Елит София (София) 0:8
28.10.2017 13:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:8
03.11.2017 10:00 10 кръг Д Септември (София) 0:4
11.11.2017 15:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) 1:6
11.04.2018 15:30 12 кръг Г Младост 2015 (София) 4:1
10.03.2018 15:00 13 кръг Д Конкордия (София) 5:3
17.03.2018 12:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:6
отложен 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.04.2018 16:00 16 кръг Г Олимпиец (София) 4:0
14.04.2018 15:00 17 кръг Д Барокко (София) 2:2
21.04.2018 17:00 18 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:10
28.04.2018 12:00 19 кръг Д Елит София (София) -:-
05.05.2018 14:00 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
12.05.2018 13:00 21 кръг Г Септември (София) -:-
19.05.2018 13:00 22 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спортист 13 (София) 16 6 3 7 44:39 21
8 Барокко (София) 18 6 2 10 27:40 20
9 ДИТ Спорт (София) 17 5 1 11 28:70 16
10 Конкордия (София) 16 2 1 13 31:68 7
11 Младост 2015 (София) 16 2 1 13 26:63 7

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:3
10.09.2017 11:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
17.09.2017 11:30 3 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:0
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Барокко (София) 1:1
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Левски (София) 2:1
06.10.2017 15:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Миньор (Перник) 3:2
22.10.2017 11:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
29.10.2017 11:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
01.11.2017 13:30 10 кръг Г Ферион (София) 8:1
05.11.2017 11:00 11 кръг Д Септември (София) 3:4
12.11.2017 10:30 12 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
26.11.2017 11:30 14 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
03.12.2017 12:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:2
25.02.2018 11:30 16 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
10.05.2018 11:30 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
11.03.2018 11:30 18 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
18.03.2018 11:30 19 кръг Д Барокко (София) 0:1
25.03.2018 11:30 20 кръг Г Левски (София) 0:7
01.04.2018 11:30 21 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
05.04.2018 11:30 22 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
15.04.2018 11:30 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
22.04.2018 12:30 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:5
29.04.2018 11:30 25 кръг Д Ферион (София) -:-
06.05.2018 11:30 26 кръг Г Септември (София) -:-
13.05.2018 11:30 27 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
20.05.2018 11:30 28 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
27.05.2018 11:30 29 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
03.06.2018 11:30 30 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село 2015 (София) 22 14 4 4 65:33 46
6 Септември (София) 21 11 2 8 49:22 35
7 Ботев 57 СОУ (София) 23 11 2 10 43:45 35
8 Локомотив 1929 (София) 23 10 3 10 54:45 33
9 Барокко (София) 24 8 4 12 39:54 28

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Д Локомотив 1929 (София) 0:6
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.10.2017 12:00 1 кръг Г Олимпиец (София) 8:0
09.09.2017 13:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 3:2
16.09.2017 14:00 3 кръг Г Барокко (София) 3:3
23.09.2017 09:00 4 кръг Д Младост 2015 (София) 3:1
29.09.2017 12:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
07.10.2017 09:00 6 кръг Д Конкордия (София) 3:0
14.10.2017 12:00 7 кръг Г Елит София (София) 2:0
21.10.2017 09:00 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
28.10.2017 13:00 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) 8:0
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
11.11.2017 13:00 11 кръг Г Септември (София) 0:0
18.04.2018 12:00 12 кръг Д Олимпиец (София) 17:0
10.03.2018 14:00 13 кръг Г Спортист 13 (София) 3:3
17.03.2018 18:00 14 кръг Д Барокко (София) 3:2
отложен 15 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
01.04.2018 14:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:3
14.04.2018 12:00 17 кръг Г Конкордия (София) 4:1
21.04.2018 16:00 18 кръг Д Елит София (София) 3:0
28.04.2018 12:00 19 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
05.05.2018 14:00 20 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
12.05.2018 12:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
19.05.2018 17:00 22 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 16 12 1 3 51:17 37
4 Чавдар (Етрополе) 16 11 4 1 53:9 37
5 Ботев 57 СОУ (София) 17 10 4 3 65:24 34
6 Елит София (София) 17 7 2 8 38:40 23
7 Спортист 13 (София) 16 6 3 7 44:39 21

Олимпиец (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.10.2017 12:00 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:8
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Барокко (София) 0:4
16.09.2017 13:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:16
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Елит София (София) 2:9
30.09.2017 16:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
07.10.2017 13:00 6 кръг Д Септември (София) 0:5
14.10.2017 15:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 0:11
20.10.2017 12:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) 3:8
28.10.2017 12:00 9 кръг Г Конкордия (София) 0:10
04.11.2017 13:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:13
11.11.2017 11:30 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:11
18.04.2018 12:00 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:17
10.03.2018 12:00 13 кръг Г Барокко (София) 1:3
17.03.2018 13:00 14 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:13
21.03.2018 13:00 15 кръг Г Елит София (София) 1:3
01.04.2018 16:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:4
14.04.2018 13:00 17 кръг Г Септември (София) 0:8
21.04.2018 12:00 18 кръг Д Спортист 13 (София) 3:12
28.04.2018 12:00 19 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
05.05.2018 12:00 20 кръг Д Конкордия (София) -:-
12.05.2018 12:00 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
19.05.2018 15:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Барокко (София) 18 6 2 10 27:40 20
9 ДИТ Спорт (София) 17 5 1 11 28:70 16
10 Конкордия (София) 16 2 1 13 31:68 7
11 Младост 2015 (София) 16 2 1 13 26:63 7
12 Олимпиец (София) 18 0 0 18 11:158 0

Септември (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Г Национал (София) 1:10
09.09.2017 11:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:3
13.09.2017 11:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
16.09.2017 11:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
23.09.2017 11:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
04.10.2017 11:00 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:2
14.10.2017 11:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
31.10.2017 13:00 11 кръг Г Левски (София) 0:6
- 12 кръг
почива
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
11.11.2017 11:00 14 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:0
25.11.2017 11:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
05.03.2018 13:00 18 кръг Д Национал (София) 0:4
13.03.2018 15:00 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:4
09.03.2018 11:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
16.03.2018 14:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
21.03.2018 11:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
18.04.2018 16:00 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:2
31.03.2018 11:00 24 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0
11.04.2018 16:00 25 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
14.04.2018 11:00 26 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0
21.04.2018 11:00 27 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
25.04.2018 11:00 28 кръг Д Левски (София) 1:10
- 29 кръг
почива
05.05.2018 11:00 30 кръг Г Миньор (Перник) -:-
12.05.2018 11:00 31 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
19.05.2018 11:00 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
26.05.2018 11:00 33 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
30.05.2018 11:00 34 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 1929 (София) 26 12 5 9 77:40 41
9 Спортист 2009 (Своге) 26 9 4 13 57:56 31
10 Септември (София) 27 9 4 14 55:73 31
11 Левски Раковски (София) 27 9 2 16 39:63 29
12 Царско село 2015 (София) 26 8 1 17 46:83 25

Септември (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:00 1 кръг Д Конкордия (София) 6:2
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
22.09.2017 10:00 3 кръг Д София спорт (София) анл.
30.09.2017 12:00 4 кръг Г Барокко (София) 1:3
07.10.2017 15:00 5 кръг Д Интернационал (София) 5:0
22.09.2017 10:00 6 кръг Д Гранит (Владая) 0:1
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Искър (Герман) 14:0
28.10.2017 09:00 8 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 15:0
01.11.2017 10:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
04.11.2017 09:00 10 кръг Д Левски (Чепинци) 13:0
12.11.2017 12:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 8:1
18.11.2017 15:00 12 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:0
25.11.2017 13:00 13 кръг Г Олимпиец (София) 6:2
01.12.2017 13:00 14 кръг Д Ферион (София) 2:4
06.09.2017 10:00 15 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 8:1
10.03.2018 09:00 16 кръг Д Левски (Чепинци) 11:0
17.03.2018 10:00 17 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 7:0
05.05.2018 10:00 18 кръг Д Конкордия (София) -:-
31.03.2018 12:00 19 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:3
14.04.2018 09:00 20 кръг Д Гранит (Владая) 6:1
21.04.2018 10:00 21 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
28.04.2018 16:00 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
12.05.2018 09:00 23 кръг Д Барокко (София) -:-
19.05.2018 10:00 24 кръг Г Интернационал (София) -:-
26.05.2018 09:00 25 кръг Д Ферион (София) -:-
02.06.2018 10:00 26 кръг Г Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА 1948 (София) 17 13 2 2 122:11 41
3 Гранит (Владая) 17 11 5 1 74:29 38
4 Септември (София) 17 12 1 4 92:19 37
5 Локомотив 1929 (София) 16 12 1 3 73:26 37
6 Ферион (София) 17 8 1 8 58:33 25

ДИТ Спорт (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 15:00 1 кръг Д Левски (София) 0:3
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Септември (София) 3:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 10:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:0
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:0
11.10.2017 11:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:1
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Национал (София) 1:0
- 9 кръг
почива
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
01.11.2017 14:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:0
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 8:0
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 16:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 5:0
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Царско село 2015 (София) 8:0
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
24.02.2018 11:00 18 кръг Г Левски (София) 0:2
13.03.2018 15:00 19 кръг Д Септември (София) 4:1
10.03.2018 11:00 20 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
17.03.2018 11:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
21.03.2018 11:00 22 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
18.04.2018 16:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:0
31.03.2018 11:00 24 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
04.04.2018 11:00 25 кръг Д Национал (София) 6:0
- 26 кръг
почива
21.04.2018 11:00 27 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
25.04.2018 11:00 28 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
28.04.2018 11:00 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
05.05.2018 11:00 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
12.05.2018 11:00 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
19.05.2018 11:00 32 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
26.05.2018 11:00 33 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
30.05.2018 11:00 34 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 27 24 0 3 155:20 72
2 Левски (София) 26 23 1 2 147:11 70
3 ДИТ Спорт (София) 26 22 0 4 108:17 66
4 Славия 1913 (София) 26 18 2 6 93:24 56
5 Национал (София) 26 18 1 7 118:36 55

ДИТ Спорт (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
19.10.2017 14:00 1-ви мач Г Черно море (Варна) 1:0
25.10.2017 11:00 реванш Д Черно море (Варна) 1:0
1/4 финали
21.11.2017 14:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:1
28.11.2017 13:00 реванш Г ЦСКА (София) 0:3
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Д Н спорт (София) 3:0
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Г Левски Раковски (София) 1:0
Югозападна България / Финали
04.10.2017 16:00 - Д Левски (Паталеница) 13:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Г Национал (София) 1:1
10.09.2017 09:30 2 кръг Г Н спорт (София) 4:0
17.09.2017 15:00 3 кръг Д Лъвчетата (София) 7:1
24.09.2017 09:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:0
30.09.2017 14:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 9:2
08.10.2017 09:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
15.10.2017 14:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
22.10.2017 10:00 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:1
28.10.2017 10:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
02.11.2017 15:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
12.11.2017 10:00 11 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 21:0
18.11.2017 09:30 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
26.11.2017 13:00 13 кръг Д Барокко (София) 16:0
03.12.2017 09:30 14 кръг Г Левски (София) 0:2
06.12.2017 10:30 15 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
отложен 16 кръг Д Национал (София) -:-
11.03.2018 09:30 17 кръг Д Н спорт (София) 0:0
18.03.2018 09:30 18 кръг Г Лъвчетата (София) 1:0
отложен 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
31.03.2018 10:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:1
05.04.2018 11:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
15.04.2018 09:30 22 кръг Г Витоша 13 (София) 5:1
19.04.2018 09:30 23 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
21.04.2018 09:30 24 кръг Г Царско село 2015 (София) 5:0
29.04.2018 09:30 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг
почива
13.05.2018 09:30 27 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
27.05.2018 09:30 28 кръг Г Барокко (София) -:-
31.05.2018 09:30 29 кръг Д Левски (София) -:-
03.06.2018 09:30 30 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 21 21 0 0 112:5 63
2 Левски (София) 20 17 1 2 125:11 52
3 ДИТ Спорт (София) 21 15 3 3 75:15 48
4 Национал (София) 20 15 3 2 93:14 48
5 Славия 1913 (София) 22 15 1 6 71:34 46

Ботев 57 СОУ (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 09:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
10.09.2017 09:30 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
17.09.2017 09:30 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:1
24.09.2017 09:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
01.10.2017 09:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
08.10.2017 09:30 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 19:0
15.10.2017 09:30 7 кръг Д Н спорт (София) 2:1
22.10.2017 14:00 8 кръг Д Барокко (София) 8:0
29.10.2017 09:30 9 кръг Г Левски (София) 0:5
03.11.2017 15:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
12.11.2017 15:00 11 кръг Г Национал (София) 0:5
18.11.2017 09:30 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:2
26.11.2017 09:30 13 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
03.12.2017 09:00 14 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
06.12.2017 12:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
отложен 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
11.03.2018 16:30 17 кръг Д Витоша 13 (София) 0:4
18.03.2018 09:30 18 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:0
отложен 19 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
30.03.2018 14:30 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
- 21 кръг
почива
15.04.2018 15:00 22 кръг Г Н спорт (София) 0:0
19.04.2018 09:00 23 кръг Г Барокко (София) 8:0
отложен 24 кръг Д Левски (София) -:-
29.04.2018 09:30 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.05.2018 09:30 26 кръг Д Национал (София) -:-
13.05.2018 09:30 27 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
27.05.2018 09:30 28 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
31.05.2018 09:30 29 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
03.06.2018 10:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Н спорт (София) 21 11 2 8 49:33 35
8 Левски Раковски (София) 21 10 1 10 58:40 31
9 Ботев 57 СОУ (София) 19 8 3 8 40:39 27
10 Чавдар (Етрополе) 22 7 1 14 45:67 22
11 Лъвчетата (София) 22 5 3 14 23:75 18

Ботев 57 СОУ (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 14:30 - Д Елит София (София) 7:0
Област София (столица) / Финали
27.09.2017 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:2

Олимпиец (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12:0
16.09.2017 09:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:9
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Левски (Чепинци) 5:6
30.09.2017 09:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 9:1
06.10.2017 14:00 5 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:11
14.10.2017 09:30 6 кръг Г Интернационал (София) 1:3
21.10.2017 14:30 7 кръг Д Ферион (София) 0:2
29.10.2017 12:30 8 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:7
01.11.2017 09:30 9 кръг Д Конкордия (София) 2:7
05.11.2017 10:00 10 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
11.11.2017 09:00 11 кръг Д София спорт (София) анл.
18.11.2017 10:00 12 кръг Г Барокко (София) 2:12
25.11.2017 13:00 13 кръг Д Септември (София) 2:6
02.12.2017 09:30 14 кръг Г Гранит (Владая) 1:4
02.09.2017 10:00 15 кръг Д Искър (Герман) 16:1
10.03.2018 10:00 16 кръг Г Надежда (Доброславци) 6:1
17.03.2018 09:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
05.05.2018 10:00 18 кръг Г Барокко (София) -:-
31.03.2018 09:00 19 кръг Д Интернационал (София) 6:1
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Ферион (София) 1:2
22.04.2018 13:00 21 кръг Г Гранит (Владая) 0:7
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
12.05.2018 10:00 23 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
19.05.2018 09:00 24 кръг Д Конкордия (София) -:-
26.05.2018 10:00 25 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
02.06.2018 10:00 26 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Конкордия (София) 16 7 1 8 58:64 22
9 Интернационал (София) 17 4 1 12 26:58 13
10 Олимпиец (София) 17 4 0 13 53:83 12
11 Левски (Чепинци) 17 2 0 15 24:145 6
12 Надежда (Доброславци) 17 2 0 15 15:117 6

Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 15:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:5
23.09.2017 13:30 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:1
30.09.2017 12:00 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:3
07.10.2017 09:00 5 кръг Д Левски (София) 0:4
14.10.2017 13:30 6 кръг Г Н спорт (София) 1:2
21.10.2017 10:30 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
28.10.2017 12:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:0
04.11.2017 09:00 9 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Метал 2002 (Перник) 9 4 1 4 14:11 13
6 Беласица (Петрич) 9 3 3 3 6:14 12
7 Септември (София) 9 3 1 5 14:23 10
8 Марек 1915 (Дупница) 9 2 2 5 4:18 8
9 Олимпия ФК (София) 9 0 2 7 4:32 2
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 09:00 1 кръг Г Национал (София) 6:0
18.03.2018 12:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
отложен 3 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
01.04.2018 12:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
15.04.2018 15:00 5 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
22.04.2018 09:00 6 кръг Д Олимпиец (София) 4:0
29.04.2018 09:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
06.05.2018 10:30 8 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
13.05.2018 10:30 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Сливнишки герой (Сливница) 5 5 0 0 12:3 15
14 Септември (София) 5 3 2 0 14:2 11
15 Беласица (Петрич) 5 3 1 1 12:4 10
16 Левски Раковски (София) 5 3 0 2 15:7 9
17 РД Спорт (София) 4 2 0 2 8:9 6

ДИТ Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 6:0
17.09.2017 13:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 9:0
24.09.2017 10:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:3
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
08.10.2017 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
15.10.2017 15:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
22.10.2017 10:30 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
29.10.2017 12:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
05.11.2017 12:00 9 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 9 8 1 0 43:2 25
3 Миньор (Перник) 9 6 0 3 18:20 18
4 ДИТ Спорт (София) 9 6 0 3 29:9 18
5 Витоша 13 (София) 9 5 1 3 14:12 16
6 РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 16:30 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
отложен 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
отложен 3 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
31.03.2018 15:00 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
14.04.2018 15:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
отложен 6 кръг Г Левски (София) -:-
28.04.2018 15:00 7 кръг Д Н спорт (София) -:-
05.05.2018 15:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.05.2018 15:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
19.05.2018 15:00 10 кръг Г София спорт (София) -:-
26.05.2018 15:00 11 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Метал 2002 (Перник) 4 3 1 0 6:0 10
5 Левски (София) 3 3 0 0 16:0 9
6 ДИТ Спорт (София) 3 1 1 1 4:2 4
7 Славия 1913 (София) 5 1 1 3 8:15 4
8 Миньор (Перник) 4 1 0 3 2:10 3

Олимпиец (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
09.09.2017 09:00 1 кръг Д Легия (София) 9:0
16.09.2017 15:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:1
- 3 кръг
почива
30.09.2017 15:00 4 кръг Д Национал (София) 2:5
07.10.2017 09:00 5 кръг Г Елит София (София) 0:5
14.10.2017 13:30 6 кръг Д София спорт (София) 0:2
21.10.2017 10:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:1
28.10.2017 12:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
04.11.2017 12:00 9 кръг Г Ферион (София) анл.
11.11.2017 10:30 10 кръг Д Победа 2013 (София) 4:1
18.11.2017 13:30 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 10 7 0 3 36:19 21
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 6 1 3 37:6 19
5 Олимпиец (София) 9 6 0 3 37:15 18
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 5 3 2 44:15 18
7 Ферион (София) 9 5 1 3 39:12 16
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 15:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
отложен 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
отложен 3 кръг Г РД Спорт (София) -:-
01.04.2018 09:00 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
15.04.2018 12:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 6:4
22.04.2018 09:00 6 кръг Г Септември (София) 0:4
29.04.2018 15:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
06.05.2018 09:00 8 кръг Г Национал (София) -:-
13.05.2018 13:30 9 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Локомотив 1929 (София) 5 2 0 3 10:13 6
19 Марек 1915 (Дупница) 4 1 1 2 10:9 4
20 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4 1 0 3 8:11 3
21 Олимпиец (София) 4 1 0 3 8:14 3
22 Национал (София) 5 0 0 5 4:29 0

Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:0
16.09.2017 12:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
30.09.2017 12:00 4 кръг Г Елит София (София) 3:0
25.11.2017 11:30 5 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
14.10.2017 15:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
21.10.2017 10:30 7 кръг Д Н спорт (София) 0:5
28.10.2017 16:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
04.11.2017 09:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 1:2
11.11.2017 16:30 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
18.11.2017 10:10 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 11 3 5 3 15:17 14
6 Миньор (Перник) 11 4 2 5 12:18 14
7 Септември (София) 11 4 1 6 12:22 13
8 Локомотив 1929 (София) 11 4 1 6 21:23 13
9 Н спорт (София) 11 3 2 6 17:13 11
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 15:00 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
17.03.2018 12:00 2 кръг Г София спорт (София) 3:2
отложен 3 кръг Д Миньор (Перник) -:-
31.03.2018 13:30 4 кръг Г Спартак 2015 (София) 8:1
14.04.2018 12:00 5 кръг Д Витоша 13 (София) 0:4
21.04.2018 15:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
28.04.2018 10:30 7 кръг Д Левски (София) -:-
05.05.2018 16:30 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
12.05.2018 09:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
19.05.2018 16:30 10 кръг Д Национал (София) -:-
26.05.2018 10:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 3:4 7
7 Левски Раковски (София) 3 2 0 1 9:4 6
8 Септември (София) 5 2 0 3 11:12 6
9 ДИТ Спорт (София) 4 1 1 2 4:6 4
10 Миньор (Перник) 5 1 0 4 2:21 3

ДИТ Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 16:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:1
23.09.2017 12:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
25.11.2017 14:30 5 кръг Д Елит София (София) 1:0
14.10.2017 12:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
21.10.2017 13:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
28.10.2017 15:00 8 кръг Г Н спорт (София) 1:0
04.11.2017 10:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
11.11.2017 16:30 10 кръг Г Септември (София) 1:0
18.11.2017 09:00 11 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 11 9 1 1 33:6 28
2 ДИТ Спорт (София) 11 9 1 1 19:4 28
3 Витоша 13 (София) 11 8 1 2 29:8 25
4 Левски Раковски (София) 11 4 3 4 18:17 15
5 ЦСКА (София) 11 3 5 3 15:17 14
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 09:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
17.03.2018 10:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
отложен 3 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
31.03.2018 10:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
14.04.2018 09:00 5 кръг Г Левски (София) 0:0
отложен 6 кръг Д София спорт (София) -:-
28.04.2018 09:00 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
05.05.2018 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) -:-
12.05.2018 09:00 9 кръг Г Септември (София) -:-
19.05.2018 10:30 10 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
26.05.2018 09:00 11 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски (София) 3 2 0 1 9:4 6
8 Септември (София) 5 2 0 3 11:12 6
9 ДИТ Спорт (София) 4 1 1 2 4:6 4
10 Миньор (Перник) 5 1 0 4 2:21 3
11 София спорт (София) 3 0 2 1 2:3 2

Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 11:20 1 кръг Г Левски (София) 0:14
16.09.2017 12:30 2 кръг Д Национал (София) 3:1
23.09.2017 12:30 3 кръг Г РД Спорт (София) 3:6
30.09.2017 12:30 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
07.10.2017 13:40 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:1
14.10.2017 11:20 6 кръг Д Младост 2015 (София) 2:2
21.10.2017 13:40 7 кръг Г Сердика (София) 4:2
28.10.2017 10:10 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
25.11.2017 10:10 9 кръг Д София спорт (София) 5:0
11.11.2017 09:00 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:10
18.11.2017 13:40 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 11 8 0 3 38:16 24
5 РД Спорт (София) 11 5 2 4 23:21 17
6 Септември (София) 11 5 2 4 24:42 17
7 Лъвчетата (София) 11 5 1 5 23:24 16
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 09:00 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
18.03.2018 11:20 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
25.03.2018 09:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
отложен 4 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
15.04.2018 11:20 5 кръг Г Елит София (София) 10:2
22.04.2018 13:40 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 5:3
29.04.2018 14:50 7 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
06.05.2018 09:00 8 кръг Д Ферион (София) -:-
13.05.2018 10:10 9 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
20.05.2018 12:30 10 кръг Д Миньор (Перник) -:-
27.05.2018 14:50 11 кръг Г Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Миньор (Перник) 6 5 0 1 17:8 15
14 Левски Раковски (София) 5 4 1 0 13:6 13
15 Септември (София) 5 4 1 0 24:7 13
16 Младост 2015 (София) 6 4 1 1 16:7 13
17 Гранит (Владая) 6 4 0 2 9:8 12

ДИТ Спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:40 1 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
17.09.2017 09:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 9:0
24.09.2017 14:50 3 кръг Г Победа 2013 (София) 7:0
01.10.2017 10:10 4 кръг Г Гранит (Владая) 5:0
08.10.2017 14:50 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:0
15.10.2017 09:00 6 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 13:0
22.10.2017 14:50 7 кръг Д Н спорт (София) 1:2
29.10.2017 11:20 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
26.11.2017 12:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 9:0
12.11.2017 12:30 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:0
19.11.2017 10:10 11 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 11 10 1 0 55:6 31
2 Славия 1913 (София) 11 9 1 1 52:11 28
3 ДИТ Спорт (София) 11 9 0 2 61:5 27
4 ЦСКА (София) 11 6 1 4 33:16 19
5 Олимпия ФК (София) 11 6 1 4 32:19 19
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 14:50 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
17.03.2018 14:50 2 кръг Г Национал (София) 7:0
24.03.2018 14:50 3 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
31.03.2018 14:50 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:1
14.04.2018 13:40 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:2
21.04.2018 14:50 6 кръг Г Арес (София) 4:0
28.04.2018 14:50 7 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
05.05.2018 14:50 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) -:-
12.05.2018 13:40 9 кръг Д Левски (София) -:-
19.05.2018 13:40 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
26.05.2018 14:50 11 кръг Д Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 6 5 1 0 27:6 16
2 ДИТ Спорт (София) 6 5 1 0 21:5 16
3 Метал 2002 (Перник) 6 5 0 1 17:8 15
4 Левски (София) 6 5 0 1 14:6 15
5 ЦСКА (София) 6 4 1 1 19:13 13

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 11:20 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:8
17.09.2017 11:20 2 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
24.09.2017 12:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
01.10.2017 11:20 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:8
08.10.2017 13:40 5 кръг Г Победа 2013 (София) 0:2
15.10.2017 09:00 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:13
22.10.2017 13:40 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
29.10.2017 09:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
26.11.2017 14:50 9 кръг Д Н спорт (София) 1:9
12.11.2017 10:10 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
19.11.2017 13:40 11 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Сливнишки герой (Сливница) 11 5 0 6 21:32 15
9 Витоша 13 (София) 11 2 2 7 16:52 8
10 Победа 2013 (София) 11 2 1 8 10:33 7
11 Ботев 57 СОУ (София) 11 1 0 10 6:64 3
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 0 1 10 5:53 1
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 11:20 1 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 4:2
18.03.2018 09:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
- 3 кръг
почива
01.04.2018 13:40 4 кръг Д Сердика (София) 2:0
15.04.2018 13:40 5 кръг Г ОФК София (София) 6:2
22.04.2018 09:00 6 кръг Д ДАФ (София) 2:4
29.04.2018 11:20 7 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
06.05.2018 12:30 8 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
13.05.2018 13:40 9 кръг Г София спорт (София) -:-
20.05.2018 10:10 10 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
27.05.2018 10:10 11 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 ДАФ (София) 6 6 0 0 24:4 18
26 Ботев 57 СОУ (София) 5 4 0 1 16:8 12
27 Спортист 13 (София) 5 3 2 0 13:4 11
28 Надежда (Доброславци) 5 3 1 1 13:5 10
29 Сердика (София) 5 3 1 1 10:7 10

Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 12:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
16.09.2017 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 0:0
23.09.2017 13:40 3 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
30.09.2017 11:20 4 кръг Д Витоша 13 (София) 4:2
07.10.2017 14:50 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:1
14.10.2017 09:00 6 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
21.10.2017 16:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
28.10.2017 09:00 8 кръг Г ЕСФА (София) 5:0
04.11.2017 16:00 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
11.11.2017 10:10 10 кръг Г София спорт (София) 3:0
18.11.2017 14:50 11 кръг Д Левски (София) 2:7
25.11.2017 11:20 12 кръг Г Национал (София) 2:1
02.12.2017 13:40 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Раковски (София) 13 9 1 3 37:21 28
5 Национал (София) 13 9 1 3 60:23 28
6 Септември (София) 13 6 5 2 33:26 23
7 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 3 4 37:22 21
8 ДИТ Спорт (София) 13 5 3 5 34:35 18
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 10:10 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:4
17.03.2018 13:40 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
отложен 3 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
31.03.2018 14:50 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:2
14.04.2018 12:30 5 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
21.04.2018 10:10 6 кръг Д Н спорт (София) 6:0
28.04.2018 14:50 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
05.05.2018 09:00 8 кръг Г Олимпиец (София) -:-
12.05.2018 14:50 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
19.05.2018 09:00 10 кръг Г Левски (София) -:-
26.05.2018 12:30 11 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 5 2 1 2 8:12 7
7 Лъвчетата (София) 5 1 2 2 7:11 5
8 Септември (София) 5 1 2 2 12:10 5
9 Люлин (кв.Люлин, София) 5 1 2 2 10:7 5
10 Н спорт (София) 5 1 0 4 8:20 3

ДИТ Спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 14:50 1 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
16.09.2017 10:10 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
23.09.2017 16:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 6:0
30.09.2017 09:00 4 кръг Г ЕСФА (София) 5:1
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
14.10.2017 09:00 6 кръг Г Септември (София) 2:2
21.10.2017 14:50 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:3
28.10.2017 11:20 8 кръг Г София спорт (София) 4:2
04.11.2017 13:40 9 кръг Д Левски (София) 1:5
11.11.2017 12:30 10 кръг Г Национал (София) 1:6
18.11.2017 12:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:6
25.11.2017 13:40 12 кръг Г Славия 1913 (София) 2:5
02.12.2017 11:20 13 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 13 6 5 2 33:26 23
7 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 3 4 37:22 21
8 ДИТ Спорт (София) 13 5 3 5 34:35 18
9 Локомотив 1929 (София) 13 5 1 7 22:29 16
10 ЦСКА (София) 13 4 1 8 29:48 13
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 10:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 10:0
18.03.2018 10:30 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:0
отложен 3 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
01.04.2018 10:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:2
15.04.2018 10:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 9:0
22.04.2018 10:30 6 кръг Д София спорт (София) 2:2
29.04.2018 10:30 7 кръг Г София 2010 (София) -:-
06.05.2018 10:30 8 кръг Д Барокко (София) -:-
13.05.2018 10:30 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
20.05.2018 10:30 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
27.05.2018 10:30 11 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ЦСКА (София) 5 5 0 0 27:6 15
14 ДИТ Спорт (София) 5 4 1 0 30:4 13
15 Барокко (София) 5 4 1 0 29:5 13
16 Локомотив 1929 (София) 5 4 0 1 34:9 12
17 Витоша 13 (София) 5 3 0 2 29:11 9

Олимпиец (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:40 1 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:6
17.09.2017 13:50 2 кръг Д Спортист 13 (София) 3:0
24.09.2017 13:50 3 кръг Г София 2010 (София) 3:0
01.10.2017 12:40 4 кръг Д Лъвчетата (София) 3:1
08.10.2017 15:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:0
15.10.2017 11:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:4
22.10.2017 16:10 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:4
- 8 кръг
почива
05.11.2017 16:10 9 кръг Д Барокко (София) 3:4
12.11.2017 11:30 10 кръг Г РД Спорт (София) 7:0
19.11.2017 15:00 11 кръг Д Н спорт (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Н спорт (София) 10 8 0 2 58:10 24
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
6 Барокко (София) 10 5 0 5 17:32 15
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:10
17.03.2018 09:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
отложен 3 кръг Г Национал (София) -:-
31.03.2018 09:00 4 кръг Д Н спорт (София) 4:3
14.04.2018 09:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
21.04.2018 09:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
28.04.2018 09:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
05.05.2018 09:00 8 кръг Д Септември (София) -:-
12.05.2018 09:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
19.05.2018 13:40 10 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
26.05.2018 09:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ком 98 (Годеч) 4 4 0 0 15:5 12
3 Славия 1913 (София) 5 2 3 0 12:8 9
4 Олимпиец (София) 5 3 0 2 10:16 9
5 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 9:9 7
6 Левски Раковски (София) 5 2 1 2 8:12 7

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 16:10 1 кръг Г Лъвчетата (София) 0:9
- 2 кръг
почива
24.09.2017 16:10 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:8
08.10.2017 15:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 0:9
15.10.2017 12:40 6 кръг Г Барокко (София) 0:1
22.10.2017 13:50 7 кръг Д РД Спорт (София) 3:2
29.10.2017 13:50 8 кръг Г Н спорт (София) 0:8
05.11.2017 12:40 9 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:9
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Спортист 13 (София) 3:3
19.11.2017 11:30 11 кръг Д София 2010 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 София 2010 (София) 10 3 0 7 11:58 9
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 3 0 7 22:21 9
9 Ботев 57 СОУ (София) 10 2 1 7 10:56 7
10 Спортист 13 (София) 10 1 1 8 6:45 4
11 РД Спорт (София) 10 1 0 9 9:54 3
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 16:20 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
18.03.2018 10:30 2 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
отложен 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.04.2018 11:40 4 кръг Г София спорт (София) 2:8
15.04.2018 15:10 5 кръг Д Барокко (София) 2:7
22.04.2018 12:50 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:11
29.04.2018 14:00 7 кръг Д РД Спорт (София) -:-
06.05.2018 14:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
13.05.2018 12:50 9 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
20.05.2018 15:10 10 кръг Г София 2010 (София) -:-
27.05.2018 11:40 11 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 1 2 2 8:11 5
21 София 2010 (София) 5 1 1 3 5:34 4
22 Спортист 13 (София) 5 0 1 4 4:29 1
23 Ботев 57 СОУ (София) 5 0 0 5 4:35 0
24 РД Спорт (София) 5 0 0 5 5:38 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място
1960/1961 Първа лига 14 място
1959/1960 Първа лига 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници