Септември 98 (Гложене)

BGSupporters форум

Септември 98 (Гложене)

"Б" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Искра (Власатица) 7:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 1:10
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Любимец (Търнава) 3:2
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 1:2
- 5 кръг
почива
09.10.2016 16:00 6 кръг Г Августа (Хърлец) 5:1
16.10.2016 16:00 7 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 3:0
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Искра (Власатица) 2:2
30.10.2016 14:30 9 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 5:0
20.11.2016 14:30 10 кръг Г Любимец (Търнава) 4:1
12.03.2017 15:30 11 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 1:2
- 12 кръг
почива
02.04.2017 17:00 13 кръг Д Августа (Хърлец) 9:0
09.04.2017 17:00 14 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 0:1
16.04.2017 17:00 15 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:5
- 16 кръг
почива
30.04.2017 17:00 17 кръг Д Августа (Хърлец) 5:1
07.05.2017 18:00 18 кръг Г Любимец (Търнава) 1:1
14.05.2017 18:00 19 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 3:0
21.05.2017 18:00 20 кръг Г Искра (Власатица) 4:3
28.05.2017 18:00 21 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Бърдарски геран) 18 16 1 1 59:13 49
2 Ботев 2013 (Попица) 18 15 0 3 69:24 45
3 Септември 98 (Гложене) 18 10 3 5 54:32 33
4 Августа (Хърлец) 18 6 1 11 30:58 19
5 Любимец (Търнава) 18 3 2 13 21:55 11

Септември 98 (Гложене)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.11.2016 14:00 1 кръг Д Огоста (Хайредин) 7:0
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 0:5
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:2
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:4
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Ботев (Враца) 0:4
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 9:0
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
19.11.2016 10:30 10 кръг Д Любимец (Търнава) 3:0
26.11.2016 11:30 11 кръг Г Кариана (Ерден) 0:6
- 12 кръг
почива
10.12.2016 10:30 13 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 1:13
11.03.2017 10:30 14 кръг Г Огоста (Хайредин) 8:0
18.03.2017 11:30 15 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 4:0
25.03.2017 11:30 16 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:1
01.04.2017 11:30 17 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:1
08.04.2017 11:30 18 кръг Г Ботев (Враца) 1:13
15.04.2017 10:30 19 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 9:0
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
06.05.2017 11:30 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:10
13.05.2017 10:30 23 кръг Г Любимец (Търнава) 2:1
20.05.2017 11:30 24 кръг Д Кариана (Ерден) 4:1
- 25 кръг
почива
03.06.2017 11:30 26 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Дунав 2016 (Селановци) 20 10 1 9 71:39 31
6 Любимец (Търнава) 20 9 1 10 56:41 28
7 Септември 98 (Гложене) 20 9 0 11 51:66 27
8 Торпедо 2004 (Борован) 20 8 2 10 53:62 26
9 Кариана (Ерден) 20 6 1 13 56:61 19

Септември 98 (Гложене)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 10:00 2 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 2:2
01.10.2016 10:00 3 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
08.10.2016 10:00 4 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
- 6 кръг
почива
03.03.2017 10:30 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:4
05.11.2016 10:30 8 кръг Г Околчица (Моравица) 0:3
12.11.2016 10:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:1
- 10 кръг
почива
26.11.2016 10:00 11 кръг Г Прециз (Монтана) 0:13
- 12 кръг
почива
10.12.2016 10:00 13 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 0:2
- 14 кръг
почива
18.03.2017 10:00 15 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 5:0
25.03.2017 10:00 16 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
01.04.2017 10:00 17 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:3
08.04.2017 10:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
- 19 кръг
почива
22.04.2017 10:30 20 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:6
29.04.2017 10:30 21 кръг Д Околчица (Моравица) 5:0
06.05.2017 10:00 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
- 23 кръг
почива
20.05.2017 10:00 24 кръг Д Прециз (Монтана) 1:9
- 25 кръг
почива
03.06.2017 10:00 26 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 6 2 10 29:57 20
7 Първа атомна (Козлодуй) 18 4 2 12 18:73 14
8 Септември 98 (Гложене) 18 2 2 14 16:66 8
9 Околчица (Моравица) 18 2 2 14 11:69 8
10 Торпедо 2004 (Борован) 18 1 5 12 12:96 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ВР 3 място
2012/2013 А ОФГ ВР 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 14 място

Интернет страници

 » няма интернет страници