Септември 98 (Гложене)

BGSupporters форум

Септември 98 (Гложене)

"А" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 0:1
03.09.2017 17:00 2 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:10
13.09.2017 17:00 3 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:5
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Ботев (Криводол) 1:5
23.09.2017 17:00 5 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:4
30.09.2017 16:00 6 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:2
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:5
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) анл.
21.10.2017 16:00 9 кръг Г Искър 1923 (Роман) 1:2
28.10.2017 14:30 10 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 10:0
04.11.2017 14:30 11 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 1:2
11.11.2017 14:30 12 кръг Д Балкански (Михайлово) 8:2
18.11.2017 14:30 13 кръг Г Околчица (Моравица) 1:4
10.03.2018 14 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
- 15 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 16 кръг Г Манастирище (Манастирище) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Криводол) -:-
- 18 кръг Д Монолит (Манастирище) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
- 20 кръг Д Огоста (Хайредин) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) -:-
- 24 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 25 кръг Г Балкански (Михайлово) -:-
- 26 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев (Рогозен) 12 3 3 6 17:22 12
10 Миньор 2017 (Згориград) 12 3 1 8 18:64 10
11 Септември 98 (Гложене) 12 3 0 9 29:42 9
12 Ботев (Бърдарски геран) 12 1 1 10 11:64 4
13 Балкански (Михайлово) 12 0 0 12 7:62 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.2017 18:00 - Д Августа (Хърлец) 5:0

Септември 98 (Гложене)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:5
30.09.2017 10:30 2 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:1
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 5:3
14.10.2017 10:30 4 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 9:2
21.10.2017 10:30 5 кръг Г Любимец (Търнава) 0:10
28.10.2017 10:30 6 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
04.11.2017 10:30 7 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
11.11.2017 10:30 8 кръг Г Кариана (Ерден) 1:8
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
10.03.2018 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 12 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 13 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 14 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 15 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
- 16 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 17 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 19 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 4 0 4 23:18 12
7 Кариана (Ерден) 8 3 1 4 27:26 10
8 Септември 98 (Гложене) 8 3 0 5 19:33 9
9 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 0 6 18:32 6
10 Скала 2015 (Оселна) 8 0 0 8 8:68 0

Септември 98 (Гложене)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
27.09.2017 - Г Ботев (Враца) 0:10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ВР 3 място
2012/2013 А ОФГ ВР 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 14 място

Интернет страници

 » няма интернет страници