Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
03.09.2016 17:00 4 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
10.09.2016 17:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:3
- 7 кръг
почива
01.10.2016 16:00 8 кръг Д ФК Спартак (Варна) 1:1
08.10.2016 16:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
15.10.2016 13:30 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
22.10.2016 15:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
26.10.2016 15:00 12 кръг Д Интер (Добрич) анл.
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
04.11.2016 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:0
11.11.2016 14:00 15 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:0
19.11.2016 14:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 6:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:1
03.12.2016 14:00 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
25.02.2017 14:00 19 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:0
- 20 кръг
почива
11.03.2017 15:00 21 кръг Г ФК Спартак (Варна) 3:0
18.03.2017 15:00 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
24.03.2017 15:00 23 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
01.04.2017 16:00 24 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:3
- 25 кръг
почива
12.04.2017 16:00 26 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Калиакра (Каварна) 22 11 3 8 33:24 36
5 Ботев (Нови пазар) 22 11 1 10 21:37 34
6 Септември 98 (Тервел) 22 7 7 8 21:25 28
7 Локомотив (Русе) 22 6 9 7 28:24 27
8 Светкавица Търговище (Търговище) 22 5 8 9 15:28 23
Втора фаза / Първа седмица
22.04.2017 16:00 27 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
29.04.2017 15:00 28 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
07.05.2017 17:00 29 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
- 30 кръг
почива
17.05.2017 17:00 31 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:1
21.05.2017 17:00 32 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
27.05.2017 17:00 33 кръг Д Локомотив (Русе) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Суворово 1 (Суворово) 28 16 4 8 51:28 52
4 Калиакра (Каварна) 28 12 4 12 42:38 40
5 Ботев (Нови пазар) 28 12 1 15 23:51 37
6 Локомотив (Русе) 28 8 11 9 32:30 35
7 Септември 98 (Тервел) 28 8 8 12 26:38 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
28.09.2016 17:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:4

Септември 98 (Тервел)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:3
18.09.2016 10:00 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:5
22.09.2016 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:7
25.09.2016 10:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:17
02.10.2016 10:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:8
09.10.2016 10:00 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:12
23.10.2016 10:00 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:6
- 9 кръг
почива
04.11.2016 10:00 10 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:0
12.11.2016 10:00 11 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:10
23.11.2016 10:00 12 кръг Д Интер (Добрич) 0:6
07.12.2016 10:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
04.12.2016 10:00 14 кръг Д Варненчик (Варна) 1:2
11.12.2016 10:00 15 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:6
26.02.2017 10:00 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
05.03.2017 10:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
12.03.2017 10:00 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
19.03.2017 10:00 19 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
27.03.2017 10:00 20 кръг Г Волов (Шумен) 0:6
02.04.2017 10:00 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:8
09.04.2017 10:00 22 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:4
13.04.2017 10:00 23 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:10
- 24 кръг
почива
23.04.2017 10:00 25 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:7
30.04.2017 10:00 26 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:2
07.05.2017 10:00 27 кръг Г Интер (Добрич) 1:3
14.05.2017 10:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:11
21.05.2017 10:00 29 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
28.05.2017 10:00 30 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев (Нови пазар) 28 7 2 19 29:87 23
11 Хитрино (Хитрино) 28 7 0 21 35:87 21
12 Септември 98 (Тервел) 28 4 0 24 21:164 12
13 Атлетик (Провадия) 28 3 0 25 20:145 9
14 Варненчик (Варна) 27 4 2 21 16:81 14

Септември 98 (Тервел)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:0
18.09.2016 11:30 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 6:4
22.09.2016 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
25.09.2016 11:30 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:6
02.10.2016 11:30 5 кръг Д Волов (Шумен) 5:1
09.10.2016 11:30 6 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:6
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
23.10.2016 11:30 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 7:4
- 9 кръг
почива
04.11.2016 11:30 10 кръг Д Хитрино (Хитрино) 9:1
12.11.2016 11:30 11 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 11:0
23.11.2016 11:30 12 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
07.12.2016 11:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
04.12.2016 11:30 14 кръг Д Варненчик (Варна) 6:1
11.12.2016 11:30 15 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:4
26.02.2017 11:30 16 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:1
05.03.2017 11:30 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:0
12.03.2017 11:30 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
19.03.2017 11:30 19 кръг Д Черно море (Варна) 3:5
27.03.2017 11:30 20 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
02.04.2017 11:30 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:4
09.04.2017 11:30 22 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:3
13.04.2017 11:30 23 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
- 24 кръг
почива
23.04.2017 11:30 25 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:2
30.04.2017 11:30 26 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 4:1
07.05.2017 11:30 27 кръг Г Интер (Добрич) 1:4
14.05.2017 11:30 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
21.05.2017 11:30 29 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
28.05.2017 11:30 30 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Доростол 2013 (Силистра) 28 19 1 8 87:27 58
5 Светкавица Търговище (Търговище) 28 17 3 8 67:49 54
6 Септември 98 (Тервел) 28 14 3 11 98:69 45
7 Дунав 2010 (Русе) 28 12 5 11 55:41 41
8 Калиакра (Каварна) 28 11 7 10 80:59 40

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници