Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
30.09.2017 16:00 8 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
01.11.2017 14:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
14.10.2017 16:00 10 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
15.11.2017 14:00 11 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:2
29.10.2017 14:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:7
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
26.11.2017 14:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
- 18 кръг
почива
03.03.2018 19 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев (Нови пазар) 16 6 3 7 23:21 21
7 Светкавица Търговище (Търговище) 16 5 5 6 17:11 20
8 Септември 98 (Тервел) 16 6 2 8 25:30 20
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 15 2 3 10 11:31 9
10 Спартак 1918 (Варна) 16 1 4 11 15:53 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
- -
почива
Област Добрич / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:1
Област Добрич / Финал
11.10.2017 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2017 18:30 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:2
19.07.2017 18:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
28.07.2017 18:45 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
05.08.2017 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3

Септември 98 (Тервел)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
- 2 кръг
почива
01.10.2017 10:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
08.10.2017 11:00 4 кръг Г Аврен (Аврен) 0:2
15.10.2017 10:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:2
29.10.2017 10:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:0
05.11.2017 10:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
- 9 кръг
почива
19.11.2017 10:00 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
26.11.2017 11:00 11 кръг Д Аврен (Аврен) 3:3
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 9 5 1 3 26:18 16
4 Суворово 1 (Суворово) 10 4 1 5 17:21 13
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 3 2 4 10:23 11
6 Аврен (Аврен) 10 3 1 6 18:35 10
7 Септември 98 (Тервел) 9 1 2 6 11:19 5

Септември 98 (Тервел)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Провадия (Провадия) 6:4
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Юнак (Варна) 2:3
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 11:2
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:2
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 12:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Г Спортист (Михалич) 8:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 8:1
25.11.2017 10:00 12 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 6:0
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 7:1
- 14 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 15 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 16 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 19 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 20 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 22 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
- 23 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 24 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 25 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 26 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 13 11 0 2 59:10 33
2 Девня 2005 (Девня) 13 10 2 1 53:7 32
3 Септември 98 (Тервел) 13 10 0 3 73:16 30
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 13 10 0 3 48:19 30
5 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 13 9 0 4 49:28 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници