Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
30.09.2017 16:00 8 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
01.11.2017 14:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
14.10.2017 16:00 10 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
15.11.2017 14:00 11 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:2
29.10.2017 14:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:7
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
26.11.2017 14:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
- 18 кръг
почива
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
10.03.2018 13:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
31.03.2018 15:00 22 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:0
06.04.2018 16:00 23 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
14.04.2018 16:00 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) 6:0
18.04.2018 16:00 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
22.04.2018 16:00 26 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
28.04.2018 16:00 27 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
05.05.2018 17:00 28 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
12.05.2018 17:00 29 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:4
16.05.2018 17:00 30 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:2
19.05.2018 17:00 31 кръг Д Локомотив (Русе) 2:1
26.05.2018 17:00 32 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 33 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Суворово 1 (Суворово) 28 19 3 6 77:20 60
3 Хитрино (Хитрино) 28 13 8 7 41:35 47
4 Септември 98 (Тервел) 29 14 4 11 48:45 46
5 Локомотив (Русе) 28 13 6 9 39:31 45
6 Калиакра (Каварна) 28 11 6 11 36:42 39
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
- -
почива
Област Добрич / 1/2 финали
04.10.2017 16:00 - Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:1
Област Добрич / Финал
11.10.2017 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2017 18:30 - Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:2
19.07.2017 18:30 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
28.07.2017 18:45 - Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
05.08.2017 18:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2018 15:30 - Г Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) 0:3

Септември 98 (Тервел)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
- 2 кръг
почива
01.10.2017 10:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
08.10.2017 11:00 4 кръг Г Аврен (Аврен) 0:2
15.10.2017 10:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:2
29.10.2017 10:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:0
05.11.2017 10:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
- 9 кръг
почива
19.11.2017 10:00 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
26.11.2017 11:00 11 кръг Д Аврен (Аврен) 3:3
11.03.2018 10:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:3
18.03.2018 10:00 13 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:1
31.03.2018 10:00 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:2
15.04.2018 10:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:11
24.04.2018 10:00 16 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:2
29.04.2018 10:00 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:1
06.05.2018 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2
13.05.2018 11:00 19 кръг Г Аврен (Аврен) 2:2
- 20 кръг
почива
27.05.2018 10:00 21 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра (Каварна) 17 10 2 5 58:37 32
4 Суворово 1 (Суворово) 18 6 2 10 24:41 20
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 17 6 2 9 28:41 20
6 Аврен (Аврен) 17 4 2 11 29:74 14
7 Септември 98 (Тервел) 17 2 4 11 22:43 10

Септември 98 (Тервел)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Провадия (Провадия) 6:4
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Юнак (Варна) 2:3
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 11:2
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:2
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 12:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Г Спортист (Михалич) 8:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:3
18.11.2017 10:00 11 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 8:1
25.11.2017 10:00 12 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 6:0
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 7:1
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:0
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Юнак (Варна) 6:2
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
31.03.2018 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1
03.04.2018 14:00 19 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:1
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:0
21.04.2018 10:00 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:0
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Спортист (Михалич) 3:0
05.05.2018 12:30 23 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 7:1
12.05.2018 10:00 24 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 13:1
19.05.2018 10:00 25 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
27.05.2018 12:00 26 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Тервел) 24 21 0 3 119:22 63
2 Девня 2005 (Девня) 24 17 3 4 85:21 54
3 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 24 18 0 6 97:28 54
4 Одесос 2014 (Варна) 24 14 4 6 71:34 46
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 14 0 10 67:41 42

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници