Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Ферион (София) 2:1
17.09.2017 12:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
24.09.2017 13:30 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:3
01.10.2017 15:00 4 кръг Г София спорт (София) 0:1
08.10.2017 12:00 5 кръг Д Левски (София) 0:8
15.10.2017 16:30 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
22.10.2017 09:00 7 кръг Д Национал (София) 0:10
29.10.2017 12:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:5
05.11.2017 10:30 9 кръг Д Спортист 13 (София) 1:0
12.11.2017 16:30 10 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:3
19.11.2017 10:10 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ферион (София) 11 4 0 7 24:26 12
9 Олимпия ФК (София) 11 3 2 6 13:36 11
10 Сердика (София) 11 3 1 7 14:37 10
11 Спортист 13 (София) 11 0 2 9 4:42 2
12 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 0 1 10 4:73 1

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 13:40 1 кръг Г Национал (София) 2:7
16.09.2017 11:20 2 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
23.09.2017 13:40 3 кръг Г Лъвчетата (София) 1:5
30.09.2017 10:10 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:2
07.10.2017 14:50 5 кръг Г Младост 2015 (София) 0:4
14.10.2017 10:10 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
21.10.2017 13:40 7 кръг Д Септември (София) 2:4
28.10.2017 14:50 8 кръг Г София спорт (София) 2:2
отложен 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
11.11.2017 12:30 10 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:2
18.11.2017 11:20 11 кръг Д Левски (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 10 4 2 4 19:42 14
9 Миньор (Перник) 10 3 3 4 16:27 12
10 Ком 98 (Годеч) 10 2 1 7 21:30 7
11 Сердика (София) 10 0 1 9 7:36 1
12 София спорт (София) 10 0 1 9 6:67 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място

Интернет страници

 » няма интернет страници