Севлиево (Севлиево)

BGSupporters форум

Севлиево (Севлиево)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 4:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Ком (Берковица) 4:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 4:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:0
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:0
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:6
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) 7:1
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
- 13 кръг
почива
11.11.2016 14:30 14 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
20.11.2016 14:30 15 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Ком (Берковица) -:-
19.03.2017 14:30 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 28 кръг
почива
28.05.2017 18:00 29 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
04.06.2017 18:00 30 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Литекс (Ловеч) 14 11 2 1 56:5 35
3 Левски 2007 (Левски) 14 11 2 1 27:10 35
4 Севлиево (Севлиево) 14 9 1 4 33:20 28
5 Бдин 1923 (Видин) 14 8 2 4 40:12 26
6 Павликени (Павликени) 14 7 2 5 19:14 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
07.09.2016 17:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 4:1
Област Габрово / Финал
14.09.2016 14:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 5:1
Северозападна България / Първи кръг
- -
почива
Северозападна България / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 - Д Кариана (Ерден) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2016 - Д Левски (Карлово) 1:2
27.07.2016 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 0:1

Севлиево (Севлиево)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 09:45 2 кръг Д Академик (Свищов) 5:3
24.09.2016 09:45 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:1
- 4 кръг
почива
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
- 6 кръг
почива
22.10.2016 09:45 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:7
29.10.2016 09:45 8 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
05.11.2016 09:45 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:5
12.11.2016 09:45 10 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 1:1
19.11.2016 09:45 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 21 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Етър ВТ (Велико Търново) 7 5 0 2 25:7 15
4 Чардафон 1919 (Габрово) 8 4 2 2 8:3 14
5 Севлиево (Севлиево) 8 3 1 4 11:21 10
6 Литекс (Ловеч) 8 3 0 5 12:10 9
7 Спартак Плевен (Плевен) 6 2 2 2 6:9 8

Севлиево (Севлиево)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Павликени (Павликени) 4:1
17.09.2016 11:30 2 кръг Д Академик (Свищов) 6:3
24.09.2016 11:30 3 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:2
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Трявна (Трявна) 1:7
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
22.10.2016 11:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:4
29.10.2016 11:30 8 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4
05.11.2016 11:30 9 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 9:2
12.11.2016 11:30 10 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 7:3
19.11.2016 11:30 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
- 12 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 13 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 15 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 20 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 21 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 0 3 20:12 15
6 Янтра Габрово (Габрово) 9 4 1 4 21:31 13
7 Севлиево (Севлиево) 9 4 0 5 31:29 12
8 Чардафон 1919 (Габрово) 9 3 1 5 20:24 10
9 Спартак Плевен (Плевен) 7 1 0 6 17:25 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 14.739 37
октомври 2016 9.054 61
септември 2016 6.250 75
август 2016 13.900 37
май 2016 7.821 64
април 2016 5.805 72
март 2016 14.320 29
ноември 2015 9.401 57
октомври 2015 6.548 74
август 2015 3.719 84
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници