Севлиево (Севлиево)

BGSupporters форум

Севлиево (Севлиево)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 0:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 0:4
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
15.10.2017 14:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 3:2
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
25.02.2018 16 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
18.03.2018 19 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
25.03.2018 20 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
01.04.2018 21 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
08.04.2018 22 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
15.04.2018 23 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
22.04.2018 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
29.04.2018 25 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
06.05.2018 26 кръг Д Академик (Свищов) -:-
13.05.2018 27 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
20.05.2018 28 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
27.05.2018 29 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
03.06.2018 30 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 2007 (Левски) 15 8 2 5 23:21 26
6 Янтра Габрово (Габрово) 15 8 1 6 30:23 25
7 Севлиево (Севлиево) 15 7 3 5 22:18 24
8 Спартак (Плевен) 15 6 5 4 24:15 23
9 Партизан (Червен бряг) 15 6 4 5 19:18 22
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 - Д Берое (Стара Загора) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Велико Търново/Габрово/Ловеч / Финал
30.08.2017 17:00 - Г Чавдар (Троян) 4:1
Северозападна България / Финал
13.09.2017 16:00 - Д Спартак (Плевен) 3:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
06.09.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 3:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 19:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
15.07.2017 18:30 - Г Литекс (Ловеч) 2:4
18.07.2017 18:00 - Д Спартак (Плевен) 4:1
22.07.2017 18:00 - Д Янтра 1919 (Габрово) 8:2
26.07.2017 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 4:1
28.07.2017 18:00 - Г Розова долина (Казанлък) 3:1

Севлиево (Севлиево)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
13.09.2017 15:30 2 кръг Д Трявна (Трявна) 3:2
16.09.2017 09:45 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
- 4 кръг
почива
30.09.2017 09:45 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
- 6 кръг
почива
14.10.2017 10:30 7 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
18.10.2017 15:30 8 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:2
21.10.2017 09:45 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
28.10.2017 10:30 10 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
01.11.2017 10:30 11 кръг Г Павликени (Павликени) 4:3
- 12 кръг
почива
11.11.2017 09:45 13 кръг Д Гигант (Белене) 4:0
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:4
25.11.2017 09:45 15 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
02.12.2017 09:45 16 кръг Г Академик (Свищов) 0:7
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 25 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 26 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 27 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 31 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 32 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 33 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Литекс (Ловеч) 12 7 1 4 39:17 22
8 Янтра 1919 (Габрово) 12 3 3 6 18:22 12
9 Севлиево (Севлиево) 12 3 0 9 14:38 9
10 Трявна (Трявна) 12 2 2 8 16:37 8
11 Павликени (Павликени) 12 2 1 9 15:44 7

Севлиево (Севлиево)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:13
13.09.2017 14:00 2 кръг Д Трявна (Трявна) 5:4
16.09.2017 11:30 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:18
23.09.2017 10:30 4 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 1:7
30.09.2017 11:30 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:6
07.10.2017 10:30 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:4
- 7 кръг
почива
18.10.2017 14:00 8 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:3
21.10.2017 11:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
- 10 кръг
почива
01.11.2017 11:30 11 кръг Г Павликени (Павликени) 0:5
- 12 кръг
почива
11.11.2017 11:30 13 кръг Д Гигант (Белене) 4:0
- 14 кръг
почива
25.11.2017 11:30 15 кръг Д Спартак (Плевен) 1:5
02.12.2017 11:30 16 кръг Г Академик (Свищов) 0:2
09.12.2017 10:30 17 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
- 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 21 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 23 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 26 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Гигант (Белене) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 33 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 34 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Белица 2017 (Килифарево) 13 4 1 8 27:33 13
11 Локомотив 1927 (Дряново) 13 3 1 9 15:62 10
12 Трявна (Трявна) 13 3 1 9 19:54 10
13 Севлиево (Севлиево) 13 3 0 10 17:71 9
14 Гигант (Белене) 13 0 0 13 3:85 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 14.739 37
октомври 2016 9.054 61
септември 2016 6.250 75
август 2016 13.900 37
май 2016 7.821 64
април 2016 5.805 72
март 2016 14.320 29
ноември 2015 9.401 57
октомври 2015 6.548 74
август 2015 3.719 84
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници