Севлиево лейдис (Севлиево)

BGSupporters форум

Севлиево лейдис (Севлиево)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Г Енко (Пловдив) 0:5
16.09.2017 16:30 2 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:2
01.10.2017 16:00 3 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 0:4
08.10.2017 14:30 4 кръг Д Олимпия (Шумен) 4:1
14.10.2017 14:00 5 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:3
29.10.2017 11:00 6 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 1:0
05.11.2017 13:00 7 кръг Г Риал (Ковачевци) 0:0
- 8 кръг
почива
19.11.2017 14:00 9 кръг Д НСА (София) 0:12
25.11.2017 13:00 10 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 1:5
02.12.2017 13:00 11 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
10.03.2018 13:30 12 кръг Д Енко (Пловдив) 0:0
17.03.2018 14:00 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:0
03.05.2018 16:30 14 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 0:2
01.04.2018 15:00 15 кръг Г Олимпия (Шумен) 5:0
15.04.2018 13:30 16 кръг Д Спортика (Благоевград) 2:3
22.04.2018 13:30 17 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 3:0
29.04.2018 14:30 18 кръг Д Риал (Ковачевци) 2:0
- 19 кръг
почива
13.05.2018 13:00 20 кръг Г НСА (София) 0:4
19.05.2018 16:30 21 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 1:2
02.06.2018 17:00 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортика (Благоевград) 20 9 7 4 60:27 34
6 Енко (Пловдив) 20 9 4 7 55:32 31
7 Севлиево лейдис (Севлиево) 20 7 2 11 24:48 23
8 Пълдин (Пловдив) 20 7 1 12 35:57 22
9 ЖФК Варна (Варна) 20 3 3 14 24:61 12
Купа на България за жени
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
13.06.2018 17:30 - Г Риал (Ковачевци) 2:1
1/2 финали
20.06.2018 17:30 - Д Спортика (Благоевград) -:-
Приятелски срещи на женски отбори
Дата Фаза Противник Рез.
25.02.2018 13:30 - Д Олимпия (Шумен) 5:2

Севлиево лейдис (Севлиево)

Държавно първенство за девойки до 16 г.
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
04.04.2018 12:00 1 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 0:7
01.05.2018 16:00 2 кръг Д Светкавица (Градежница) 2:2
07.05.2018 16:00 3 кръг Г Гунди (Плевен) 1:3
27.05.2018 16:30 4 кръг Г НСА (София) 0:9
10.06.2018 17:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЖФК Берое (Стара Загора) 5 4 0 1 22:4 12
3 Етър ВТ (Велико Търново) 5 3 1 1 20:9 10
4 Гунди (Плевен) 5 2 0 3 8:14 6
5 Светкавица (Градежница) 5 0 1 4 5:25 1
6 Севлиево лейдис (Севлиево) 5 0 1 4 3:24 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници