Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Олимпик (Варна)

Олимпик (Галата)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 2014 (Търговище)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Успех (Угърчин)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Спартак (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

Шампиони 2014 (Варна)

BGSupporters форум

Шампиони 2014 (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:30 1 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 3:0
16.09.2017 14:30 2 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:0
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
30.09.2017 14:30 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
07.10.2017 10:30 5 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1
14.10.2017 14:30 6 кръг Д Черно море II (Варна) 1:3
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:5
28.10.2017 14:30 8 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 2:0
01.11.2017 10:30 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
12.11.2017 10:30 11 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:2
15.11.2017 14:00 12 кръг Г Локомотив (Русе) 5:0
18.11.2017 10:30 13 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 14 кръг
почива
02.12.2017 10:30 15 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 17 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 21 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 23 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 24 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 26 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 27 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 28 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпик (Варна) 11 6 1 4 36:11 19
7 Дунав 2010 (Русе) 11 5 2 4 27:8 17
8 Шампиони 2014 (Варна) 12 5 0 7 17:19 15
9 Одесос 2014 (Варна) 12 4 1 7 22:27 13
10 Светкавица 2014 (Търговище) 11 4 0 7 21:33 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници