Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Щурче (София)

BGSupporters форум

Щурче (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 11:40 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:7
09.10.2016 11:40 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:10
14.10.2016 13:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:2
22.10.2016 11:40 4 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:3
30.10.2016 13:00 5 кръг Г Ферион (София) 2:7
- 6 кръг
почива
12.11.2016 14:20 7 кръг Д РД Спорт (София) 1:10
20.11.2016 14:20 8 кръг Г Елит София (София) 7:0
25.11.2016 14:20 9 кръг Д Национал (София) 0:9
03.12.2016 11:40 10 кръг Г Левски (София) 0:10
11.12.2016 11:40 11 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ферион (София) 10 4 0 6 17:45 12
8 Олимпия ФК (София) 10 3 1 6 22:19 10
9 Щурче (София) 10 2 0 8 15:63 6
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 1 0 9 7:34 3
11 Елит София (София) 10 0 0 10 0:103 0
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 14:20 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:7
12.03.2017 09:40 2 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:2
19.03.2017 12:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:0
27.03.2017 12:30 4 кръг Г Елит София (София) 4:0
30.03.2017 16:00 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:4
02.04.2017 16:00 6 кръг Г Спортист 13 (София) 1:6
09.04.2017 17:10 7 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
13.04.2017 12:30 8 кръг Г Победа 2013 (София) 0:4
23.04.2017 16:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:7
30.04.2017 14:50 10 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
07.05.2017 09:00 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:7
14.05.2017 14:50 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
21.05.2017 09:00 13 кръг Д Младост 2015 (София) 2:1
25.05.2017 11:20 14 кръг Г РД Спорт (София) 2:4
28.05.2017 09:00 15 кръг Д Ферион (София) 2:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Ком 98 (Годеч) 15 8 1 6 47:24 25
25 Победа 2013 (София) 15 5 3 7 26:38 18
26 Щурче (София) 15 6 0 9 33:55 18
27 Лъвчетата (София) 15 4 4 7 15:17 16
28 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 15 5 1 9 24:39 16

Щурче (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 09:30 1 кръг Г Левски (София) 0:6
07.10.2016 10:40 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:6
16.10.2016 09:30 3 кръг Г Победа 2013 (София) 1:3
23.10.2016 10:40 4 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
30.10.2016 09:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:6
07.11.2016 10:40 6 кръг Д Лъвчетата (София) 0:4
14.11.2016 14:10 7 кръг Г Национал (София) 0:9
20.11.2016 10:40 8 кръг Д София спорт (София) 0:1
27.11.2016 09:30 9 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13
7 Победа 2013 (София) 9 2 3 4 17:25 9
8 София спорт (София) 9 2 0 7 5:45 6
9 Урвич (Панчарево) 9 0 2 7 6:40 2
10 Щурче (София) 9 0 1 8 4:39 1
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 15:20 1 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:5
19.03.2017 09:30 2 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:0
27.03.2017 15:20 3 кръг Д Младост 2015 (София) 1:9
02.04.2017 10:40 4 кръг Г ДАФ (София) 2:2
09.04.2017 13:00 5 кръг Д Сердика (София) 3:0
23.04.2017 11:50 6 кръг Г Шампиони (София) 3:2
30.04.2017 11:50 7 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
07.05.2017 14:10 8 кръг Г Септември (София) 1:6
14.05.2017 11:50 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
21.05.2017 15:20 10 кръг Г Победа 2013 (София) 1:5
28.05.2017 14:10 11 кръг Д София спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12
23 София спорт (София) 11 3 1 7 10:23 10
24 Щурче (София) 11 3 1 7 18:38 10
25 Урвич (Панчарево) 11 2 3 6 23:34 9
26 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 11 0 0 11 7:64 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници