Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:6
17.09.2017 10:00 2 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 0:5
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Олимпик (Варна) 3:4
01.10.2017 10:00 4 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 0:4
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
06.11.2017 10:00 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:4
02.11.2017 10:00 10 кръг Д Олимпик II (Варна) 2:1
20.11.2017 13:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 5:1
25.11.2017 13:00 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:1
01.12.2017 10:00 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 4:4
09.04.2018 10:00 14 кръг Г Черно море (Варна) 0:12
10.03.2018 10:00 15 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 2:3
17.03.2018 10:00 16 кръг Г Олимпик (Варна) 1:4
24.05.2018 15:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
01.04.2018 14:30 18 кръг Г Волов (Шумен) 3:3
04.04.2018 10:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 6:0
23.04.2018 10:00 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:5
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:2
06.05.2018 12:30 23 кръг Г Олимпик II (Варна) 3:1
12.05.2018 10:00 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:2
20.05.2018 10:00 25 кръг Г Ботев (Нови пазар) 11:0
27.05.2018 10:00 26 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дунав 2010 (Русе) 26 13 1 12 61:47 40
7 Доростол Силистра (Силистра) 26 13 0 13 61:54 39
8 Шумен 2007 (Шумен) 26 10 4 12 65:87 34
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 26 10 3 13 46:80 33
10 Олимпик II (Варна) 26 11 0 15 37:55 33

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Черно море (Варна) 4:1
17.09.2017 11:30 2 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 8:0
23.09.2017 11:30 3 кръг Д Олимпик (Варна) 4:1
01.10.2017 11:30 4 кръг Г Атлетик (Провадия) 7:0
07.10.2017 11:30 5 кръг Д Волов (Шумен) 10:1
14.10.2017 11:30 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:7
21.10.2017 15:30 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 7:0
28.10.2017 11:30 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:4
06.11.2017 11:30 9 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:2
02.11.2017 11:30 10 кръг Д Олимпик II (Варна) 11:1
20.11.2017 14:30 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 7:2
25.11.2017 14:30 12 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:3
01.12.2017 11:30 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 9:1
09.04.2018 11:30 14 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
10.03.2018 11:30 15 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 7:0
17.03.2018 11:30 16 кръг Г Олимпик (Варна) 8:0
24.05.2018 16:30 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 8:0
01.04.2018 16:00 18 кръг Г Волов (Шумен) 6:0
04.04.2018 11:30 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:1
14.04.2018 11:30 20 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 8:0
23.04.2018 11:30 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
28.04.2018 11:30 22 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:0
06.05.2018 14:00 23 кръг Г Олимпик II (Варна) 4:0
12.05.2018 11:30 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 6:2
20.05.2018 11:30 25 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:2
27.05.2018 11:30 26 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 26 23 1 2 137:9 70
2 Добруджа 1919 (Добрич) 26 23 1 2 90:19 70
3 Шумен 2007 (Шумен) 26 22 0 4 141:33 66
4 Черно море (Варна) 26 19 3 4 91:15 60
5 Доростол Силистра (Силистра) 26 15 4 7 53:28 49

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници