Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 8:4
08.09.2018 17:00 2 кръг Г Енев Дибич (Шумен) 2:4
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
22.09.2018 14:00 4 кръг Г Заря 1963 (Звегор) 4:3
29.09.2018 17:00 5 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 2:3
07.10.2018 16:00 6 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 1:2
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Стан (Стан) 3:0
20.10.2018 16:00 8 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:2
28.10.2018 15:00 9 кръг Г Кочово (Кочово) анл.
03.11.2018 14:00 10 кръг Д Върбица (Върбица) 1:3
10.11.2018 14:00 11 кръг Г Устрем (Трем) 0:0
17.11.2018 14:00 12 кръг Д Ендже (Царев брод) 5:0
24.11.2018 14:00 13 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 7:0
02.03.2019 15:00 14 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 5:1
09.03.2019 15:00 15 кръг Д Енев Дибич (Шумен) 2:0
17.03.2019 15:00 16 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:4
23.03.2019 15:00 17 кръг Д Заря 1963 (Звегор) 5:1
30.03.2019 16:00 18 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 3:0
07.04.2019 17:00 19 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 2:1
- 20 кръг
почива
20.04.2019 15:00 21 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:5
- 22 кръг
почива
04.05.2019 18:00 23 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
11.05.2019 18:00 24 кръг Д Устрем (Трем) -:-
18.05.2019 18:00 25 кръг Г Ендже (Царев брод) -:-
25.05.2019 18:00 26 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Енев Дибич (Шумен) 17 14 1 2 51:13 43
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 17 10 1 6 36:23 31
4 Шумен 2007 (Шумен) 18 10 1 7 51:34 31
5 Върбица (Върбица) 18 9 3 6 38:31 30
6 Герой (Зайчино ореше) 18 9 2 7 24:27 29

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
16.09.2018 10:00 2 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 2:2
19.09.2018 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
23.09.2018 10:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 4:0
30.09.2018 10:00 5 кръг Д Олимпик (Варна) 5:0
07.10.2018 10:00 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
14.10.2018 10:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
21.10.2018 10:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
28.10.2018 10:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
04.11.2018 10:00 10 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:0
- 11 кръг
почива
18.11.2018 10:00 12 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
17.03.2019 10:00 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 4:0
24.03.2019 10:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
30.03.2019 10:00 17 кръг Г Черно море (Варна) 1:0
03.04.2019 10:00 18 кръг Г Олимпик (Варна) 5:0
07.04.2019 10:00 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
13.03.2019 10:00 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
21.04.2019 10:00 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:3
01.05.2019 10:00 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
05.05.2019 10:00 23 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 24 кръг
почива
19.05.2019 10:00 25 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 15 15 0 0 65:4 45
2 Спартак 1918 (Варна) 17 9 2 6 37:19 29
3 Шумен 2007 (Шумен) 17 8 5 4 40:27 29
4 Волов (Шумен) 15 9 1 5 27:34 28
5 Добруджа 1919 (Добрич) 15 6 3 6 25:23 21

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 5:1
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
19.09.2018 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
23.09.2018 16:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 5:5
30.09.2018 11:30 5 кръг Д Олимпик (Варна) 4:1
07.10.2018 11:30 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:4
14.10.2018 11:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
21.10.2018 11:30 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
28.10.2018 11:30 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
04.11.2018 11:30 10 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:1
- 11 кръг
почива
18.11.2018 11:30 12 кръг Д Волов (Шумен) 4:1
25.11.2018 11:30 13 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 2:6
10.03.2019 11:30 14 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
17.03.2019 11:30 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:1
24.03.2019 11:30 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
30.03.2019 11:30 17 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
03.04.2019 11:30 18 кръг Г Олимпик (Варна) 1:0
07.04.2019 11:30 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:3
13.03.2019 11:30 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
21.04.2019 11:30 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
01.05.2019 11:30 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
05.05.2019 11:30 23 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 24 кръг
почива
19.05.2019 11:30 25 кръг Г Волов (Шумен) -:-
25.05.2019 11:30 26 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черно море (Варна) 18 10 3 5 35:23 33
6 Светкавица Търговище (Търговище) 18 10 2 6 44:33 32
7 Шумен 2007 (Шумен) 20 7 4 9 37:45 25
8 Волов (Шумен) 19 7 1 11 37:39 22
9 Дунав 2010 II (Русе) 19 6 3 10 28:31 21

Шумен 2007 (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:6
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Аристон (Русе) 0:4
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Олимпик (Варна) 5:0
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:2
13.10.2018 10:30 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:4
20.10.2018 10:30 6 кръг Д Черно море II (Варна) 1:1
27.10.2018 13:00 7 кръг Г МФК Тича (Варна) 6:0
03.11.2018 10:30 8 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 5:1
10.11.2018 10:30 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
17.11.2018 10:30 10 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 7:1
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
09.03.2019 10:30 12 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
16.03.2019 10:30 13 кръг Г Аристон (Русе) 1:0
23.03.2019 10:30 14 кръг Д Олимпик (Варна) 0:2
31.03.2019 09:00 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:4
06.04.2019 10:30 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
13.04.2019 10:30 17 кръг Г Черно море II (Варна) 2:4
20.04.2019 10:30 18 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:1
04.05.2019 10:30 19 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
11.05.2019 10:30 20 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
18.05.2019 10:30 21 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпик (Варна) 18 8 0 10 25:50 24
8 Черно море II (Варна) 18 7 2 9 31:48 23
9 Шумен 2007 (Шумен) 18 7 2 9 44:48 23
10 Добруджа 1919 (Добрич) 18 7 0 11 44:67 21
11 МФК Тича (Варна) 18 1 2 15 8:67 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници