Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:0
17.08.2019 18:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 5:1
24.08.2019 18:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:2
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:1
14.09.2019 17:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
21.09.2019 17:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
29.09.2019 16:00 7 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:4
05.10.2019 16:00 8 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
13.10.2019 16:00 9 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
19.10.2019 16:00 10 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:2
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:2
09.11.2019 14:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:2
24.11.2019 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:2
30.11.2019 14:00 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) 6:2
22.02.2020 14:00 16 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 17 кръг
почива
07.03.2020 15:00 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
14.03.2020 15:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 21 кръг
почива
04.04.2020 16:00 22 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
12.04.2020 16:00 23 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
17.04.2020 16:00 24 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
26.04.2020 16:00 25 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
02.05.2020 17:00 26 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Светкавица Търговище (Търговище) 13 5 3 5 23:27 18
7 Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
8 Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16
9 Хитрино (Хитрино) 13 4 2 7 16:20 14
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 3 1 8 9:25 10
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
04.09.2019 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 5:1
Област Шумен / Финал
25.09.2019 17:00 - Г Хитрино (Хитрино) 1:5

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) 5:0
- 2 кръг
почива
02.10.2019 16:00 3 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 6:1
10.10.2019 16:00 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1
16.10.2019 16:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
23.10.2019 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 3:3
30.10.2019 14:00 7 кръг Д Черноморец (Балчик) 5:2
06.11.2019 14:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
13.11.2019 14:00 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:1
- 10 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 8 8 0 0 32:3 24
2 Добруджа 1919 (Добрич) 8 7 0 1 37:7 21
3 Шумен 2007 (Шумен) 8 5 1 2 28:14 16
4 Тополи 2010 (Тополи) 8 4 0 4 20:18 12
5 Волов (Шумен) 8 3 1 4 16:17 10

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
22.09.2019 13:30 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:3
29.09.2019 10:00 3 кръг Д Дунав (Русе) 4:1
- 4 кръг
почива
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
01.12.2019 11:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:4
10.11.2019 10:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 42:6 21
2 Шумен 2007 (Шумен) 7 4 1 2 19:14 13
3 Добруджа 1919 (Добрич) 7 3 2 2 9:13 11
4 Черно море (Варна) 7 2 4 1 16:8 10
5 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 1 3 11:11 10

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:30 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:8
22.09.2019 15:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
29.09.2019 11:30 3 кръг Д Дунав (Русе) 0:3
- 4 кръг
почива
13.10.2019 11:30 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 5:8
20.10.2019 11:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 1:6
01.12.2019 12:30 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
10.11.2019 11:30 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 4:1
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 3 1 32:11 12
5 Черно море (Варна) 7 3 1 3 23:8 10
6 Добруджа 1919 (Добрич) 7 1 1 5 3:41 4
7 Шумен 2007 (Шумен) 7 1 0 6 12:35 3
8 Светкавица Търговище (Търговище) 7 0 1 6 2:52 1

Шумен 2007 (Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:00 1 кръг Д Дунав II (Русе) 1:2
21.09.2019 11:00 2 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:3
28.09.2019 11:00 3 кръг Д Варна 2017 (Варна) 12:1
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Аристон (Русе) 0:1
19.10.2019 11:00 6 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
26.10.2019 11:00 7 кръг Д Дунав (Русе) 2:3
31.10.2019 11:00 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
04.11.2019 14:00 9 кръг Д Олимпик (Варна) 0:1
09.11.2019 10:00 10 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:1
16.11.2019 14:30 11 кръг Д ФК Тича (Варна) 6:1
23.11.2019 11:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
30.11.2019 11:00 13 кръг Г Черно море II (Варна) 3:2
- 14 кръг Г Дунав II (Русе) -:-
- 15 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 16 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 20 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 23 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 24 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 МФК Тича (Варна) 13 7 1 5 39:20 22
8 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 13 5 1 7 20:33 16
9 Шумен 2007 (Шумен) 13 5 0 8 32:30 15
10 Черно море II (Варна) 12 4 1 7 22:21 13
11 Добруджа 1919 (Добрич) 13 3 0 10 14:78 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.985 63
октомври 2019 8.328 67
септември 2019 7.106 76
август 2019 9.568 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници