Шумен 2007 (Шумен)

BGSupporters форум

Шумен 2007 (Шумен)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:4
12.09.2020 17:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 4:0
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
26.09.2020 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
10.10.2020 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 7:1
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:5
24.10.2020 15:00 11 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
07.11.2020 14:00 13 кръг Д Дунав (Русе) -:-
14.11.2020 14:00 14 кръг Д Интер (Добрич) -:-
21.11.2020 14:00 15 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 20 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 26 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 27 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 29 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 30 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 9 6 2 1 21:5 20
3 Септември 98 (Тервел) 11 6 1 4 22:15 19
4 Шумен 2007 (Шумен) 10 6 1 3 27:16 19
5 Черноморец (Балчик) 8 5 2 1 17:6 17
6 Устрем Д (Дончево) 9 5 1 3 17:13 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
02.09.2020 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 7:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
07.10.2020 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
- 2 кръг
почива
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:0
30.09.2020 16:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:2
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
13.10.2020 16:00 6 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 1:1
22.10.2020 16:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
28.10.2020 14:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
04.11.2020 14:00 9 кръг Д Волов (Шумен) -:-
11.11.2020 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
18.11.2020 14:00 11 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
25.11.2020 14:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.12.2020 14:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 14 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 18 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 19 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 20 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 21 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 24 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 6 5 0 1 21:7 15
2 Шумен 2007 (Шумен) 5 4 1 0 21:4 13
3 Доростол-Светкавица (Силистра) 6 4 1 1 17:9 13
4 Спартак 1918 (Варна) 6 4 0 2 24:9 12
5 Добруджа 1919 (Добрич) 5 3 1 1 19:8 10

Шумен 2007 (Шумен)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
25.09.2020 - Г Спартак 1918 (Варна) 1:4

Шумен 2007 (Шумен)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Д Дунав (Русе) 2:6
27.09.2020 10:00 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
- 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 6 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Светкавица Търговище (Търговище) 1 1 0 0 3:2 3
6 Добруджа 1919 (Добрич) 3 1 0 2 7:8 3
7 Аристон (Русе) 2 0 1 1 0:3 1
8 Шумен 2007 (Шумен) 3 0 0 3 4:11 0
9 Олимпик (Варна) 2 0 0 2 0:10 0

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
20.09.2020 11:30 2 кръг Д Дунав (Русе) 4:0
27.09.2020 11:30 3 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 12:0
- 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 6 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 3 3 0 0 19:1 9
2 Лудогорец 1945 (Разград) 2 2 0 0 17:2 6
3 Олимпик (Варна) 2 1 1 0 5:2 4
4 Черно море (Варна) 2 1 0 1 4:3 3
5 Дунав (Русе) 3 1 0 2 4:11 3

Шумен 2007 (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 12:00 1 кръг Г Аврен (Аврен) 11:0
19.09.2020 10:00 2 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:1
26.09.2020 10:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 6:2
- 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 5 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 6 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
- 7 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 9 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шумен 2007 (Шумен) 3 2 1 0 18:3 7
2 Олимпик (Варна) 2 2 0 0 20:0 6
3 МФК Тича (Варна) 3 1 1 1 3:8 4
4 Спартак 1918 (Варна) 2 1 0 1 3:2 3
5 Септември 98 (Тервел) 3 1 0 2 13:20 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.985 63
октомври 2019 8.328 67
септември 2019 7.106 76
август 2019 9.568 59
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници