Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Сините извори (Горна Гращица)

BGSupporters форум

Сините извори (Горна Гращица)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 10:30 1 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 0:3
03.09.2017 17:30 2 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:5
10.09.2017 10:30 3 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:0
17.09.2017 10:30 4 кръг Г Ботев (Лозно) 0:4
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Струма 2017 (Невестино) 1:1
01.10.2017 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:8
08.10.2017 16:00 7 кръг Д Елешница (Ваксево) 3:9
15.10.2017 10:30 8 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 0:7
22.10.2017 10:30 9 кръг Д Ябълково (Ябълково) 0:7
29.10.2017 15:00 10 кръг Д Руен (Богослов) 0:4
05.11.2017 15:00 11 кръг Г Копие (Копиловци) 2:4
12.11.2017 10:30 12 кръг Д Струма (Нови чифлик) 1:3
19.11.2017 15:00 13 кръг Г Славия (Граница) 0:3
25.02.2018 15:00 14 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 0:3
09.04.2018 10:30 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:8
11.03.2018 10:30 16 кръг Г Спортист (Слокощица) 0:6
18.03.2018 10:30 17 кръг Д Ботев (Лозно) 2:5
01.05.2018 17:30 18 кръг Г Струма 2017 (Невестино) 0:3
01.04.2018 16:00 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
06.04.2018 16:00 20 кръг Г Елешница (Ваксево) 0:3
15.04.2018 16:00 21 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 0:3
22.04.2018 10:30 22 кръг Г Ябълково (Ябълково) 0:3
29.04.2018 10:30 23 кръг Г Руен (Богослов) 0:3
06.05.2018 17:00 24 кръг Д Копие (Копиловци) 0:3
13.05.2018 10:30 25 кръг Г Струма (Нови чифлик) 0:3
20.05.2018 17:00 26 кръг Д Славия (Граница) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спортист (Слокощица) 26 9 5 12 45:54 32
11 Струма (Нови чифлик) 26 8 4 14 43:57 28
12 Струма 2017 (Невестино) 26 5 4 17 32:80 19
13 Копие (Копиловци) 26 5 1 20 29:64 16
14 Сините извори (Горна Гращица) 26 0 2 24 10:107 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ КН 14 място
2016/2017 А ОФГ КН 12 място
2015/2016 А ОФГ КН 10 място
2014/2015 А ОФГ КН 9 място
2012/2013 А ОФГ КН 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници