Ситомир (Никопол)

BGSupporters форум

Ситомир (Никопол)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски (Брест) 1:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Д Устрем (Крета) 6:0
23.09.2017 17:00 3 кръг Г Обнова (Обнова) 0:1
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 1:3
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Ботев (Трънчовица) 0:2
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Спартак (Койнаре) анл.
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ботев (Комарево) 1:2
28.10.2017 16:00 8 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:3
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 1:3
17.03.2018 15:00 10 кръг Д Левски (Брест) 0:3
06.04.2018 17:00 11 кръг Г Устрем (Крета) 0:1
31.03.2018 15:00 12 кръг Д Обнова (Обнова) 0:2
14.04.2018 17:00 13 кръг Д Единство (Долни Дъбник) 3:0
21.04.2018 17:00 14 кръг Г Ботев (Трънчовица) 0:4
- 15 кръг
почива
05.05.2018 18:00 16 кръг Г Ботев (Комарево) 1:3
12.05.2018 18:00 17 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:1
19.05.2018 18:00 18 кръг Г Гигант (Белене) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Брест) 16 9 2 5 37:17 29
6 Гигант (Белене) 16 8 2 6 36:26 26
7 Ситомир (Никопол) 16 3 0 13 19:33 9
8 Устрем (Крета) 16 2 0 14 11:61 6
9 Единство (Долни Дъбник) 16 2 0 14 18:64 6

Ситомир (Никопол)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Обнова (Обнова) 3:2
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:6
- 3 кръг
почива
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:1
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 2:3
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Гунди (Плевен) 8:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
31.03.2018 11:00 10 кръг Г Обнова (Обнова) 2:9
07.04.2018 11:00 11 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4:2
- 12 кръг
почива
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Вихър (Гулянци) 3:3
28.04.2018 11:00 14 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
- 15 кръг
почива
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Гунди (Плевен) 3:0
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Ювентус (Малчика) 3:0
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Троян) 13 12 0 1 65:21 36
2 Ситомир (Никопол) 13 8 1 4 38:31 25
3 Обнова (Обнова) 13 8 0 5 46:26 24
4 Вихър (Гулянци) 13 5 4 4 38:27 19
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 13 5 2 6 31:28 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЛ 4 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 "В" група 13 място
2013/2014 "В" група 10 място
2012/2013 "В" група 8 място
2011/2012 "В" група 10 място
2010/2011 "В" група 9 място
2009/2010 "В" група 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници