Ситомир (Никопол)

BGSupporters форум

Ситомир (Никопол)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски (Брест) 1:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Д Устрем (Крета) 6:0
23.09.2017 17:00 3 кръг Г Обнова (Обнова) 0:1
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 1:3
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Ботев (Трънчовица) 0:2
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Спартак (Койнаре) анл.
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Ботев (Комарево) 1:2
28.10.2017 16:00 8 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:3
04.11.2017 14:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 1:3
17.03.2018 15:00 10 кръг Д Левски (Брест) -:-
24.03.2018 15:00 11 кръг Г Устрем (Крета) -:-
31.03.2018 15:00 12 кръг Д Обнова (Обнова) -:-
14.04.2018 17:00 13 кръг Д Единство (Долни Дъбник) -:-
21.04.2018 17:00 14 кръг Г Ботев (Трънчовица) -:-
- 15 кръг
почива
05.05.2018 18:00 16 кръг Г Ботев (Комарево) -:-
12.05.2018 18:00 17 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
19.05.2018 18:00 18 кръг Г Гигант (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Гигант (Белене) 8 4 2 2 23:8 14
6 Ювентус (Малчика) 8 4 0 4 14:15 12
7 Ситомир (Никопол) 8 1 0 7 10:16 3
8 Единство (Долни Дъбник) 8 1 0 7 10:37 3
9 Устрем (Крета) 8 1 0 7 7:30 3

Ситомир (Никопол)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Обнова (Обнова) 3:2
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:6
- 3 кръг
почива
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:1
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 2:3
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Гунди (Плевен) 8:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
31.03.2018 11:00 10 кръг Г Обнова (Обнова) -:-
07.04.2018 11:00 11 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) -:-
- 12 кръг
почива
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Вихър (Гулянци) -:-
28.04.2018 11:00 14 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 15 кръг
почива
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Гунди (Плевен) -:-
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Троян) 7 7 0 0 42:10 21
2 Ситомир (Никопол) 7 4 0 3 21:16 12
3 Ювентус (Малчика) 7 3 2 2 10:10 11
4 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 7 3 1 3 20:17 10
5 Вихър (Славяново) 7 3 1 3 12:17 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЛ 4 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 "В" група 13 място
2013/2014 "В" група 10 място
2012/2013 "В" група 8 място
2011/2012 "В" група 10 място
2010/2011 "В" група 9 място
2009/2010 "В" група 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници